Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 41 42 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Braca Makedonci? ~ Makedonija će posle SAD i EU priznati Kosmet  (Pročitano 27944 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 
Kraljeviću, tebi je izgleda izuzetno teško da shvatiš da sam ja stariji od tebe.
pazi, posle onolikog posta, ti dajes ovakav komentar koji dokazuje elementarno nepoznavanje gramatike.

'boze, ko dete od 8 godina.'
sto ce reci: znam da nije, ali kao da ima 8.
 Smile

dobro je da smo se oko ovoga ostaloga slozili cim nemas sta da dodas.
drago mi je da sam te ubedio da si bio u krivu ida si spoznao istinu.
milo mi je kad jedno takvo dobro delu uradim
Никада се не бих представио као хрват, макар ми поклањали Сканију са фул опремом!  Smile
a kao makedonac?

onda nemas dete i porodicu, ili si je tek zaceo.
nemam ni ja, ali bar razmisljam zrelije i odgovornije od tebe iako si mozda i ti stariji.
a postoji i mogucnost da si tesko ostrascen i da su ti hrvati,alanci muslimani ameri EU i NATO ubili nekoga u rodbini...

postoji i treca mogucnost ali je zabranjeno pisati o tome na forumu
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Da sam žensko takve kao ti bi zaobilazio u širokom luku.
Izem ti muškarca koji se stidi svog naroda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ja ne vjerujem kraljeviću . mislim da vas loži , tko će se predstavit jebote da je ono što nije , pa to nema ama nikakve veze sa ničim ..... i šta izvadi papire kad tamo opa srbin , srpski pasoš  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5610
Замериће нам Македонци због силног офф-а!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Da, ne shvatamo ih ozbiljno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG Frizider
Opet ovaj Glavic sto raznosi pice Smile ajde lepo idi leci se.........

K. Marko i u ovoj nasoj Srbiji mozes da zaradis ako si sposopan. To sto za neke deluje primamljivo socijalna pomoc
od nekoliko stotina evra koja postoji na zapadu to ne znaci da ja treba da stanem u red za nju. Srbija
ipak nije Kuba ma koliko ti mislio da jeste
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 
Citat
Сутра би био и Еским само да од тога има неке користи!
i albanac.
OK ti se ocigledno ne osecas dovoljno Srbinom, iako zelis. Ako stvarno zelis da budes Srbin prihvati ih onakve kakvi su
a ne izmisljaj im terapije......Mi Srbi se ponosimo sto smo Srbi i ne treba nam nikakva korist od toga, a ako mislis
da ces imati bolji prosperitet kao Albanac onda putuj igumane.......i pisi kako ti je

Smile Smile Smile


glupani ne zivi se od ponosa. Ne bih ja imao nista protiv vaseg ponosa i zatucanosti, ali kocite sve oko sebe u tome je problem.
e,ne mozes sa njima tako, moras polako.
da ih navedes da sami shvate...onda jedno vreme ne dolaze an forum dok  ne zaborave.

jbg nikola, zavisi u kakvoj si situaciji..
zavisi sta su ti prioriteti.
postoje raskrsnice u zivotu u kojima biras da li ces da zivis normalno, ili ces da dozvolis da ti dete do 22. god ne vidi more
zavisi kakav si covek.

Da sam žensko takve kao ti bi zaobilazio u širokom luku.
Izem ti muškarca koji se stidi svog naroda.
sada sam se razocarao.
ti strasno lose kapiras.

dakle, ne stidim se ja svog naroda, samo kazem da je u odredjenim situacijama bolje ne tvrditi da si srbenda, isplati se a nikome ne smeta.

zene politika i nacionalnost ne interesuje, nemas bas iskustv, a?

nikola, cale ima srpski pasos, ali ima i svedoke da je makedonac.
kao sto sam rekao, prijatelj nas pomaze...
ja samo znam da je bilo prilika da ljudi sumnjaju u pohvale i CV kada vide zemlju porekla a da se smire malo kada saznaju da si makedonac.

mozes ti verovati u sta god hoces.
ima i vasih jludi u belom setu koji ce ti potvrditi sve sto pricam..raspitaj se.
ja pak, ne ih lagao skroz kada bih rekao ni da sam rumun ni da sam makedonac, ni hrvat(ok, to bih vec malo lagao ali bih mogao da izvucem pricu ) ni da sam srbin.zavisi sta se isplati.
valjda je dovoljno da znas sta si i da samznas kakav si i za sta se zalazes, ovo sto vi pricate i deluje na neko dokazivanje,koje veci srbin isl. Smile


vanyo.
ovde znam dosta ljudi koji su zaradili dobro.
mozda je jedan to uradio potpuno legalno.. dvojica ipak.
sanse su ti mizerne.
svet otvara vise mogucnosti
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Kraljeviću, ja ne znam, možda tebe fasciniraju takve pritupe devojčure, kojima nije ništa važno osim keša, ali moje mišljenje i iskustvo mi govore da su i žene vrlo politične i nacionalno osvešćene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5610
Kraljeviću, ja ne znam, možda tebe fasciniraju takve pritupe devojčure, kojima nije ništa važno osim keša, ali moje mišljenje i iskustvo mi govore da su i žene vrlo politične i nacionalno osvešćene.
Када смо већ код тога, шта је са Дрењином???  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG Frizider
Slazem se da svet otvara dosta mogucnosi ali taj isti svet ne bira partnere ako se dokazes da si
kvalitetan. I ja znam neke ljude koji su se pre dokazali u inostranstvu nego u Srbiji ali bez koriscenja laznih
pasosa i falsifikovanih krstenica. Jednostavno ako neko misli da ti njemu mozes da doneses zaradu nece te
pitati ni da li si iz Kuvajta, Sudana, Kanade ili Srbije...... sve ce doci na svoje mesto tako da ne moramo da
se pretvaramo da smo ono sto nismo, a i vecina ljudi u inostranstvu te vise postuje ako ti postujes sebe
i svoje poreklo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 41 42 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.