2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 08:57:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Тенис  (Pročitano 347 puta)
25. Mar 2010, 01:45:33
Poznata licnost


Forza Juve , vinci per noi !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4220
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
SonyEricsson W810i
Мислим да је штета да тенис нема своје место на овом делу форума, јер је очигледно да се превише форсира фудбал...

На другом делу форума постоји тема о нашим тениским успесима, али оваква једна тема недостаје.
Дакле, ово би могло да буде мјесто за све нас љубитеље белог спорта на ком би могли да коментаришемо резултате, дајемо прогнозе, уговарамо тениске партије, укртако - све  о тенису.

За почетак:


Džej Džej: U nove pobede!


Posle pobede na turniru u Indijan Velsu Jeleni Janković se samopouzdanje podiglo do usijanja. "Srećna sam! Hvala vam za podršku".



Jelena Janković je u svetu tenisa poznata po sjajnom bekhendu, ali i lepom osmehu. Posle osvajanja 12. titule u karijeri, proteklog vikenda u Indijan Velsu, osmeh na njenom licu je još veći.

"Srećna sam! Osvojila sam 12. WTA titulu u karijeri, svakako jednu od najvećih i najznačajnijih do sada. Do trofeja sam došla sjajnom igrom koju sam pružila u dve nedelje provedenih u kalifornijskoj pustinji. Nije bilo lako, ali rezultat je taj koji sve govori. Puno sam trenirala, puno sam radila na igri, koncentraciji, servisu, mojoj fizici i sve se to isplatilo. Na kraju takmičenja u Indijan Velsu najteže mi je bilo podići pobednički pehar, koji je veoma lep, ali i veoma težak, tako da sam morala da stojim pored tog prelepog kristala i slikam se", napisala je Jelena utiske na svom blogu.

Najteži meč na turniru bio joj je protiv Italijanke Sare Erani. Bila je u gotovo izgubljenoj poziciji, ali se izvukla. Jelena zna da je mediji i navijači izvesno vreme zbog takvih mečeva nazivaju "kraljicom drame" i ona taj nadimak prihvata.

"Bio je to moj najteži meč na ovom turniru, tri sata iscrpljujuče borbe, ali to se sve dešavalo upravo zbog toga što nikada pre nisam igrala sa njom i nisam poznavala njen stil igre. Na kraju pobeda koja mi je dala krila da u narednim mečevima budem sve bolja, preciznija, jača u svim elementima igre i mentalno. 'Kraljica drame' je odlučila da poštedi sve, pa i samu sebe stresa na terenu, odlučila sam da svakom meču pristupam maksimalno koncentrisana i motivisana čime sam ostvarila ubedljive pobede i na kraju došla do velikog slavlja", napisala je Džej Džej.

Prema rečima srpske teniserke, prisustvo njene majke bila je odlučujuće za uspeh u Indijan Velsu.

"Ona je moj pokretač, neko ko mi dok sam na terenu uliva pozitivnu energiju i ko je ujedno moj veliki zaštitnik. Kada je najteže, kada se meč lomi, kada moram da smirim glavu, jednostavno pogledam u mamu i odmah sve dođe na svoje mesto. Puno mi je pomogao i Čip Bruks, trener iz IMG Akademije kojeg poznajem godinama, sa kojim sam i kao mala radila kod Nika Bolitijerija. Još sam bez trenera, ali veliku pomoć mi u ovom trenutku pružaju upravo Čip i Nik. Za vreme američke turneje Čip će biti uz mene, ovaj veliki napredak u igri, poboljšanje servisa, mentalna stabilnost je nešto što u ovom trenutku u velikoj meri dugujem Čipu i Niku".

Odmah posle Indijan Velsa, Jelena se seli u Majami na novi turnir. Kaže da se u Majamiju "oseća kao kod kuće", baš kao i u Indijan Velsu, jer u blizini tog kalifornijskog mesta gradi kuću u koju bi trebalo da se useli do kraja godine.

"Puna sam samopouzdanja i spremna za nova velika dela", poručuje srpska teniserka.

Ali, Jelena je poznata i po tome da osim što voli tenis, uživa i u nekim drugim stvarima u životu, a jedna od njih je i moda.

Na turniru u Indijan Velsu promovisala je novu haljinu, koju je kreirala "Anta".

"Iako sam mislila da će naići na kritike zbog boje, jer je neobična - florescentno zelena, sa svih strana stižu pohvale na račun opreme koju nosim i to me veoma raduje. Inače volim jarke boje tako da mi se haljina izuzetno dopada".

U šopingu nije bila. Nije imala vremena, jer je morala odmah u Majami.

Na kraju bloga zahvalila se svima na podršci.

"Nadam se da sam vas obradovala pobedom u Kaliforniji, trudiću se da tako i nastavim. Hvala vam što ste uvek uz mene, što mi neprestano pružate podršku. Hvala vam na svemu dragi moji".

(МОНДО)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Замисли брате можда међу нама чучи неки тениски мадрфакр и захваљујући овоме ће да исплива можда на површину. А? А?


Одлична тема, биће посећена.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Wave II
 Smile

[lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 08:57:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.