Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boris Milivojević ~ Nisam narodnjak  (Pročitano 3121 puta)
14. Okt 2006, 14:03:38
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
 INTERVJU Boris Milivojević

Nisam narodnjak


Priznajem, lenj sam, čak i sudove perem tek kad se nakupi gomila!


Mnogo predstava moram da odradim da bih zaradio novac kao od jedne reklamice. Nije me sramota tih uloga, samo sam mogao da ispadnem malo lepši

Šta će meni da se pojavljujem po novinama? Šta me briga šta ko misli o meni. One koje volim okupiću i pričati im o sebi do sutra ujutru. Novinari zarađuju na moj račun, dobijaju pare za intervju, a ja gubim svoje vreme

Boris Milivojević živi Holivud u Beogradu. Dok još traju njegove uloge sjajnog "lenjivca" iz bioskopskog hita "Sedam i po" i "trulog" narodnjaka u "Mi nismo anđeli 3", on je već u čakširama bleskastog sluge Boleta na snimanju filma "Crni Gruja i kamen mudrosti". Kolege i novinare nedavno je iznenadio na promociji "Anđela", kada je "iz duše" zapevao folk triler na kome bi mu pozavideo i Šaban Šaulić. U intervjuu za Press Milivojević kaže da nije folker, i otkriva zašto često naplaćuje intervjue, koji mu je omiljeni greh i zbog čega je pristao da se pojavi u TV reklami.
- Ne znam zašto se neko iznenadio što dobro pevam narodnjake. Ja sam glumac. GLUMAC!!! Nisam ni narodnjak, ni lenjivac, ni Bole. To što me poistovećuju sa ulogama koje sam odigrao, to je kompliment.
Da li i dalje verujete da glumci treba da naplaćuju intervjue, jer je davanje intervjua "punjenje novinarskih džepova" i ništa više?
- Ja sam prvi počeo da naplaćujem intervjue. Kaja Žutić je sa tim počela dve godine kasnije. Šta će meni da se pojavljujem po novinama? Šta me briga šta ko misli o meni. One koje volim okupiću i pričati im o sebi do sutra ujutru, ostali neka prate moj glumački rad. Novinari zarađuju na moj račun, dobijaju pare za intervju, a ja gubim svoje vreme.
Čini se da Vam je baš "legla" uloga u "Sedam i po"?
- Čim sam pročitao scenario, poželeo sam da igram u toj priči, jer mi je taj greh omiljen. E, tu nisu bile presudne pare. Tekst me je fascinirao, kao i inteligencija pisca. Priznajem, lenj sam, čak i sudove perem tek kad se nakupi gomila. Da je film ranije sniman, bio bih dobar i u priči o proždrljivosti, ali taj sam greh nedavno prevazišao.
A ostali, staro i novovremenski grehovi - alkohol, droga, preljuba?
- Nismo mi, glumci, udruženje sklono "nečemu". Svako od nas je zasebna ličnost. Ja sam svoje poroke odavno već javno nabrojao.
Ranije ste govorili da nećete snimati reklame, a onda ste odustali od svog principa?
- Mene je proslavio Bole, a ne reklame. Ranije sam smatrao da ne treba da glumim u reklamama, pa sam odbijao ponude. Zemlja je bila veća, u njoj je moglo da se zaradi ulogama na filmu i pozorištu. Sada, međutim, mislim da postoje reklame koje su istinski glumački zadatak, kao što je reklama za MTS koju je režirao Goran Marković. Konačno, mnogo predstava moram da odradim da bih zaradio novac od jedne reklamice. Nije me sramota tih uloga, samo sam mogao da ispadnem malo lepši.
Posle Vaše generacije, na srpskoj glumačkoj sceni malo je novih lica koja mogu da uskoče na vaše mesto?
- Niko ne dolazi ni na čije mesto. To je kao kad mene pita Sergej (Trifunović - prim. aut.) "Jesam li ja kao Cvija?" A nikada ne može biti kao on. Svi smo mi drugačiji. Sigurno je da na Akademiji ima mnogo dobrih glumaca, ali im se ne pruža šansa, a reditelji vole da igraju "siguricu".
Šta je najgore što jednom glumcu može da se dogodi?
- Definitivno je najgore kada nema posla, ali problem je i kada se u jednom liku ostane niz godina. Ako lik nadjača ličnost glumca. To nikako ne valja.
A. RADENOVIĆ

Dejo, majstore, pa ti si bog!

Svojevremeno, Boris je sa kolegom Draganom Jovanovićem i drugarima otpevao legendarni hit "Dejo, majstore". Iako mu se fudbalski čarobnjak nikada nije zahvalio na tom gestu, on čvrsto veruje da je Dejo Savićević stvarno "genije i bog".
- Čini mi se da se Dejo jednom javio Gagiju, ali nama to u suštini nije ni bilo važno. Uradili smo to, jer je Dejo neverovatan talenat, čovek genije. On šutne loptu sa bilo koje pozicije i eto je u golu. Njegov talenat je prosto preteran - kaže Boris.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E72
Ma nek' se napase... On se pokazao kakav je glumac u apsolutnom sranju nazvanom "Munje"...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.