Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:30:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boli me glava..  (Pročitano 15145 puta)
Clan u razvoju


Ako trebate pomoć oko zdravlja pitajte!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N97
Opacitates nije dijagnoza bolesti, to je na prijevodu s latinskog svjetlucanje pred ocima. Znaci nisi bolestan. Jel te boli glava ili ne boli? Kakvo peckanje? Jel se moze nesto napipati? Mozda te boli od previse pipanja ? Ako te i boli a to je na 1,2 cm velicine nije nista opasno. Opasne glavobolje koje su povezane s bolestima mozga NIKADA nisu na tako malom podrucju! Mozda si uistinu hipohondar?
IP sačuvana
social share
Doktori imaju jednu veliku prednost; kada naprave grešku, oni je jednostavno pokopaju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ako boli tacno na jednom mestu i ponekad "udara" i vidis malo plavkasto onda je slaba prokrvljenost vrata,leci se razgibavanjem i fiz.aktivnoscu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Opacitates nije dijagnoza bolesti, to je na prijevodu s latinskog svjetlucanje pred ocima

Neznam tako meni pise u nalazu..uglavnom znam o cemu se radi..a sad na drugi problem...

ako boli tacno na jednom mestu i ponekad "udara" i vidis malo plavkasto onda je slaba prokrvljenost vrata,leci se razgibavanjem i fiz.aktivnoscu.

e i ja to mislim da je nesto do vrata...i stvarno bi to moglo biti..kad se tusiram hladnom vodom po vratu kao malo lakse  Smile  a bas me boli (svrbi,pecka..kao ugriz nekog insekta..komarca npr.) na veoma maloj povrsini glave 1,2 cm precnik...vec sam napisao na sredini glave malo vise na desnoj strani... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 596
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Znam da je Louis Lane imala problema sa Hronicnom upalom sinusa...i to onim tezim oblikom.

Ona je svoju bol opisivala kao probadanje noza u levi sinus iznad levog oka.Sada mora cak da pije neke lekove zbog toga. Posto se radi o glavi,ipak ti je najbolje da odes kod lekara,ORl, ili cak Neurolog.
Sto duze budes cekao,duze ces patiti.

Srecno.   Smile
IP sačuvana
social share
Srećnom čoveku niko ništa ne može.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Kod ORL specijaliste sam isao...dosta sa savjetima tipa "otidji doktoru"  Smile
samo trazim ljude sa istim ili slicnim tegobama..da mi kazu o cemu se radi...a sto se tice neurologa..bojim se da ce odmah preporuciti ct ili mr...i da ce na slici biti nesto "crno"...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Ja mislim da panicaris bespotrebno s obzirom na to da ti uvek nesto fali

koju si jos ono temu otvorio, tackice pred ocima?

kuliraj malo  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Ako moze bez ovakvih komentara..lako je tebi pricati ti nemas musice pred ocima tebe neboli glava,ne osjecas se izgubljeno,dezorijentisano,dekoncentrisano,umorno...kao da ja volim postavljati ovakve teme..svasta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
hm da ..

Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
@ Havin Fun

ako provodis previse vremena na poslu sedeci, onda je u tome problem, pogotovo ako ne sedis pravilno, jer si mozda prikljestio neki zivac ili dotok krvi.

ja imam slicnih problema, jer veci deo dana provedem sedeci... preskoci lekove i doktora, uzmi borovnicu, malo se vise fizicki aktiviraj i gledaj da sedis pravilno (ako sedis dugo), jer sam 99% ubedjen da imas problema sa cirkulacijom kao i ja... e ako ti ovo ne pomogne, onda pravac kod cika doce Smile
« Poslednja izmena: 23. Avg 2007, 23:57:59 od masterT »
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
@cesarica18 evo ugledaj se malo na ovaj komentar...
@ Havin Fun

ako provodis previse vremena na poslu sedeci, onda je u tome problem, pogotovo ako ne sedis pravilno, jer si mozda prikljestio neki zivac ili dotok krvi.

ja imam slicnih problema, jer veci deo dana provedem sedeci... preskoci lekove i doktora, uzmi borovnicu, malo se vise fizicki aktiviraj i gledaj da sedis pravilno (ako sedis dugo), jer sam 99% ubedjen da imas problema sa cirkulacijom kao i ja... e ako ti ovo ne pomogne, onda pravac kod cika doce Smile

Hvala ti na savjetu i ja mislim da je do cirkulacije...ja mislim da se mozak nedovoljno ishranjuje sa kiseonikom,krvlju...sta ja znam tako nesto...uglavnom kad hodam nesto mi kao pucketa.."skripi" u vratu  Smile

Sigurno je do vrata...i jos nesto da kazem nekim ljudima da doktor nema carobni stapic...niste znali ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:30:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.