Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bojan Bjelić: Riki Martin na srpski način  (Pročitano 1283 puta)
12. Jan 2006, 17:46:23
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Bojan Bjelić: Riki Martin na srpski način
Mladi pevač, pobednik Ohridskog festivala, sa članovima grupe Zana priprema drugi album

Bojana Bjelića publika je vrlo brzo prepoznala kao našeg Rikija Martina. Što zbog atraktivnog izgleda, što zbog pesama koje su prepune latino ritmova. Pobednik Ohridskog festivala upravo sa Žikom i Jelenom iz Zane priprema drugi album, dok je prvenac "Mesec od papira" prilično dobro prošao kod publike.

- Doveli su me u vezu sa Rikijem Martinom što zbog izgleda, što zbog pesama koje su bogate latino ritmovima. Ja to razumem kao kompliment. Razumeš, porede me sa Rikijem Martinom, a ne sa ne znam kakvim likom...

* Koliko si zadovoljan prvim albumom?
Krenuo sam vrlo lakim putem. Ne želim da bilo šta radim preko noći. Uradio sam prvi album, koji je, po mom mišljenju, ispao baš onako kako treba. Kada čuju neku pesmu, ljudi prepoznaju da je to Bojan Bjelić. To je bio zadatak mog prvenca. E sad dolazi drugi, pa treći album, i to će biti neka sasvim druga priča.
   
      
Kvalitet ne garantuje popularnost

Mislio sam da je sa kvalitetnim albumom i spotovima uspeh zagarantovan. Međutim, mediji su, izgleda, rezervisani za desetak izvođača. Toliko o tome.
      
      
      
   

* Čest si i drag gost u Makedoniji?
Makedonija mi je više nego draga zemlja. Moje pesme su tamo naišle na više nego lep prijem kod publike. Prošle godine sam i pobedio na Ohridskom festivalu... Prvi sam izvođač iz naše zemlje koji je posle dvanaest godina pobedio na nekom makedonskom festivalu.

* Na prošlogodišnjim "Sunčanim skalama" bio si najbolje plasirani pevač iz Srbije.
Taj festival je bio prava bruka i sramota. Pobedio je Goran Karan, i to sa istom pesmom sa kojom je pobedio desetak dana ranije na festivalu u Hrvatskoj! Generalno gledajući, Crnogorci su bili neverovatno raspoloženi prema Hrvatima: prva tri mesta bila su rezervisana za njih. Zatim, za izvođače iz Srbije bila je organizovana posebna pres-konferencija, a posebna za izvođače iz Crne Gore i Hrvatske. Bilo je to jako neprijatno iskustvo. Ne želim nikad više tamo da nastupim. Zaista sam razočaran.

* Kog pevača najviše ceniš?
Toše je bez premca na našoj sceni. Na njemu se baš vidi da voli to što radi. Čovek peva iz srca i to je ono što ga razlikuje od svih ostalih pevača koji to rade zbog para i ni zbog čega drugog.

* Drugi album dolazi, biće dosta materijala za nastupe. Da li imaš neki prateći bend?
Zbog drugog albuma okupio sam trojicu zaista fenomenalnih momaka sa kojima ću raditi i ubuduće. Zahvaljujući njima, nadam se da ću do leta početi da nastupam po klubovima, jer to je poenta ovog posla. Mediji, tabloidi, to me u principu ne zanima. Hoću samo da pevam.

* Sa Žikom i Jelenom iz grupe Zana otvorio si tonski studio. Kako je došlo do saradnje?
Otvaranjem zajedničkog studija, koji je, siguran sam, bez premca u ovom delu Evrope, na najlepši mogući način je krunisano naše prijateljstvo. Žika i Jelena ostvarili su svoj dugogodišnji san o studiju, a ja se nadam da ću pored njih puno da naučim. Trenutno u studiju svoj novi album radi Bojan Marović, ali česti gosti su i izvođači iz Engleske, koji dolaze kod nas jer znaju da radimo na najsavremenijoj opremi, a opet za neuporedivo manje love nego što traže engleski tonci.
Razgovarao: Dragan Đorđević

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
u,evo nece pare a preshao u Grand,poshteno Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, imaju jednu slicnost.. igraju za isti tim.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
LG Frizider
A povremeno ga promene kad treba da se slikaju za novine. Bojan Bjelić/Riki Martin=Britney Spears(i to celava)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3

Kvalitet ne garantuje popularnost

Mislio sam da je sa kvalitetnim albumom i spotovima uspeh zagarantovan. Međutim, mediji su, izgleda, rezervisani za desetak izvođača. Toliko o tome.

      
  Neshavćeni umetnik. Tuga.  Smile  Sad je shvatio nešto šokantno i novo. Kao vrstan poznavalac kvaliteta u muzici, navikao je da se u čitavoj istoriji muzike kvalitet odmah i uvek prepozna, stavi na kantar i izađe računica. I koliko treba da vredi karta za koncert i sve ostalo. Međutim, ovaj mladi genijalac i inovator u svetskoj muzici, suočio se sa poražavajućom situacijom, gde je on prva poznata žrtva nerazumevanja.  Smile  ..šteta što na ovom mr. greenu nema i krvavih zuba  Smile
Dalje:

Otvaranjem zajedničkog studija, koji je, siguran sam, bez premca u ovom delu Evrope, na najlepši mogući način je krunisano naše prijateljstvo. Žika i Jelena ostvarili su svoj dugogodišnji san o studiju, a ja se nadam da ću pored njih puno da naučim. Trenutno u studiju svoj novi album radi Bojan Marović, ali česti gosti su i izvođači iz Engleske, koji dolaze kod nas jer znaju da radimo na najsavremenijoj opremi, a opet za neuporedivo manje love nego što traže engleski tonci.

Izvor: Start
  Bez premca u ovom delu Evrope, reče ciga i pohvali svog konja. Buhahaha...
      Nadam se da se Žiki isplatilo jedenje balege punih 15-ak godina i više. Sad, kad je skupio pare za svoj san, interesuje me, da li će i dalje da jede svoje redovne obroke ili da živi san....
« Poslednja izmena: 29. Maj 2007, 19:04:22 od DJedai »
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.