Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:20:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bosna najavljuje tužbu protiv Hrvatske  (Pročitano 8976 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 5610
Zapravo, svi mi sa ovih prostora, puno toga bi morali vratiti Ilirima (stari naziv ovih prostora: "Ilirske provincije")
- dakle, Albancima - najčišćim potomcima Ilira ...

Само што Албанци баш и нису потомци Илира, већ су дошли са Кавказа. Али добро, смешко је мамуран, па свашта прича.
После кафе ће се вратити у нормалу!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Muslimani ko muslimani, neda im se raditi ali zato vole zaprdivati. Samo čekaju od svih drugih da riješe njihove probleme. Kakav most i bezvezarije, nego pošto su lijeni, ajmo lopticu prebaciti u susjeda tako da se oni o nečemu zabave, a mi sa strane lijepo ćemo pametovati. Hrvatska spaja svoju teritoriju preko svog mora i kraj priče.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav svima od Bosanca.

Znaimljiva rasprava nema sta, samo da je malo manje vrijedjanja, ali nema veze.
Evo moga misljenja: ako Hrvatska ima pravo da prvai most neka ga pravi, ali ako Bosna ima pravo da osporava neka osporava.
Ja nisam upucen u ta prava, a mislim da nitko tko je postavio post nije upucen.
Eto to je sta se tice mosta.

Sto se tice Bosne ako mi netko moze objasniti zasto su svi skocili na Bosnu Hercegovinu da je raskomadaju ?

Mislim drzavama koje granice sa Bosnom to odgovara.  (da je Bosna u problemima)
Ali ljudima koji zive u BiH to nikako ne ide na ruku.  
Ja sam vrlo mlad ali mi je jasno da u Bosni moraju zivjeti 3 naroda i da Bosna bez jednog naroda bilo kojeg nebi bila Bosna.

Znam da ima dosta nezadovoljnih Pravoslavaca i Katolika u BiH, pa misle da bi im bilo lakse ako bi se jedan dio BiH pripoio Hrvatskoj a drugi Srbiji.  To je ok, to je njihovo misljenje i imaju pravo na to.
Ja bih njima postavio pitanje kada se toliko bore da pripoje dio BiH svojoj maticnoj drzavi: Sta misle sta bi njihove maticne drzave rekle kada bi ti ljudi donijeli ovakvu odluku: Napustamo BiH ostavljamo sve iza sebe dolazimo kod vas (u maticnu drzavu) da nam pomognete ?

Eto toliko ja se nadam da nikog nisam uvrjedio, ako je sam ja se unaprijed izvinjavam.
IP sačuvana
social share
Nemogu oni mrziti Bosnu koliko je ja mogu voljeti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0
mob
SonyEricsson G 502
Pozdrav svima od Bosanca.

Znaimljiva rasprava nema sta, samo da je malo manje vrijedjanja, ali nema veze.
Evo moga misljenja: ako Hrvatska ima pravo da prvai most neka ga pravi, ali ako Bosna ima pravo da osporava neka osporava.
Ja nisam upucen u ta prava, a mislim da nitko tko je postavio post nije upucen.
Eto to je sta se tice mosta.

Sto se tice Bosne ako mi netko moze objasniti zasto su svi skocili na Bosnu Hercegovinu da je raskomadaju ?

Mislim drzavama koje granice sa Bosnom to odgovara.  (da je Bosna u problemima)
Ali ljudima koji zive u BiH to nikako ne ide na ruku. 
Ja sam vrlo mlad ali mi je jasno da u Bosni moraju zivjeti 3 naroda i da Bosna bez jednog naroda bilo kojeg nebi bila Bosna.

Znam da ima dosta nezadovoljnih Pravoslavaca i Katolika u BiH, pa misle da bi im bilo lakse ako bi se jedan dio BiH pripoio Hrvatskoj a drugi Srbiji.  To je ok, to je njihovo misljenje i imaju pravo na to.
Ja bih njima postavio pitanje kada se toliko bore da pripoje dio BiH svojoj maticnoj drzavi: Sta misle sta bi njihove maticne drzave rekle kada bi ti ljudi donijeli ovakvu odluku: Napustamo BiH ostavljamo sve iza sebe dolazimo kod vas (u maticnu drzavu) da nam pomognete ?

Eto toliko ja se nadam da nikog nisam uvrjedio, ako je sam ja se unaprijed izvinjavam.

Ne vidim razlog zašto ne bi pomogli Hrvatima iz BiH,ako bi došli u Hrvatsku..Svima njima su vrata širom otvorena...kažeš da si vrlo mlad,pa onda upitaj svoje malo starije,koliko je Hrvatska primila samo bosanskih izbjeglica  za vrijeme rata u BiH i brinula o njima..masu ih je i ostalo ovdje živjeti...
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jel se i danas Muslimani u Hrvatskoj zovu hrvatskim cvijećem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Pa dobro nisam mlad sad ko beba.

Dovoljno sam star da znamo tko me je istjerao iz mog rodnog kraja (Kotor-Varos).

Kad smo kod izbjeglica u HR, bio sam upravo jedan od njih 1992 - 1997.  zavrsio osnovnu skolu u Zagrebu.
Nitko ne osporava sta je HR uradila za izbjeglice.
To je bilo drugo vrijeme (RATNO), i mislim da bi svaka normalna drzava to uradila za ljude koji su ostali bez domova.

Sa proslim postom mislio sam reci dali mislite da nebi doslo do onog: "Kad mi donosis imanje onda si mi brat, a kad ides praznih ruku onda se ne poznajemo. "
IP sačuvana
social share
Nemogu oni mrziti Bosnu koliko je ja mogu voljeti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 3720c

Nitko ne osporava sta je HR uradila za izbjeglice.


Tačno. Ni ja ne sporim da ih je stvorila.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Tko ce Bosni napisat tuzbu ....il radi printer, a ne radi kompIJuter ....ili radi kompIJUter, a ne radi printer .....unis mashina vise nema ....kamo dalje i kako ....

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 3720c
Pisaće hodžine zapise.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ili kad se most zavrsi neka ga neki mudjos razhebe sas avionom ......  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:20:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.