Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Бранимир Николић- Бранчи  (Pročitano 14351 puta)
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Nokia 
Стручњаче,чујеш ли се са Растком... Smile 




 Smile    Smile

IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
i zbrisao negde preko grane.

ја се и даље питам станиславе зашто си и даље овде? зашто прљаш лепи нови сад? Smile

Mogu da živim prilično dobro i ovde, zahvaljujući poslu kojim radim i struci, u stvari
mogao bih bilo gde.

па што не идеш негде?ако не због себе већ због новосађана...да и они крену да удишу чист ваздух Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
i zbrisao negde preko grane.

ја се и даље питам станиславе зашто си и даље овде? зашто прљаш лепи нови сад? Smile

Mogu da živim prilično dobro i ovde, zahvaljujući poslu kojim radim i struci, u stvari
mogao bih bilo gde.

па што не идеш негде?ако не због себе већ због новосађана...да и они крену да удишу чист ваздух Smile

Sitno ti je to.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Qtek 小米
Ја мислим да се оверио када је видео да је Дачић проглашен за ''најевропљанина''. Није хтео да следеће године гледа како титулу ''најевропљанина'' додељују Брани Црнчевићу.
Са таквим европљанима могу бити сигурнији да никада нећемо бити део те зле империје.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E

 @ Dominick
Mislila sam na suboticku policiju pre svega. Taj covek je godinama iznosio dokaze o zloupotrebi sluzbenog polozaja i niko ga dva posto nije fermao, cak su ga ismevali. Osim toga, bilo je ministara i pre Dacica, pa nisu reagovali zato sto su stitili svoje.
Generalno to jeste problem od vajkada bio, i umesto da se sada to menja jedared za navek mi imamo samo ponavljanje istorije, na zalost u svim nasim stradanjima mi nismo nista naucili!
Do propasti su nas odveli Tadic i njemu slicni po cemu se on razlikuje od Milosevica ili nekog drugog Srpskog diktatora, svu vlast imaju u sakama i umesto da sprece takve stavri oni ih aminuju, zato sto ih upravo ti kriminalci, zbog kojih se ovaj covek ubio, finansiraju a potom ucenjuju!

Tadic i njemu slicni su najobicnije.. ne znam pravi izraz a da nije psovka...... bolje da ne pisem nista ovde!

Tesko nama svima pod njim(a)!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3510
Citat
Tesko nama svima pod njim(a)!

А да пређемо одзого Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Alcatel 
Citat
Tesko nama svima pod njim(a)!

А да пређемо одзого Smile
Ne oduzimaj im vlast, a ko je gore ili dole svejedno je. Gledaju iz kosmosa ionako ne postoji gore dole.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Душан Ковачев: Отпорашко брашно у Војводини

Ово је веома непријатно.

Пре годину дана је изгледало да је суботичка Фиделинка пала у „бесконачну пропаст“. Сада знамо зашто је Пајтић симулирао да ће проблем Фиделинке бити решен. „Коначно решење“ за фирму која је власник бренда „најбоље из Војводине“ управо имамо прилику да видимо, а Суботица да се подсети зашто је вођа покрета „Отпор“ у разочарању завршио живот самоубиством.

Бранимир Николић, некадашњи вођа студентског покрета „Отпор“, звани Бранчи, није могао да поднесе чињеницу да је свој живот и образ уложио у невероватну превару. Човек који је водио Суботицу против „Милошевићевог режима“, осуђен је на огромну новчану казну, коју није могао да плати, због увреде једног тајкуна[1]. Ко је тај тајкун? Који домаћи политичар му је верни пријатељ? Запитај се, Војводино. За то време, Бранчијеви саборци су ћутали и водили рачуна о свом богатству и политичкој моћи

Како је домократска револуција појела Бранимира Николића

Бранчи је био честито дете револуције и она га је у сласт појела првог. Није могао да издржи и одузео је себи живот[2], марта 2010. године, када је већ био сигуран да више ништа не може, а да ће му живот одузети други. У опроштајном писму, навео је:

