Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:13:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bosna islamska?  (Pročitano 9452 puta)
12. Jun 2009, 13:48:13
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson p910i
Ah, kolege forumaši... Skoknuo sam do nekih stranih foruma (federacija BiH) u nadi da ću pročitati nešto pametno, ali ne lezi vraže... sve moralles do morallesa, pa čak i gori od njega... u stvari, on je mila majka.
Posebnu pažnju mi je privukla tema o tome kako se parovi izbacuju iz ugostiteljskih objekata zbog "neprikladnog ponašanja". Prenosim dio komentara, pominje se kultura ponašanja itd, ali ono sto je nazanimljivije je što niko nije pomenuo suštinu: da se tu radi samo i isključivo o islamskim normama ponašanja koje forsiraju vehabije, te da će za koju godinu (vjerovatno) biti obavezne... Nema držanja za ruku, kratkih suknjica, poljubaca u obraz itd...
Iznerviran sam dok pišem, pa... snađite se


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izvor: SarajevoX


slatkiši, muzikica, ona slatka i medena Smile ...metar dva iza, ozbiljne tete sa trajnim frizurama u klimaxu i inkontinencijom se vrpolje, izlog preko puta dvojica mlađih čika sa dužim bradama i kraćim hlačama vrte mirisne hrskave piliće i pakuju sendviče, te s vremena na vrijeme ispod obrva pogledaju Preko gdje se Slatka i Medena grli sa Slatkim und Medenim uz šampite i makijato...konobar stišće dlanove i ispunjava listić iz kladionice..ulazi Gazda i prilazi Konobaru:

"Jel ti gledaš šta se po Radnji radi?"...

Slatkiši odlaze , napola pojedena šampita ostaje, stolice još vruće...tete s inkontinencijom i prodavači pilića Kralja Fahda su odahnuli, gazda je ispao dingospo :-) ..

kako vam ovo sve zvuči...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Tivoli.jpg
(165.27 KB, 384x512)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Demant uprave
U BBI Centru nema "šerijatske policije
"

Vijest da je igračka s likom praseta iz popularnog crtanog filma 'Peppa Pig' povučena iz prodaje u sarajevskoj shopping galeriji BBI Centru, demantirana je iz uprave BBI Centra.


"Menadžment BBI Centra nije izdao nikakav nalog niti je sugerirao da se pomenuta igračka ukloni iz izloga One2Play prodavnice igračaka”, ističe Robert Vrbanić, direktor investicija One2Play.

Uprava BBI Centra ovom prilikom izražava i nezadovoljstvo načinom na koji se zloupotrebljava činjenica da su investitori BBI Centra banke koje posluju na islamskim principima.

“BBI Centar poštuje osnovne postulate njegovih osnivača (zabrana alkohola i svinjetine), ali nije ustrojen po strogim pravilima šerijata, što se može jednostavno utvrditi prilikom njegove posjete. To znači da ne postoji nikakva 'šerijatska policija', kako je nazivaju pojedini mediji, koja izdaje naloge po šerijatu. Naprotiv, BBI Centar posluje kao i većina sličnih shopping centara na Zapadu, koji također ne služe alkohol”, ističe Salih Musić, koordinator komunikacija BBI Centra.
(Sarajevo-x.com)
 Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1063
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Heh, svinjetina... Idem ja nekidan busom za Bec, i pricam sa petogodisnjom djevojcicom koja se zove Ines... Znaci, nemam pojma koje je nacionalnosti. I jedem ja, i pondim joj svoj sendvic sa suvim mesom. Pita ona mene od cega je sendvic, ja kazem... Pita ona je li svinjetina, ja odgovorim potvrdno... Kad mala pljunu na pod i kaze, Fuj svinjetina, to vlasi jedu  Smile Draga moja federalna multieticnost  Smile
IP sačuvana
social share
Ко себе иглом, ти њега лопатом.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Heh, svinjetina... Idem ja nekidan busom za Bec, i pricam sa petogodisnjom djevojcicom koja se zove Ines... Znaci, nemam pojma koje je nacionalnosti. I jedem ja, i pondim joj svoj sendvic sa suvim mesom. Pita ona mene od cega je sendvic, ja kazem... Pita ona je li svinjetina, ja odgovorim potvrdno... Kad mala pljunu na pod i kaze, Fuj svinjetina, to vlasi jedu  Smile Draga moja federalna multieticnost  Smile

isto tako neki dan, radim ja u ordinaciji i pitam dvojicu malisana sto su dosli na pregled: sta ste vas dvojica, sad ocekujem odgovor da su braca...kad oni meni iz topa odgovorise : mi smo muslimani  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
 Smile vlasi
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1063
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
eto, ne rekose ni braca,ni bosanci, ni bosnjaci, vec muslimani  Smile


a vlasi smo mi koji ne jedemo svinjetinu  Smile
IP sačuvana
social share
Ко себе иглом, ти њега лопатом.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
ja odgovorim potvrdno...
trebala si da je pustis da proguta.
Citat
radim ja u ordinaciji
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
eto, ne rekose ni braca,ni bosanci, ni bosnjaci, vec muslimani  Smile


a vlasi smo mi koji ne jedemo svinjetinu  Smile

jbg ne mozes ocekivat neku veliku produhovljenost od ljudi sa sela ,a i djeca su u pitanju 5-6 godina   Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1063
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jbg ne mozes ocekivat neku veliku produhovljenost od ljudi sa sela ,a i djeca su u pitanju 5-6 godina   Smile
Mala zivi u Becu, bila 2 mjeseca kod nane usarajvu Wink I upravo djeca govore otvoreno ono sto stariji pricaju medju zidovima kuce Wink
IP sačuvana
social share
Ко себе иглом, ти њега лопатом.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Samo da Ameri zavrse sa Korejom, pa ce da svrate opet do Evrope...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:13:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.189 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.