Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:35:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bracni par iz dva razlicita grada  (Pročitano 10779 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Bicu veceras na netu sad sam na poslu pa mogu da nastavim da ti pricam... Imam slican problem kod drugara i znam kako ga je resio pa da probamo i tako da ti pomognemo... Cujemo se veceras oko 9h
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
ti da si normalan ti ovde nikad vise nebi dosao i nebi imao taj problem
al posto je selo moje lepse od pariza jedi govno do kraja kad si vec poceo  Smile
umesto da idete na godisnje odmore ko svi normalni na neke lepe destinacije vi zapucate u vukojebinu iz koje ste pobegli da se pokazete komsijama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Bice onako kako ce biti i niko se tu nece preterano pitati.

Tvoja zena je u pravu da je bolje da imate stan nego kucu, lakse je. Ta gradnja kuce u kojoj cete biti mesec dana godisnje je glupost. Zasto bi trosio svoje vreme i zivce na to.

Do tad dolazite kod njenih posto tebi to ne smeta ni malo a njoj to znaci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Ne vidim nikakav problem da se izgradjujete tamo a ovde dolazite kod njenih i kod tvojih i obilazite ih. Mislis da ce ti deca sutradan doci ovde da zive ili ce tamo sticati a ovde dolaziti na odmor? Tako da, zena ti je skroz u pravu sa razmisljanjem. Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
ti da si normalan ti ovde nikad vise nebi dosao i nebi imao taj problem
al posto je selo moje lepse od pariza jedi govno do kraja kad si vec poceo  Smile
umesto da idete na godisnje odmore ko svi normalni na neke lepe destinacije vi zapucate u vukojebinu iz koje ste pobegli da se pokazete komsijama  Smile


Brzo sudis i to lose. Neke stvari bi trebao da znas pre nego sto pocnes da pises lose stvari i da pljujes ljude.

Mi uostalom nismo iz takve gasterbajterske price.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro

Uvek radi ono sto je dobro za tebe...bez obzira na sve...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Bice onako kako ce biti i niko se tu nece preterano pitati.

Tvoja zena je u pravu da je bolje da imate stan nego kucu, lakse je. Ta gradnja kuce u kojoj cete biti mesec dana godisnje je glupost. Zasto bi trosio svoje vreme i zivce na to.

Do tad dolazite kod njenih posto tebi to ne smeta ni malo a njoj to znaci.

Hteo sam da te pitam kako to mislis da se niko nece preterano pitati? Slazem se ja sa mojom zenom i sa tobom oko stana da je lakse ali sa obzirom da vec zivim dugo u stanu i da se osecam kao u zatvoru po nekad i da uvek moram da pazim na komsije a vec imam kucu koja treba da se dovrsi onda biram kucu.
Pre bih se vratio da zivim i radim u svojoj zemlji gde su mi najbliznji nego daleko od svih. Nije bas sve jedno ziveti daleko od onih sa kojim si odrastao i koje volis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Nije svejedno ali si ti to odabrao iz bilo kog razloga.
Ali to nije tema, vec da tvoja zena tebi suptilno daje do znanja da je ne zanima da vodi brigu o kucerini i okucnici vec zeli da se posveti poslu i detetu. To sto ti imas zapocetu kucu ne bi trebalo da postavlja u perspektivu buducnost. Vec to da zasnujes porodicu pa da zajedno uz kompromise odlucite ko je rad cega da se odrekne.
Stan je mnogo bolje resenje definitivno osim ako ti ne planiras da vodis brigu o dvoristu, basti i bar jednom spratu kuce. U suprotnom to je zeni robija i ako moze da bira da to izbegne, ona ce da izabere da izbegne.
moj savet je da ne insistiras na tome..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Nokia 
Prvo što treba da razumeš tvoji i njeni su sebi izgradili živote u SVOJIM brakovima i stvorili su SVOJE porodice. Sad ti i tvoja žena treba da izgradite SVOJU porodicu. Znači treba da odlučite gde ćete živeti i da tu investirate u SVOJ stan, SVOJ posao, SVOJE potomstvo. U tom smislu tvoja žena je potpuno u pravu kad smatra da je bolje imati početnu poziciju tu gde ste, stan u kom ćete vi moći da živite i gradite svoju sreću onako kako mislite da treba i da ne smetate svojim različitim idejama sreći vaših roditelja.

Da se razumemo roditelji su veoma za poštovanje i može biti da će vam u životu mnogo pomoći, ali i oni su zaslužili da se odmore od dece, unučadi, tuđih potreba. A postoji psihološka klopka zbog koje roditelj ne može da prihvati da je njegovo dete samostalan čovek kad je pod njegovim krovom.

Dakle moje mišljenje je da vi, ti i tvoja žena, treba da se odlučite za investiciju u ono što će biti vaša svakodnevica i vaš život. Pa pošto je život dugačak kad napravite taj prvi korak i stabilizujete se, onda kad budete imali mogućnosti završavajte kuću ako to budete želeli. Ali onda je završavajte kao vikendicu, malu i praktičnu. Mada je kuća skupa za održavanje i svakako će vam biti bolje da novac koji bi dali u kuću u kojoj nećete živeti iskoristite da poboljšate svoj svakodnevni život i da ako preostaje nešto poklonima roditeljima poboljšate njihove živote. A ko što mudro reče BobaK sreća je tamo gde je osmeh. Vaša sreća i kao para i u odnosima sa roditeljima biće daleko veća kad se srećete onoliko koliko možete da podnesete da se ne svađate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:35:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.