Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:53:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 360 361 363 364 ... 411
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bosanke!!!  (Pročitano 3781858 puta)
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 32.0

sjajno, devojčice iz osnovne škole... svaka čast, napredan si u 'čkumaterinu  Smile Smile Smile

91' godiste osnovna skola??  Smile Pa ako si ti isao u skolu za djecu sa posebnim potrebama i proveo tamo 15 godina, ne mora znaciti da je i ona

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Clipboard04.jpg
(294.24 KB, 1132x668)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve ce ti oprostiti, osim uspjeha.

Zodijak
Pol
Poruke 51
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
MSIE9.0

Ne znam je li bilo, ali opet....., fino vidjeti  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Ranka.jpg
(266.3 KB, 574x960)
Ranka1.jpg
(206.22 KB, 720x960)
Ranka3.jpg
(222.78 KB, 720x960)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0

sjajno, devojčice iz osnovne škole... svaka čast, napredan si u 'čkumaterinu  Smile Smile Smile

91' godiste osnovna skola??  Smile Pa ako si ti isao u skolu za djecu sa posebnim potrebama i proveo tamo 15 godina, ne mora znaciti da je i ona
Pregledaj opet slike koje si okačio. Jeste pametnice, možda cura više ne ide u osnovnu, al ti zato kačiš njene slike iz osnovne. Znaš, da okačim sad dete krvavo sa placentom pa kažem - rođeno 1975. to nije nikakav izgovor...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 32.0

sjajno, devojčice iz osnovne škole... svaka čast, napredan si u 'čkumaterinu  Smile Smile Smile

91' godiste osnovna skola??  Smile Pa ako si ti isao u skolu za djecu sa posebnim potrebama i proveo tamo 15 godina, ne mora znaciti da je i ona
Pregledaj opet slike koje si okačio. Jeste pametnice, možda cura više ne ide u osnovnu, al ti zato kačiš njene slike iz osnovne. Znaš, da okačim sad dete krvavo sa placentom pa kažem - rođeno 1975. to nije nikakav izgovor...

Slika objavljena 8.8.2014, sto po tvojoj logici ispada da je cekala nekih 9 godina da objavi sliku, a kad je ona bila uzrasta osnovne skole nije postojala Retrica ni Instagram... Ne bodi se sa rogatim kad nemas pojma o cemu pricas, samo se provaljujes bez veze  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

wesdrtfgyh.jpg
(343.26 KB, 1001x616)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
sjajno, devojčice iz osnovne škole... svaka čast, napredan si u 'čkumaterinu  Smile Smile Smile

91' godiste osnovna skola??  Smile Pa ako si ti isao u skolu za djecu sa posebnim potrebama i proveo tamo 15 godina, ne mora znaciti da je i ona
Pregledaj opet slike koje si okačio. Jeste pametnice, možda cura više ne ide u osnovnu, al ti zato kačiš njene slike iz osnovne. Znaš, da okačim sad dete krvavo sa placentom pa kažem - rođeno 1975. to nije nikakav izgovor...

Slika objavljena 8.8.2014, sto po tvojoj logici ispada da je cekala nekih 9 godina da objavi sliku, a kad je ona bila uzrasta osnovne skole nije postojala Retrica ni Instagram... Ne bodi se sa rogatim kad nemas pojma o cemu pricas, samo se provaljujes bez veze  Smile

Nisam hteo ranije da kacim slike maloletne devojcice, bez obzira sto je dokaz da to jeste, ali sada moram, da bih zavrsio prepucavanje, i da bi moderatori ucinili nesto po tom pitanju, jer nije u redu kaciti slike devojke koja ima oko 15 godina...

Sve se vidi na slici...

OŠ, godina 13/14, sto znaci da je devojcica ovog leta zavrsila osmi razred. Indiana, svi cenimo tvoj pokusaj da nas zabavis, ali obrati malo paznju, zbog sebe samog... Isto tako zatrpavas facebook stranu sa slikama iz neke grupe, svako moze to da uradi, nije interesantno, ali avaj nije ovde to tema. Izvinjavam se jos jednom sto sam morao da okacim ovu sliku. Molim moderatore da upozore "Indiana Jones" i da poskidaju slike i postove u vezi ovoga...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled.jpg
(188.41 KB, 1174x538)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 234
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 6700
jel devojka gola ili sta?  Smile
IP sačuvana
social share
Remember eveything,forgive nothing!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 32.0
jel devojka gola ili sta?  Smile
Pa to je njima svejedno, vidis da su se ufurali u ulogu tajnih agenata  Smile Smile

Sve u svemu, moj zadnji komentar na temu ove slike- na njenom profilu stoji da je 1991 godiste, slika je objavljena 8 avgusta ove godine sto znaci da su na slici utegnuti guzovi 23godisnje djevojke... Ako je slagala godiste, napravila lazni profil, ili uradila bilo sta drugo apsolutno i savrseno me zaboli ljubavni misic, ja imam mnogo pametnijeg posla od istrazivanja, ako vam se ne svidjaju slike koje ja postavljam jednostavno ih nemojte gledati i kraj price
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.120
jel devojka gola ili sta?  Smile
Pa to je njima svejedno, vidis da su se ufurali u ulogu tajnih agenata  Smile Smile

Sve u svemu, moj zadnji komentar na temu ove slike- na njenom profilu stoji da je 1991 godiste, slika je objavljena 8 avgusta ove godine sto znaci da su na slici utegnuti guzovi 23godisnje djevojke... Ako je slagala godiste, napravila lazni profil, ili uradila bilo sta drugo apsolutno i savrseno me zaboli ljubavni misic, ja imam mnogo pametnijeg posla od istrazivanja, ako vam se ne svidjaju slike koje ja postavljam jednostavno ih nemojte gledati i kraj price
Sine, zašto bi IKO kačio na fejsbuku SOPSTVENU sliku sa logom u donjem desnom uglu? Smiley
I ne, ne radi se o tajnom agentovanju, gosn Indijanac, nego sam se upravo spremao da zadavim mačora kad mi u kadar uleću neka dečica koja trčkaraju po nekoj školi... So, fak ju, upropastio si mi mojih 10 minuta opuštanja zato što sam nisi uključio "kids-alarm"... Inače, na ovoj prvoj "hakovanoj" fotki (sa najverovatnije lažnog profila) svaka čast, u dobru je devojku izrasla... al' ostalo... sve upišano...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 31.0.1650.63
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2.jpg
(136.6 KB, 960x960)
4.jpg
(94.16 KB, 960x960)
5.jpg
(137.37 KB, 960x960)
6.jpg
(41.35 KB, 540x960)
9.jpg
(148.31 KB, 960x960)
10.jpg
(194.9 KB, 960x960)
11.jpg
(50.22 KB, 486x864)
12.jpg
(85.74 KB, 960x1280)
19.jpg
(59.57 KB, 960x960)
21.jpg
(73.5 KB, 720x960)
25.jpg
(239.24 KB, 1140x2466)
30.jpg
(118.87 KB, 960x960)
36.jpg
(363.63 KB, 1335x3139)
38.jpg
(442.41 KB, 1454x2048)
43.jpg
(65.82 KB, 612x612)
46.jpg
(408.46 KB, 1536x2048)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
dobra kucka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 360 361 363 364 ... 411
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:53:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.258 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.