Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: boris tadic,covjek kome treba vjerovati??????  (Pročitano 21076 puta)
21. Jun 2007, 14:46:49
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 

Boris Tadic
predsednik Srbije


 Када Војислав Коштуница одлази с места савезног председника, у кабинету Светозара Маровића господин Борис Тадић добија ресор министра одбране! Клинички психолог је универзалних способности. Само да је на власти. Води телекомуникације, одбрану, све може. На ово место је постављен јер је пуковник Новосиелски, тадашњи војни аташе у Амбасади Велике Британије у Београду, ултимативно тражио од премијера Ђинђића да министар одбране не буде Зоран Живковић, премијеров заменик у ДС-у.

Чим је клинички психолог постао министар одбране, одмах је тражио адекватан смештај. Због безбедности, како је рекао

За своје помоћнике министар одбране доводи Горана Весића, Живорада Анђелковића, Бојана Димитријевића... који немају ни тридесет година. Службе безбедности имају посла преко главе, како да се заштите од Тадићевих момака од којих неки нису ни војску служили. Али, шта то занима Бориса Тадића?!srpskapolitika



BRUSSELS, May 7 (Tanjug) - EU High Representative for Foreign Policy and Security Javier Solana said at the European Parliament in Brussels on Monday that he had talked over the phone with Serbian President Boris Tadic a few hours ago and that he believed that Tadic's control over Serbian security services was of key importance for the success of cooperation .......A constructive government in Belgrade is important for the European Union, Solana stressed.(daily survey)

kakva je za solanu "konstruktivna vlada"???sta mislite o borisu tadicu??




IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
Cisto da te podsetim da po ustavu predsednik republike i premijer ne moraju imati bilo kakvo obrazovanje. Vazno je samo da budu izabrani na regularan nacin. Dakle sef drzave neposrednim, a premijer posrednim putem. Sem toga nesto ne znam koji fakultet treba da zavrsis da bi bio na celu drzave? Predsednicki?!
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Ali za ministra odbrane bi vec morao da imas neke veze sa tom tematikom!!! Ali imam utisak da ces mi ti ipak objasniti kako klinicki psiholog itekako ima veze sa vojskom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
Ni za ministarske fotelje ne moras imati adekvatno obrazovanje. Ministar je politicka licnost, dok operativne zadatke sprovode njegovi pomocnici i savetnici koji moraju biti strucni. U prevodu ministar se samo slika i na neki nacin predstavlja taj resor.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ali za ministra odbrane bi vec morao da imas neke veze sa tom tematikom!!! Ali imam utisak da ces mi ti ipak objasniti kako klinicki psiholog itekako ima veze sa vojskom  Smile

Grešiš, ministar odbrane je politička funkcija i nema mnogo veze sa vojskom u stručnom smislu. Ministar odbrane upravlja novcem iz budžeta namenjenim za odbranu, a ne bavi se vojnom strategijom. Znači, načelnik generalštaba mora da bude general, a ministar odbrane može da bude i pravnik, ekonomista, klinički psiholog i sl.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Kako ce znati kako i gde da plasira novac, koje projekte da podrzi, nasta da stavi da akcenat, kako ce prepoznati prioritete, ako se u to ne razume. OK imace strucne savetnike, ali kako ce znati koji savet da uvazi i podrzi ako ne razume o cemu se tu radi?
I sta bi sa onom pricom o strucnjacima?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kako ce znati kako i gde da plasira novac, koje projekte da podrzi, nasta da stavi da akcenat, kako ce prepoznati prioritete, ako se u to ne razume. OK imace strucne savetnike, ali kako ce znati koji savet da uvazi i podrzi ako ne razume o cemu se tu radi?
I sta bi sa onom pricom o strucnjacima?

Poznato je da smo mi Srbi "stručnjaci" za sve. Svaki Srbin, bez obzira na svoje obrazovanje, misli da je najbolji selektor fudbalske reprezentacije, najbolji premijer, najbolji "borac protiv kriminala i korupcije", najbolji ministar odbrane itd. Pa tako i Tadić.

Bez šale, prioriteti u ministarstvu odbrane su redovna isplata plata, stambeno zbrinjavanje starešina, nabavka novog i održavanje postojećeg naoružanja, opreme i sl.
To zna i malo dete, ne moraš da budeš general da bi shvatio šta su prioriteti u sektoru odbrane i bezbednosti zemlje.

Evo kontrapitanje, kako možeš da tvrdiš da će jedan general (artiljerac ili pešadinac po struci) znati da pravilno rasporedi novac za izgradnju stanova npr. Šta ako naleti na nekog prevaranta koji mu dostavi ponudu od 7 hiljada evra po kvadratu stana? Šta zna o kalkulaciji cena u građevinarstvu čovek koji je ceo život učio strojevi korak i atomski s' leva?
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Budimo ljudi i ako smo Srbi ! Grobari Šabac

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Motorola V3
Boris Tadić - Lopov,lažov,izdajica,Bosanac !!!!!!!!!  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Republika Srpska je Srbija nikad B i H !!! S.R.S !!! Partizan !!! Šabac !!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Poznato je da smo mi Srbi "stručnjaci" za sve. Svaki Srbin, bez obzira na svoje obrazovanje, misli da je najbolji selektor fudbalske reprezentacije, najbolji premijer, najbolji "borac protiv kriminala i korupcije", najbolji ministar odbrane itd. Pa tako i Tadić.

Slazem se apsolutno!

Citat
Bez šale, prioriteti u ministarstvu odbrane su redovna isplata plata, stambeno zbrinjavanje starešina, nabavka novog i održavanje postojećeg naoružanja, opreme i sl.
To zna i malo dete, ne moraš da budeš general da bi shvatio šta su prioriteti u sektoru odbrane i bezbednosti zemlje.

To je najosnovnije! To su neki glavni prioriteti, do cije realizacije treba proci kroz milion prepreka, problema, medjukoraka i sl. koje treba da neki strucan covek odradi a ne klinicki psiholog, ali se onda vracamo na pocetak tvog posta u kome si sve lepo objasnio.

Citat
Evo kontrapitanje, kako možeš da tvrdiš da će jedan general (artiljerac ili pešadinac po struci) znati da pravilno rasporedi novac za izgradnju stanova npr. Šta ako naleti na nekog prevaranta koji mu dostavi ponudu od 7 hiljada evra po kvadratu stana? Šta zna o kalkulaciji cena u građevinarstvu čovek koji je ceo život učio strojevi korak i atomski s' leva?

Pa to rade "strucne sluzbe" naglasak na "strucne".  Tako da i strategiju razvoja vojske treba da obavlja neko ko se u to razume-to mu je struka. Ipak se 90% poslova koje obavlja ministarstvo ticu vojske a ne gradjevine, saobracaja ili psihologije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Boris Tadić - Lopov,lažov,izdajica,Bosanac !!!!!!!!!  Smile Smile Smile Smile Smile

pa sta ako je bosanac?? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.