Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bosanski muslimani: prijetnja ili šansa za Evropu?  (Pročitano 24479 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ne, to znaci da u Francuskoj jaca desnica koja zeli da se obracuna sa najezdom imigranata i islamizacijom drustva...  
Takodje, tu treba ubrojiti i Itajilu, Nemacku i Veliku Britaniju...
Mislim da bi bili veoma srecni kada bi svi zazmurili na 20 minuta...sta vise.. mislim da ce se to uskoro i desiti... Zmurenje... Smiley

mislis da je to tako lako uraditi, a i da ce ovi sjediti skrsteni ruku, ne moze im niko nista, povelje i standardi koji vaze u EU su na strani tamosnji muslimanski zajednica, demokratija im ide u prilo...jedino ak sta ne promjene, mada smo svjedoci da se pod krinkom borbe protiv terorizma moze svasta da uradi... Smile
Moslis ono kao...zabrana da nose marame u skolu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
Znaci, ti nisi Bosnjak...
Ti si onda sigurno Turcin...

Pa, sto onda lepo ne kazes... Smiley

ja sam bosanac, bosnjak ,veza sa turcima je samo po pitanu vjere i eto to sto su nas oni drzali pod okupacijom nekoliko vjekova i njiova najveca krivcia , a sto to tek danas priznaju, sto nam nisu ostavili nacionalnu drzavu kad su odlazili odavdje...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
Ne, to znaci da u Francuskoj jaca desnica koja zeli da se obracuna sa najezdom imigranata i islamizacijom drustva...  
Takodje, tu treba ubrojiti i Itajilu, Nemacku i Veliku Britaniju...
Mislim da bi bili veoma srecni kada bi svi zazmurili na 20 minuta...sta vise.. mislim da ce se to uskoro i desiti... Zmurenje... Smiley

mislis da je to tako lako uraditi, a i da ce ovi sjediti skrsteni ruku, ne moze im niko nista, povelje i standardi koji vaze u EU su na strani tamosnji muslimanski zajednica, demokratija im ide u prilo...jedino ak sta ne promjene, mada smo svjedoci da se pod krinkom borbe protiv terorizma moze svasta da uradi... Smile
Moslis ono kao...zabrana da nose marame u skolu!

boumi zabranilu su i krizeve oko vrata i u javnim ustanovama  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
inzko, прихватићемо вас кад се одлучите јесте ли Турци, потурчени Срби или потомци Босанаца бана Твртка? Не знамо кога да прихватимо?! Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
inzko, прихватићемо вас кад се одлучите јесте ли Турци, потурчени Срби или потомци Босанаца бана Твртка? Не знамо кога да прихватимо?! Smile

mi smo bosnjaci i prolasili smo bosnu svojom drzavom upravo zato da je rvatska i srbija ne bi podjelili izmedju sebe...i bosnjaci cemo ostat zauvjek i ubuduce...mada po meni treba raditi bosnasku naciju u kojoj ce biti i pravoslavni i katolici skupa sa muslimanima...to sad nije zamislivo, ali eto treba je uradit kao neki cilj u buducnosti, za neku novu ideoloiju itd...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Аха значи нација вам још није готова, треба је дофабриковати..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
inzko, прихватићемо вас кад се одлучите јесте ли Турци, потурчени Срби или потомци Босанаца бана Твртка? Не знамо кога да прихватимо?! Smile

mi smo bosnjaci i prolasili smo bosnu svojom drzavom upravo zato da je rvatska i srbija ne bi podjelili izmedju sebe...i bosnjaci cemo ostat zauvjek i ubuduce...mada po meni treba raditi bosnasku naciju u kojoj ce biti i pravoslavni i katolici skupa sa muslimanima...to sad nije zamislivo, ali eto treba je uradit kao neki cilj u buducnosti, za neku novu ideoloiju itd...

Možda vam bata Obmana , uradi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
inzko, прихватићемо вас кад се одлучите јесте ли Турци, потурчени Срби или потомци Босанаца бана Твртка? Не знамо кога да прихватимо?! Smile

mi smo bosnjaci i prolasili smo bosnu svojom drzavom upravo zato da je rvatska i srbija ne bi podjelili izmedju sebe...i bosnjaci cemo ostat zauvjek i ubuduce...mada po meni treba raditi bosnasku naciju u kojoj ce biti i pravoslavni i katolici skupa sa muslimanima...to sad nije zamislivo, ali eto treba je uradit kao neki cilj u buducnosti, za neku novu ideoloiju itd...

Možda vam bata Obmana , uradi?

jel istina da ce srbi izabrat rasima ljajica za predsjednika na sljedecim izborima  Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2009, 16:56:58 od inzko80 »
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Чекај, а које сте нације били до '95, кад су Клинтон и администрација смислили назив Бошњаци? Зар ви не умете сами да направите нацију, него Амери да вам дају имена? А које сте нације били пре 100, 200, 500 гдина?
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
Чекај, а које сте нације били до '95, кад су Клинтон и администрација смислили назив Бошњаци? Зар ви не умете сами да направите нацију, него Амери да вам дају имена? А које сте нације били пре 100, 200, 500 гдина?

ne neo smo mi 92 izabrali na velikom bosnjackom saboru i vratili u upotrebu drevni naziv za narod bosne BOsnjaci, nikakav klinton, ni ameri nisu imali svoju ulou u tome...
« Poslednja izmena: 30. Okt 2009, 17:02:48 od inzko80 »
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.