Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boris Malagurski pravi dokumentarac o slučaju Taton  (Pročitano 5937 puta)
24. Okt 2011, 10:02:10
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
  Boris Malagurski pravi dokumentarac o slucaju Taton

  Boris Malagurski je čovek koji je zasluženo skrenuo pažnju na sebe svojim dokumentarnim filmovima.Gledao sam ga pre neki dan u jednoj emisiji u kojoj je govorio o svom radu,finansiranju i problemima koje ima zbog svojih dokumentaraca.Da podsetim samo na njegov prvi dokumentarni film Kosovo : Možete li da zamislite ? (2009) koji je svoju premijeru imao prvo na ruskoj državnoj televiziji a odmah potom i reprizu u terminu na Prvom programu i to ispred njihovog nacionalnog dnevnka.Ovaj termin je dobijen na inicijativu samog Putina koji ga je sasvim slučajno video.Tek kasnije je prikazan kod nas na našem javnom servisu koji svi plaćamo.Kada će na pomenutim javnom servisu biti prikazana Težina lanaca (2010) koji je probudio svest i savest kod nekih ljudi ovde i u inostranstvu mogu samo da sanjam.
  U emisiji koju sam imao sreće da vidim Boris Malagurski je najavio svoj sledeći dokumentarni film.To je upravo ovo što sam posle malo traženja i strpljenja našao.





Izvor : thepresumption


 
« Poslednja izmena: 24. Okt 2011, 10:53:41 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
MSIE6.0
mob
Samsung 111111
Sere mi se vise od ovoga...Sto Francuzi ne snime dokumentarac kako su ucestvovali u ubistvima nad Libijskom decom ???
Govna smrdljiva
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
изгледа да ће борис опет све сагледати и дати непристрасан поглед на цео овај случај
наравно,сваком нормалном човеку је јасно да су ови што су осуђени, осуђени на толике казне затвора само зато што је ово срање од државе која не може сама да донесе и најмању одлуку већ мора да слуша било коју шушу

и да...дегенерична копрофилска курветина из француске у трејлеру спомиње неки масакр...масакр је оно што су французи радили у алжиру,либији и ко зна где још.....требао их је хитлер сравнити са земљом...био човек хуманиста па се сажалио на плачипичке Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
  U najavi je autor spomenuo podatak u kom je jedan od optuženih za ubistvo bio na sasvim drugom mestu.Plaćao je parking i imao je račun za isti ali to niko nije uvažio ni uzeo u obzir.Po Malagurskom sve je urađeno na brzinu,traljavo i bez neke prave istrage i dokaza.Za ono što se desilo trebao je neko da odgovara,nema veze što možda nije kriv.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
зоране...чак није плаћао паркинг већ казну за саобраћајни преступ Smile  значи...полицајац је био поред њега док се на другом крају града дешавало наводно убиство неког француског хулигана Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
изгледа да ће борис опет све сагледати и дати непристрасан поглед на цео овај случај
наравно,сваком нормалном човеку је јасно да су ови што су осуђени, осуђени на толике казне затвора само зато што је ово срање од државе која не може сама да донесе и најмању одлуку већ мора да слуша било коју шушу

и да...дегенерична копрофилска курветина из француске у трејлеру спомиње неки масакр...масакр је оно што су французи радили у алжиру,либији и ко зна где још.....требао их је хитлер сравнити са земљом...био човек хуманиста па се сажалио на плачипичке Smile
i jeste tako u svakom su se ratu predali  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Нови нинџа коло води.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 293
Zastava Budapest
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Само кидај, Малагурски! Коначно неки српски редитељ да мисли својом главом.
IP sačuvana
social share
Чувам те, чувам од самураја седам.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23

  Meni se dokumentarac Težina lanaca nije baš preterano dopao zbog prevelike doze jugonostalgije.Napisao sam to kad sam video dokumentarac i špicu na kojoj su imena ljudo koji su pomagali u snimanju.To me je podsetilo na Jutel iliti Yutel kako beše u originalu kod tih "nezavisnih" novinara.Za mene je još rano da dam bilo kakav zaključak o Borisu Malagurskom koji za sada radi nešto korisno.

зоране...чак није плаћао паркинг већ казну за саобраћајни преступ Smile  значи...полицајац је био поред њега док се на другом крају града дешавало наводно убиство неког француског хулигана Smile

  Još crnje i gore.Nisam dobro razumeo,hvala na obaveštenju.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
mob
Apple 5
Sere mi se vise od ovoga...Sto Francuzi ne snime dokumentarac kako su ucestvovali u ubistvima nad Libijskom decom ???
Govna smrdljiva
Smile Kolko sam shvatio i znajuci opus autora mislim da ce nas braniti  Smile
Poenta filma je kako 10 momaka dobijaju 300 godina zatvora  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
  Trebao je povod da se primeni onaj zakon o navijačima koji je tek bio izglasan u skupštini.Po tome zakonu su navijačima mogli da budu nazvani i penzioneri koji u frupi čekaju na hleb i psuju glasno aktuelnu vlast.Ono sa Urošem Mišićem izgleda nije bilo dovoljno pa se čekala neka druga ptilika za primenu (zastrašivanje) zakona.Zato je optužen i osuđen čovek koji je (hvala Mrgecu) plaćao kaznu u to vreme na drugom mestu.Zbog tog zakona koji mora da se primeni ovolike kazne.Naši nezavisni i potpuno slobodni mediji su davali samo jednu verziju događaja.Red je da se vidi i druga strana događaja.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.