„Уништили су овај град, а моја последња жеља је да мој пепео баце по Градском тргу. Ја вам више нисам потребан, рекао сам све, што је касније потврђено и документацијом УБПОК-а, иако су десетине кривичних пријава које сам подносио у име “Отпора” против највећих криминалаца Суботице и Србије заташкане у Тужилаштву, а и даље се заташкавају. (…)Уништили су Суботицу, а брак ДС-а и СПС-а уништио је Србију, јер је од тада јасно да ће борба против тајкуна и корупције у Србији бити обустављена. Било ми је јасно да обрачуна са криминалцима нема, него ће се лепо удружити ДС и СПС и наставити геноцид над грађанима Србије, по налогу својих тајкуна, као што су Мишковић, Беко, Костић, Пецони, Матијевић, Цептер, Чакањ, Цане, Драгић… и још неки. Они су купили читаву Србију и кроз приватизацију опљачкали, парама од дроге и оружја су је куповали. Тако су легализовали прљав новац, уништили привреду земље, а раднике оставили на улици и без посла. Све је то урађено смишљено, уз свесрдну логистику ДС-а, односно његових министара и високих функционера. (…)То су кривичне пријаве против Лајоша Чакања, Јожефа Касе, Гезе Кучере (случај “Минерва”), криминални стечај “Пионира”, “Агрокомбината” који је продат “Викторија групи”, иза којих стоје Милија Бабовић, Ружица Ђинђић, Беба Поповић… Криминал се протегао и на Палић, чије обнављање се планира, а заташкавају се прљави послови око куповине хотела, иза којих су имена више руководилаца из Дирекције за развој града. Сигуран сам да је Оливер Дулић на брзину узео већи новац од Јожефа Касе, званог Дон Касино. Суботицу је уништио Каса, ДС и његова врхушка. Уништили су Суботицу због личних интереса, срушили су Позориште, заштићене зграде у центру града. По налогу инвеститора намештају послове преко ЈКП, пљачка се буџет града. Сигуран сам да је једини излаз револуција, јер нема другог начина да се заустави пљачка – написао је поред осталог Бранчи. Он је у пост скриптуму додао да прилаже документа УБПОК-а, која именују све актере мафије, и доказују да је истина све што је годинама тврдио, те да му је зато припремљен одстрел.”[3]

Из ока дојучерашњих колега, а нарочито оних из бившег „Отпора“ и војвођанских аутономаша, суза канула није. Ни суза крокодилска.

A contra, кануло им је.

Ди су наша војвођанска жита?

О пропасти Фиделинке сам писао пре тачно годину дана[4]. У међувремену, пропао је и „генијално“ приватизовани „Север“, чијом „успешном“ приватизацијом су се хвалили, утркујући се, и војвођански аутономаши и они који се тренутно зову „регионалисти“. Када је Фиделинка пропадала, Пајтић је дословно обећао:  “Чинимо све да се преко “Развојне банке” нађу средства која би подржала планове да фабрика хлеба и тестенина настави са радом и ја сам сигуран да ћемо је сачувати, иако је Фиделинка једна од многобројних компанија које су и под теретом светске кризе, али и грешака које су чињене у руковођењу дошла у прилично незавидну ситуацију[5]. Кад је неко стручан у области фидуцијарних правних послова древног империјалног поретка, можда ћете му поверовати да зна шта прича у околностима савременог, глобалистичког империјалног поретка. А још се и фирма о којој говори зове „Фиделинка[6]“. Међутим, преко „Развојне банке“ нису никад дошла средства за спас „Фиделинке“, иако је као што знамо, „тешка“ 850 милиона евра – новаца који у најмању руку припадају свим грађанима АПВ, бар по основу деценијског улагања у нафтну и металску индустрију[7]. Ди су наши новци? Аутономашке власти Војводине неће да нам кажу ди су. Коме одговара пропаст Фиделинке, питао се новосадски Дневник: „Компанија „Фиделинка„ отишла је у стечај због блокаде од преко 600 милиона динара. По речима стечајног управника, од пријављених 5,5 милијарди динара потраживања прихваћено је само 2,15 милијарде, а целокупна актива компаније је под хипотеком“[8].

    Домаћи тајкуни, страни шпекуланти и мистериозни фондови и појединци располажу са 300.000 хектара на којима је некад расло наше жито.

    Пошто?

    300.000 хектара најплодније земље у Европи распродато је, већим делом “на вечито” за 280 милиона евра.

    Је ли ово можда “пљачка века”?

    Да ли су се аутономаши бунили због ове распродаје?

    Нису.

    Они су тој распродаји дословно кумовали.

    Хоће ли се овом “приватизацијом” бавити РТВ или Бе 92?

    А шта ви мислите?

Али, да ли се грађани и сељаци Војводине питају ди су наша војвођанска жита? Наиме, у нашој Војводини има око 540.000 хектара обрадивог пољопривредног земљишта. Након петооктобарских промена, ова земља је почела да се распродаје, а купци пољоприведих предузећа су јефтино почели да користе и земљиште које је остало у власништву државе, по основу „обавезног закупа“. До пада Коштуничине владе је продато око 110.000 хектара, а потом је „димна завеса“ игнорисања кризе и борбе за Корхецов статут од грађана и сељака Војводине прикрила да је до 2010. године (за свега две године!) продато још толико и сада смо у ситуацији да домаћи тајкуни, страни шпекуланти и мистериозни фондови и појединци располажу са 300.000 хектара на којима је некад расло наше жито. Пошто? 300.000 хектара најплодније земље у Европи распродато је, већим делом “на вечито” за 280 милиона евра.[9] Је ли ово можда “пљачка века”? Да ли су се аутономаши бунили због ове распродаје? Нису. Они су тој распродаји дословно кумовали. Хоће ли се овом “приватизацијом” бавити РТВ или Бе 92? А шта ви мислите?

