Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:33:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bombe kucne izrade  (Pročitano 6811 puta)
06. Apr 2007, 22:30:10
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 341
Zastava Vrsac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson k750i
ewo ja cu za pocetak da dam link jednog sajta gde je oblasnjen nacin prawljenja bombe u kucnim uslowima od baterije...xxxxxxxxxxxxxxxx
« Poslednja izmena: 06. Apr 2007, 23:02:23 od pilot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson W810i
Igranje sa hemijom u kucnm uslovima moze lako da zavrsi tragicno. Inace radim u jednoj firmi koja proizvodi hemikalije (Sigma Aldrich Buchs, u Svajcarskoj), pa znam sta moze da se desi ako se rukuje sa odredjenim stvarima bez odgovarajuce zastite (osjetio na sopstvenom primjeru, ne sijecam se vise hemikalije, rezultat mozete vidjeti na slici ispod, proslo mi je malo tecnosti izmedju zastitnog odjela i rukavica).

Molim adminstratore da obrisu link.


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DSC00056.JPG
(310.57 KB, 1632x1224)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Za sada nije pametno da pisemo o ovome. Neakad davno je to bilo normalno i recimo u casopisu Front je bila Frontova odbranbena skola gde su bili odlicni opisi za sve i svasta.... recimo izrada plasticnog eksploziva u poljskim ili kucnim uslovima. Mentalitet kao i prilike su se prilicno promenile tako da za sada ja licno ne mogu da podrziv ovakve teme.

Iz tog razloga ovu temu zakljucavam. Autor teme moze da ulozi prigovor na moj postupak Supermoderatotima ili Administratorima kojima sam odgovoran za svoj rad.

S postovanjem,

Pilot
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:33:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.