Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 42 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Braca Makedonci? ~ Makedonija će posle SAD i EU priznati Kosmet  (Pročitano 27952 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Normalno. Ja namerno govorim da sam Srbin.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 
Kraljeviću, ja ne znam, možda tebe fasciniraju takve pritupe devojčure, kojima nije ništa važno osim keša, ali moje mišljenje i iskustvo mi govore da su i žene vrlo politične i nacionalno osvešćene.
ne, ja ne podnosim spoonzoruse.
ja samo znam da je cinjenica da zene ili ne izlaze na izbore ili glasaju za cedu, tadica i sl...sem slucajeva kada gazdane lupi sakom o sto ili  pesnicom o lice...onda zokruze 5. i sl..

naravno da postoje izuzeci,ali nemojmo se praviti da smo neobavesteni i sl...
Slazem se da svet otvara dosta mogucnosi ali taj isti svet ne bira partnere ako se dokazes da si
kvalitetan. I ja znam neke ljude koji su se pre dokazali u inostranstvu nego u Srbiji ali bez koriscenja laznih
pasosa i falsifikovanih krstenica. Jednostavno ako neko misli da ti njemu mozes da doneses zaradu nece te
pitati ni da li si iz Kuvajta, Sudana, Kanade ili Srbije...... sve ce doci na svoje mesto tako da ne moramo da
se pretvaramo da smo ono sto nismo, a i vecina ljudi u inostranstvu te vise postuje ako ti postujes sebe
i svoje poreklo
to sam i ja mislio, onako naivno.
naravno da je u dobrom delu slucajeva tako.
ali, dok te covek ne upozna, i taj deo je bitan.
a ja nikada nisam pominjao lazne pasose i krstenice.

i moj matori se dokazao kao srbin, ali je evo dosao u situaciju da ga drugi pravdaju zato i da ga predstavljaju kao makedonca(sto poreklom i jeste)
jbg. takva je sittuacija...pre 15 god smo bili najpriznatiji u svetu, a do 2000. smo postali najveci olos u istoriji...

to je sada cinjenica od koje ne mozemo bezati...ustvari, vi ste dokaz da mozemo, ali nema vajde od toga.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Citat
jbg. takva je sittuacija...pre 15 god smo bili najpriznatiji u svetu, a do 2000. smo postali najveci olos u istoriji...

to je sada cinjenica od koje ne mozemo bezati...ustvari, vi ste dokaz da mozemo, ali nema vajde od toga.
Ovoliko anti-zapadnjastva ni ja ne bih mogao da prospem u jednoj temi.
Pa ako je zapad toliko rasisticki nastrojen, kako mislis da svoje istomisljenike ubedis u evro-integracije, ako svojim primerom pokazujes da su gori od najgorih fashista.
Ti dokazes tvrdnju da je srpski narod kolektivno kriv i da zapad zeli da rasparca ostatak Srbije.
Pre 15 godina smo bili priznatiji u svetu ?
Zasto ?
Zato sto smo tada zvanicno bili Jugosloveni, jel da ?

p.s.Naravno da nije tacno da Srbi na zapadu moraju da se lazno predstavljaju, ali ne kazem da nema toga.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Kraljeviću, da žene, kako ti kažeš, glasaju samo za Čedu, Tadića i slične fijuke, pa oni bi sami mogli da formiraju vladu.....

Drugo, predlažem ti da, ako bi se već predstavljao kao Makedonac u nekom inostranstvu, tamo zatražiš i politički azil, na ime ugroženosti tebe kao manjine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Srbi imaju komplex malih naroda. Napadaju sve i svakog bez jasnog cilja, svaki put kad se neko ne slaze sa njima (to je primitivizam i nedostatak tolerancije). sa dojucerasnjim sunarodnicima su ratovali. Neki na ovom forumu su tako strashno iskoplexirani tim komplexom malih naroda i ja licno sam ubedjen da oni zaista misle da su Srbi Boziji narod, sto je prosto neverovatno u 21. veku

Дојучерашњи сународници су били и Хрвати (ратовали и са Муслиманима), Муслимани (ратовали и са Хрватима), Шиптари (ратовали и са Македонцима). Притом, Срби нису ратовали са Македонцима и Црногорцима (јер није било никакве потребе ни разлога). Дакле, Glaviqi, теорија ти не стоји.

ako ja radi u rusiji a primam platu u srbiji, onda ja ovoj drzavi cinim vece dobro od 1000 takvih poput tebe.
misli o tome.

Citat
Сутра би био и Еским само да од тога има неке користи!
i albanac.
kakve to veze ima sa bilocime.
cinjenica je da je mnogo bolje da si makedonac, hrvat, bugarin, rumun...lista se nastavlja od srbina.
i an visokim polozajimaima zatucanih ljudi koji su ispunjeni predrasudama i mrznjom...sto onda da ja rizikujem nesto zbog mog porekla?
meni je cilj bolji zivot, sebi i svojoj deci i zenama Smile
 da ponovim, ja, ako se izjasnjavam kao albanac, srbomrzac, ponosni fasista i sl, i btw. primam zapadnjacku platu u srbijinovcem sa zapada, cinim vece dobro od svih vas ovde na forumu(kad kazem svih vas, zna se sta mislim)

Али, ти ниси Србин по народности, тако да, представљајући се као Македонац (или Румун) говориш истину. Код тебе избија на видело проблем идентитета. Волео би да си Србин по народности - и сам кажеш да си то (приде си и држављанин Србије), без обзира на родитељско порекло - а са друге стране се стидиш што си Србин и на западу би зарад којег евра то порекао. Када рашчистиш тај проблем, биће ти много лакше.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S7220
lock

Totalni off...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 42 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.