Да подсетимо, министарка пољопривреде у Коштуничиној влади је била управо из Суботице. Док је изигравала „највећег опозиционара у Влади“, највећу пажњу јој је заокупљало питање „када ће бити ухапшен Ратко Младић“. Новинари су је упамтили због изјаве да „уопште нема појма са колико земље располаже држава“, а пољопривредници Мачве по ГМ соји која се необјашњиво појавила у Мачви током њеног мандата, иако је њен увоз, сејање и узгајање строго забрањено.

Qui bono?

Ко је добар: Salford (који се на време евакуисао), Ђорђе Ницовић, Absolut Ritern (мистериозни фонд са Британских девичанских острва), Миодраг Костић – односно МК комерц, Предраг Матијевић, Agrocor, ирски Baltic Popertу Investment, британски Ashmor invest, Ђуро Обрадовић из Канаде са још три партнера о којима јавност ништа не зна, Миле Јерковић, Маринко Пипунић (Финансијер ХДЗ из Осијека)[10], Octanoil, Astra Simit, а од недавно им друштво прави и фирма „Агропослови“.

Мирослав Живанов, Вукоје Мухадиновић и Шарићи одавно послују катастрофално лоше. Упадљиво је да су међу оваквима само домаћа имена. Њима би до недавно требало придружити и име једног домаћег правног лица – „Фиделинку“ из Суботице.

Чија је „Фиделинка“? До недавно, „успешно приватизовани“ па упропаштени комбинат умећем Mowbray sistems LTD, Mineco AG, Alysun marketing LTD и Unicredit bank Austria AD, остао је дужан 60 милиона евра[11]. Како је регулисан овај огромни дуг знатно виши од цене моста „Близанац“ код Бешке, ради чије изградње се Србија задужила, а на коју аутономашима на памет није пало да потроше који динар[12]? Ко је то смогао снаге да „васкрсне“ ово предузеће? Градоначелник Суботице о томе није обавештен[13].

Закупац млина Фиделинке је власница лондонског предузећа „Агропослови“, Јелена Јовановић, без обзира на чињеницу да су „гласине“ о овом послу Јовановићи претходно одбацили[14]. Баш као и председник тзв. Владе Војводине, Јелена је пожурила да се унапред похвали обећањем да ће запослити 70 радника. Суботица је општина Војводине са највећим фондом пољопривредног земљишта под житом. Фиделинкини производи су поносно носили титулу „најбоље из Војводине“. Захваљујући „Правди“ сазнајемо да ће ова фирма убудуће „увозити сировину“, то јест жито, а „на амбалажи брашна ће писати име закупца“[15].

Војводина не може да чека да брашно „најбоље из Војводине“ почне да се прави од увозне пшенице и да испод овог „аутентично војвођанског бренда“ стоји презиме онога ради којега су многе, пре него што се обогатио, “отпорашице” носиле беџ на коме је писало „ожени ме Чедо!“. „Гдје је благо ваше, ондје је и срце ваше“. Они којима сметају речи истине, могу да се сете речи фамозног „Кургана“ из клана „хајлендера“ у истоименом филму Расела Малкеја[16] – There can be only one!“.

Туга и опомена

Бранчи није био „хајлендер“, већ несрећно дете наше равнице. Није му пало на памет да ускочи у владајући „клан“. Завештао је да његов прах поспу по граду који га је заборавио, а којег је волео и за којег се борио.

Наше новце су потрошили. На пљачку нису ставили тачку, како су обећали. У ствари, политички нихилисти би да искорене свако зрно „нашег жита“ изопаченим семеном из лабораторија глобалистичких господара човечанства.

Бранчи у Суботици није добио ни улицу, мада је то предложио Мирослав Еветовић[17]. Али, у Суботичком млину где се некада паковало брашно „најбоље из Војовдине“, паковаће се страно брашно, које ћемо плаћати оним што је остало од наших новаца. Оно ће носити презиме једног другог отпораша, који се много боље „снашао“. Војвођанским аутономашима то не смета. Њима смета Устав Србије и нарочито његова преамбула. То што је неко упропастио најбољу млинско-пекарску индустрију и што се страни производ пакује у кесу војвођанског бренда, не смета им ни мало. Онима који брукају социјалдемократију у Војводини сметају само производне инвестиције у привреду, па ноћом, ладом, гурају у поштанске сандуке грађана и сељака летке против њих, иако немају куражи ни да се на њима потпишу. Да нису довели до глади Војводину, смејала би им се.

