Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bošnjaci Sandžaka zatražili autonomiju i pravo na bosanski jezik  (Pročitano 22040 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Imaju 3 opštine u Srbiji, dok Srbi u federaciji BiH imaju 4.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
Сами сте себи гарант ... јесте да ево сам ти поверовао ...  Smile али то је већ друга тема

Што се тиче бављења собом. Бавимо се, није да се не бавимо. Али ако Србија мора да испуњава потписане обавезе са Хагом, који би заједно са Холандезима најрадије отерала у три лепе, зашто би одустала од обавезе коју је потписала у Дејтону, коју жели и има интерес да испуњава?

Ако се неко овде по форуму теши ... то нисам ја. А чини ми се да знам бар двојицу који јесу Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Ne bi da skrećem sa teme, ali jesu li ti Bošnjaci došli iz Bosne ili su tu oduvek? Koliko ja znam, barem taj kraj (koji se danas naziva Sandžak, iako ta reč ima potpuno drugo značenje od onog koje mu nameću) je poznat po tome što se u njemu nalazila jedna od prvih prestonica Srbije, tako da teorija da je to nekada pre tu bila bošnjačka država pada u vodu...

nisu tu oduvjek, kao sto ni srbi nisu u bosni oduvjek...srpska drzava uvjek se prostirala prema jugu, prestonice srpske drzave nikad nisu bile na teritoriju bosne, jer tu nikad nije ni bilo srpske drzave, vecina srpskih careva i kraljeva krunisana je u skoplju, krusevcu i ostalim nekadasnjim srpskim centrima...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne bi da skrećem sa teme, ali jesu li ti Bošnjaci došli iz Bosne ili su tu oduvek? Koliko ja znam, barem taj kraj (koji se danas naziva Sandžak, iako ta reč ima potpuno drugo značenje od onog koje mu nameću) je poznat po tome što se u njemu nalazila jedna od prvih prestonica Srbije, tako da teorija da je to nekada pre tu bila bošnjačka država pada u vodu...

nisu tu oduvjek, kao sto ni srbi nisu u bosni oduvjek...srpska drzava uvjek se prostirala prema jugu, prestonice srpske drzave nikad nisu bile na teritoriju bosne, jer tu nikad nije ni bilo srpske drzave, vecina srpskih careva i kraljeva krunisana je u skoplju, krusevcu i ostalim nekadasnjim srpskim centrima...

Дакле слажеш се да Србији треба припојити ЦГ и Македонију и вратити КОсмет, док са друге стране Бошњацима припада РС ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Ne bi da skrećem sa teme, ali jesu li ti Bošnjaci došli iz Bosne ili su tu oduvek? Koliko ja znam, barem taj kraj (koji se danas naziva Sandžak, iako ta reč ima potpuno drugo značenje od onog koje mu nameću) je poznat po tome što se u njemu nalazila jedna od prvih prestonica Srbije, tako da teorija da je to nekada pre tu bila bošnjačka država pada u vodu...

nisu tu oduvjek, kao sto ni srbi nisu u bosni oduvjek...srpska drzava uvjek se prostirala prema jugu, prestonice srpske drzave nikad nisu bile na teritoriju bosne, jer tu nikad nije ni bilo srpske drzave, vecina srpskih careva i kraljeva krunisana je u skoplju, krusevcu i ostalim nekadasnjim srpskim centrima...

Дакле слажеш се да Србији треба припојити ЦГ и Македонију и вратити КОсмет, док са друге стране Бошњацима припада РС ?  Smile

ja mislim da BIH pripada sve tri naroda, ali jebiga ne vole je svi Wink
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.00
mob
BlackBerry bold
to je kraj koji ima puno problema.
postoje sela koja su totalno napustena i cije je stanovnistvo otislo u celosti trbuhom za kruhom po celom svetu.
sem par gradova u kojima se nesto i desava, ostalo je mrtvilo.
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
to je kraj koji ima puno problema.
postoje sela koja su totalno napustena i cije je stanovnistvo otislo u celosti trbuhom za kruhom po celom svetu.
sem par gradova u kojima se nesto i desava, ostalo je mrtvilo.


А то су само они градови који могу да се прочитају са мапе.  Smile

П.С Питам се зашто су муслимани у ЦГ на референдуму гласали за независну ЦГ? Оде им скоро читав санџак у другу државу.  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jul 2009, 04:33:45 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Jebes zemlju koja Bosne nema

Zodijak
Pol
Poruke 115
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
to je kraj koji ima puno problema.
postoje sela koja su totalno napustena i cije je stanovnistvo otislo u celosti trbuhom za kruhom po celom svetu.
sem par gradova u kojima se nesto i desava, ostalo je mrtvilo.


А то су само они градови који могу да се прочитају са мапе.  Smile

П.С Питам се зашто су муслимани у ЦГ на референдуму гласали за независну ЦГ? Оде им скоро читав санџак у другу државу.  Smile

Ja koliko sam upucen, Bosnjaci u Sandzaku su bas glasali protiv, al mozemo i to provjeriti.
IP sačuvana
social share
Ko da cujem zveket sablje, starih ratnika,opet jeci sa planine vrisak sokola, nikad ovo biti nece zemlja dusmanska, odgojila majka Bosna prsa junacka.    .    .    Dizite se Husein Kapetane i Ban Kulineeeeeeeeee da vidite kakve Bosnaaa ima sinoveeeeee.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0


Edit by Lightsoft: Takvih stvari, ovde vise nema. Hoce da diskutujes izvoli. Pruzi argumente, pruzi kvalitet. U suprotnom, nemoj kvariti teme.


« Poslednja izmena: 01. Jul 2009, 12:59:41 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
a smo se uziveli u ulogu moderatora  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.