Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:46:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bol u koljenu  (Pročitano 2328 puta)
31. Jan 2013, 19:29:12
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
Browser
Opera 12.13
E ovako :D

Imam 16g,197cm i 88kg,igram kosarku,od januara su me naglo pocela boliti koljena,oba,na kontaktu izmedju lisne kosti i koljena. Nije jaka bol,ali nakon nekog vremena osjetim bol kad nagazim ili se odrazavam na tom kontaktu kod lisne i koljena. Mirovao sam 7 dana i koristio fastum gel i radio vjezbe za kvadricepse[pretezno zatezanja po 6sec],ali vidim neki dan da me opet boli nakon nekog odredjenog vremena.

Nemam ideju sta bi moglo biti,ako se nastavi posjeticu fiziot.  pa da vidim,jedino sto sam u novembru/decembru imao 80kg a sad +8kg,ali osim toga nemam predstavu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Osam kg za mesec dana, to je mnogo, moguće da si ih preoteretio. Mislim da je najbolje da posetiš lekara i uradiš snimak da vidiš šta se dešava, dok se stanje nije dodatno zakomplikovalo.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Nokia 
Свака повреда, бол, истегнуће се не лечи пар дана, како већина паметњаковића мисли овде,
за све треба времена, па и за то. Зато ја лепо кажем децо не бавите се спортом, од тога се само добијају
повреде  Smile него се сексајте (мада и ту могу настати повреде  Smile ).
 Smile

Osam kg za mesec dana, to je mnogo, moguće da si ih preoteretio. Mislim da je najbolje da posetiš lekara i uradiš snimak da vidiš šta se dešava, dok se stanje nije dodatno zakomplikovalo.
Бамбина драга, немој саветовати људима да се снимају, пре било каквог снимања постоји много начина
да се утврди шта се са неким дешава, снимања не иду никад одмах, сем код ургентних стања Smile
« Poslednja izmena: 31. Jan 2013, 21:05:51 od leonora87 »
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
smrsaj ! kolena te bole zbog naprezanja i opterecenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Бамбина драга, немој саветовати људима да се снимају, пре било каквог снимања постоји много начина
да се утврди шта се са неким дешава, снимања не иду никад одмах, сем код ургентних стања Smile
Nisam ni mislila da se sam snima, odnosno na svoju inicijativu, ne znam da li se tako iz mog prethodnog posta nameće, već da ode kod lekara koji će ga verovatno poslati na snimanje.

Ja sam sa 11 godina imala neobjašnjiv intenzivan bol u levom kolenu zbog kog nisam mogla da hodam, nisu mogli da mu nađu uzrok (prvo gde su me poslali je snimanje), posle su me vodali kod svih mogućih lekara, "za svaki slučaj". Nije bilo nikakve logike - nisam se udarila, povredila, ugojila. U jednom su momentu čak posumnjali na leukemiju (zbog toga što se u butnoj kosti stvaraju ta neka krvna zrnca koja leukemija napada, pa se u retkim slučajevima manifestuje kroz bol u kostima i kolenima), ali ostale analize su pokazale da je sve u redu. Na kraju - niko nije znao od čega je, a prošla je sama od sebe. Kasnije su rekli da je verovatno zbog naglog rasta. (Može se po ovome snimiti epizoda dr Hausa, kakva dijagnostička zajebancija, medicinski dosije x. Smile)

Zato i kažem - imam slično iskustvo, a najbolje u tom slučaju je otići kod lekara, koji će verovatno uputiti na snimanje (od kog ipak ne može da se rikne, rentgen nije zdrav i dobar, ali se baš i ne umire od jednog snimanja), pa neka zna šta ga čeka ako odluči da me posluša.
« Poslednja izmena: 31. Jan 2013, 22:57:23 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.13
Jeste naglo debljanje,ali ta kilaza odgovara opet mojoj visini.

Ali ko zna,vjerovatno cu i ici,jer nije neki jak bol,ali opet smeta :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.13
nista sto je lose ne moze se javiti na dva mesta u isto vreme poput - bole te obe noge

to je istegnuce plus specificni vremenski uslovi koji prave bolove

ta mala zapaljenja mogu da traju I po par meseci, a najbolji lek za njih je umerena aktivnost

mene su dva meseca ubijale od bolova obe butine, butne kosti, sva vezivna tkiva.. onda sam skapirala da je od kad sam pocela da vozim  Smile novi polozaji, stalno naprezanje I upotreba

tako da nemoj brinuti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Lepo ti hopni do lekara i trazi uput za snimanje mekih tkiva i kolena... Moju drugaricu su setali tako jedno  6 meseci, govorili da to nije nista jer je mlada, da se macka gelovima... dok neko napokon nije zaista pregledao citavo koleno i utvrdio da joj je hrckavica ostecena i da.. eto... kako to niko od lekara nije primetio jer je trebala da pocne sa lekovima jos pre 6 meseci...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
A moze biti i nagli rast u tim godinama  Smile

Kod mene je to bio problem kada su me boleli predeli odmah ispod kolena  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Sony 
I ja sam imao sličnih problema kao i ti.. Recimo da sam od nove godine krenuo sa intezivnim procesom mršavljenja i uopšte dovođenja celog tela u red, prestao sam da konzumiram alkohol, gazirano, preterano slatka pića, masnu hranu itd. Nego nije to poenta, krenuo sam sa čestim trčanjem tj. kardio treningom, svaki dan oko 10km trčanje i tako posle nekoliko nedelja sam počeo da osećam bol u kolenu, i ja sam se uplašio da može svašta nešto biti, ali prosto odmaranje je pomoglo, naravno ima tu uticaja svašta nešto još, tipa ovog ludog vremena i 15 stepeni krajem  januara i početkom februara... U principu mislim da ne bi trebao da smanjuješ broj kilograma, to je za tvoju visiinu sasvim dobro..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:46:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.