У Војводини чији грађани и сељаци једу буђав хлеб, шећеране су распродате будзашто, уз сагласност и подршку аутономаша, који су ту срамоту представили као страну инвестицију. Преостали шећер су сакупили да направе лицидерско срце којим би да фасцинирају Штефана Филеа[18].

Сећа ли се ико Бранчија Николића?

Стиди ли се ико због трагедије Бранчија Николића?


http://www.slobodanjovanovic.org/2011/11/11/dusan-kovacev-otporasko-brasno-u-vojvodini/?lang=cir
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
“Викторија групи”, иза којих стоје Милија Бабовић, Ружица Ђинђић, Беба Поповић

viktorija di su naši novci Smile

« Poslednja izmena: 11. Nov 2011, 20:45:03 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia 
Сећање на праведника у време неправде

Ко је убио Бранчику?

Годишњица је неразјашњене смрти Бранимира Николића-Бранчија, легендарног Отпораша, који је нађен обешен у парку на Палићу, поред Суботице (29. 3. 2010 ). Његов блиски пријатељ Рајко Вујатовић подсећа на околности под којима су умрли легенду војвођанског отпора против корупције и тираније
....

Пошто се приближава годишњица смрти нашег заједничког пријатеља, Бранимира Николића-Бранчија, тим поводом желим да вам се обратим ако можете да напишете мали текст у вашим цењеним и читаним новинама.

Шаљем вам слику брода, одакле је наш пријатељ отишао и никад више се није вратио, то вече смо заједно напустили брод и позвао сам таxи да нас одбаци са Палића у Суботицу.

Бранчи ме отпратио до паркинга где нас је чекао таxи, и није хтео да иде кући. Рекао ми је да чека неког и упутио се према хотелу Президент пешке, и то је било око 24 часа.

То вече је дошао код мене на брод око 21 час, био је расположен и није се ништа приметило на њему да жели да одузме свој живот.

Замолио ме је да му скувам моју домаћу кафу, и да му сипам малу чашицу моје домаће ракије. Погледао је вести на тв-у, и сваки наш разговор је био са причом о будућности. Код себе није имао никакву документацију, а нити било који канап. Рекао ми је да чека неког, па да иде у неку акцију. Да ће то бити бум, и ида ће се чути. Висе пута сам га питао кога чека, није ми хтео рећи. Само ми је рекао да ме ти знају, и да неће да дођу на брод.

Неколико пута је добијао поруке на његов мобилни, и пар позива где је излазио из објекта ван, и причао. Рекао ми је овако френде, ти кад будес хтео да идеш куци, реци само, а ја ћу их сачекати, јер стално ми је говорио да су му рекли кренули су.

Спомињао ми је да има доказе да су праунуци Анте Павелића у власти у Србији и у Суботици...

И да ће то бити бум, кад се објави та државна тајна..Ко су ти унуци...? А наводно има везе и са православном црквом!

По мени, Бранчика није давао никакву сумњу да жели да изврши самоубиство, како то желе други да прикажу. Грађани Суботице сумњају да су Бранчику убили.!!

Био је неустрашив, храбар, поносан..праведан...непоткупљив. Обијали су му стан и крали документацију. Искрено, веровао је само у Вучића, да може да се избори са криминалом..А ,није веровао да ће доћи Вучић на власт, па је зато рекао сам револуција може донети промене.

Ја сад не могу да тврдим да ли би и сад веровао у Вучића ил револуцију?

Истражни судија је био Молнар Ференц, ф.д. председника Вишег суда у Суботици, који није дозволио хитној помоћи да се приближи Бранчики док је висио, што би мафијашки рекли- да га овере и да сви гледају...како ће и други проћи, ако крену Николићевим путем.

Нису утврдили време смрти, јер смо се разишли око 24 часа, па нису мене звали на разговор, где је његов телефон, могли су узети листинг, са ким је разговарао, дописивао...итд...

Молнар је истрагу затворио, а ја вас господине Бркићу молим да се медијски покрене обнова истраге...Јер наш пријатељ није знао ни пертлу редовно да завеже, то није шала, већ истина, питање за инспектора у Суботици Зорана Башића, која врста чвора је била?

Мене да су звали у МУП, гледао би који је чвор. Имате више врсте чворова, тако да није једноставно направити ни чвор за вешање.

Молнар Ференц је у служби мафије, а иначе болује од епилепсије...Па се плаши да се не открије да је неспособан са суђење. А пије са лековима вињак! Знам, јер смо заједно били чланови југословенске левице, а у једном моменту сам му био и председник. О Молнар Ференцу ћу посебно да пишем. Бранчика се највише плашио Оливера Дулића, па тек онда Јозефа Касе...

Поздрав, са великим поштовањем храбром и праведном човеку и новинару Бркићу.

Рајко Вукојевић, Суботица


http://www.magazin-tabloid.com
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.