Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:46:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boja kose i narav  (Pročitano 7045 puta)
09. Feb 2006, 12:31:41
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Boja kose i narav

Ko su lepotice koje pale mušku požudu i fantaziju? Krhke plavuše ili temperamentne crnke? Pod izgovorom da se o ukusima ne raspravlja, na ovo pitanje svaki muškarac odgovor obično daje baš prema svom sopstvenom ukusu, ali pomalo i želji i očekivanju. Ništa novo - davno je uvreženo mišljenje da boja ženske kose govori o karakteru i naravi same žene. Možda ipak nije tako? Bilo kako bilo, vlasnice zlatnih i platinastih pramenova često su poređene s anđelima, dok su crnkama pripisivani nimalo anđeoski nazivi, poput živih vatri i sličnih gluposti.

Istina, viceva o plavušama ima više; reklo bi se bar koliko i muških pogleda i uzdaha kada ulicom prođe atraktivna zlatokosa. Uprkos privlačnosti zlatne kose, u mnogim zemljama odomaćena je izreka: "Zaljubi se u plavušu, ali se oženi crnkom". Zašto su muškarci okrenuti prevashodno plavušama? Verovatno ne zbog priča da se one više zabavljaju; zabava nema veze s bojom kose, ili ipak ima? Iako se priča da za dve do tri decenije prirodnih plavuša na planeti neće ni biti, mit i fama o njima neće se ugasiti. Pripadnike jačeg pola one i dalje i te kako privlače. Dopada im se njihova nežna i senzualna priroda, ali odbija, a možda i plaši, preterana potreba za ljubavlju i nedostatak nezavisnosti.

Da li to onda znači da su crnke interesantnije samo zbog toga što boja njihove kose ukazuje na to da su one inteligentnije od blondina, da su nezavisnije i samostalnije, ili da im je potrebno manje ljubavi i pažnje? Praviti bilo kakvu strogu podelu ili oštre statistike ne izgleda kao smislena akcija. Na kraju krajeva, otvara se pitanje brineta i riđokosih lepotica. Šta je s njima? Da li ih zbog specifičnost njihove kose treba kategorizovati u crnke ili u plavuše, ili one nemaju nikakve šanse da osvoje muška srca, koja se po navici okreću samo za crnkama i plavušama?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
 evo, ja sam prirodna plavusa..(u zadnje vreme satirana, ali ipak prirodna)..nisam osetila da sam ista gluplja niti ista pametnija od ostalih cura. Boja kose nema apsolutno nikakve veze sa inteligencijom, bar ne prirodna boja kose.Pa cak ni farbana.Zar je moguce da iko misli da farba razjeda mozdane vijuge  Smile  Smile  Smile Sala na stranu pa mi smo potomci Juznih Slovena, valjda je sasvim normalno da ima dosta Plavusa..i one koje nisu plavuse prirodno svidja im se plava kosa pa sta..niti smo andjeli niti djavolice, jednostavno majka priroda dala i to je to..a tacno je da je sve manje prirodnih plavusa.Ja klad sam se rodila bila sam bela kao sir..s godinama kosa tamni Smile ne znam kakve je sve ovo veze imalo ali eto...
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma, ridjokose su najopasnije!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola PEBL
zashto tako Imaginelo, mi smo bash dobrice  Smile
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Za ridjokose?
Ispod mire, sto djavola vire!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola PEBL
ma ko je pominjao miru?  Smile
ajde, nemoj shiriti dezinformacije, i onako smo u manjini, josh i da se pricha da smo najopasnije ne ide... Smile
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
mozda su celave najbolje,onda valjda nemaju narav,a? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Sve je ovo super odrediti narav po boji kose, ali bih sad postavila jedno pitanje: Koliko se razlikuju po naravi zene iste boje ali razlicitog tipa kose? Ajde malo sad u tom pravcu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
One sa ravnom kosom su smirenije, promisljenije... dok su kovrdzave temperamentnije i sklonije avanturama...
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola PEBL
 Smile meni bi onda blje bilo da  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:46:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.