Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:08:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bogoljub Karic - Ja premijer!  (Pročitano 3668 puta)
08. Jan 2005, 03:22:40
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bogoljub Karić
JA, PREMIJER!
Dajem reč, biću predsednik srpske vlade već 2005.
Generale ne smemo da lovimo kao da su zveri!

BEOGRAD - Bogoljub Karić, predsednik Pokreta "Snaga Srbije", odmah na početku razgovora sa urednicima Kurira samouvereno kaže da će već u ovoj 2005. godini postati predsednik srpske vlade!
- Dajem reč, biću premijer Srbije! Ja hoću, umem i znam, ja imam viziju kako da stvorim modernu i snažnu Srbiju...

I izgleda znate da će uskoro biti vanredni izbori?
- Ne znam ja da li će uskoro biti novih izbora, ali znam da bi za građane bilo najbolje da vanrednih izbora bude što pre.

Dakle, istinite su tvrdnje da je PSS sa DS-om postigao dogovor o rušenju Koštunice?
- Ništa se PSS nije dogovorio sa Tadićem. Mi samo imamo svoju strategiju. Strategiju koja kaže da ćemo podržati sve političke snage koje se zalažu za usvajanje novog ustava. Međutim, krajnji rok našeg strpljenja i razumevanja je mart. Nakon toga, iz sveg glasa tražićemo vanredne izbore... Nema nikakvog opravdanja za dalje otezanje sa donošenjem novog ustava. Očigledno je da je želja nekih pojedinaca iz vrha vlasti da u ovim neregularnim uslovima nastave da profitiraju upropašćavajući nacionalnu ekonomiju. Takvima ne odgovara da se naši zakoni usklade sa zakonima EU, jer više ne bi mogli da love u mutnom na sve strane...

Dobro, ako bude vanrednih izbora, koliko očekujete da će Vaš PSS osvojiti glasova?
- Iskreno da vam kažem, nama u PSS-u izbori odgovaraju tek tamo negde krajem 2005. godine. Treba nam vremena da se organizujemo, da se kadrovski ojačamo, da postanemo još prepoznatljiviji... Krajem godine bismo ostvarili mnogo dobar izborni rezultat, a na proleće očekujem da će PSS, uz radikale, imati najbolji rezultat.

Koliko procenata?
- Mislim da je realno da ćemo osvojiti nekih 25 odsto.

Da nije malo mnogo?
- Nije, za PSS ništa nije mnogo! Pa, mi smo za šest meseci postali jedna od četiri najjače stranke u Srbiji.

Odakle glasovi?
- Evo, pogledajte samo, Tadić je imao 52 odsto podrške birača, a danas je jedva na nekih 28 odsto. Logično je da ti glasovi odu nekome, a ja sam siguran da će svi oni, ali i mnogi drugi, glasati za PSS. Dosta je ljudima suve politike od koje ne može da se živi! Birači u PSS-u prepoznaju ljude koji se razumeju u ekonomiju i koji mogu da im pomognu da žive kao sav normalan svet.
   
      

Imam rešenje za ministra policije

Da li PSS ima čoveka za ministra policije?
- Imamo!
Možete li da kažete njegovo ime?
- Ne može!
Šta on sada radi? Da li ima iskustva u policiji?
- Ima, ima, kako da ne. Ima velika iskustva...
      
      
      
   

Tvrdite da imate plan za ekonomski oporavak Srbije, kažete da biste nas za sedam godina uveli u EU. Kako?
- Imamo plan. Vrlo precizan i vrlo konkretan plan. Samo ne smem o tome javno da govorim.

Zašto?
- Zato što će mi pojedinci iz vlasti upropastiti sve ideje.

Ali, gde ćete naći pare za oporavak Srbije? Zašto bi Vam Srbi verovali samo na reč? Dajte bar jednu ideju.
- Preduslov svega je jaka ekonomija. Džaba nam sve slavne priče, zakletve, istorija i tradicija ako nemamo jaku ekonomiju! A odakle nam pare? Pa, pare leže u idejama, dobrim idejama. Evo, na primer, u svetu danas imate više od pet hiljada uspešnih bogatih Srba koji su spremni da ulože po milion evra u biznis u svojoj zemlji. To je pet milijardi evra! Te pare su više nego dovoljne za istorijski preporod Srbije. Ti naši ljudi samo traže da im se garantuje pravna sigurnost za njihovu imovinu i kapital. Porodična industrija je podigla Italiju, pa zašto ne bi i Srbiju? To je jedna naša razvojna šansa, samo jedna od mnogih. Ove šanse, međutim, niko od vajnih srpskih političara ne vidi.

Zašto?
- Oni mogu biti časni i pošteni ljudi, ali oni nemaju iskustva. Neki od njih nikada nisu otvorili ništa, ni najobičniju piljaru. Neki ljudi iz vlasti kao da namerno od Srbije prave Kolumbiju! Ja želim da Srbija ima bar 10.000 dolara nacionalnog dohotka po glavi stanovnika, kao jedna Slovenija. To želim i mogu to da uradim!

Jeste li spremni da to svoje obećanje oročite ostavkom?
- Naravno! Obećavam da će za jedan moj premijerski mandat Srbija ekonomski dostići Sloveniju. Na svakih šest meseci podnosiću izveštaje građanima. Ako ne ispunim samo jedno obećanje, podneću ostavku. Obećavam!

Da se vratimo na sferu politike. Šta ako se posle izbora pokaže da PSS nikako ne može da napravi vladu bez radikala?
- Pitate me kao da su radikali Marsovci?! Mi ćemo biti u poziciji da pravimo koaliciju i sa SRS-om i sa DSS-om i sa DS-om. Sarađivaćemo sa svima da bi Srbiji bilo bolje, pa i sa radikalima. Zašto da ne?
   
      

Albanski lobisti u srcu Srbije

Tvrdite da albanski lobi kontroliše neke srpske političare...
- Tačno, postoje albanski lobisti u vrhu naše politike.
Ko su ti ljudi?
- Ja to ne mogu sad da vam kažem. Ali, kad budemo imali vlast, mi ćemo to otkriti i javno reći.
Da li Vi to samo sumnjate na nekoga ili imate dokaze?
- Nemam dokaze, za sada samo sumnjam. Kada budem imao ministra policije, imaću i dokaze.
Na osnovu čega sumnjate?
- Zato što vidim da srpska politika ne reaguje onako kako bi trebalo prema Kosovu i Metohiji. Četiri godine se priča jedna ista priča i za četiri godine Srbima nije bolje na Kosmetu, Srbima je sve gore, Srba sve manje tamo ima, žive sve gore i sve teže...
      
      
      
   

A šta ćete sa Hagom, hoćete li da hapsite?
- Ako upotrebite mudrost a ne silu, sa Hagom je lako! Optužene generale većina Srba doživljava kao heroje koji su štitili svoju zemlju. Rekao sam i Koštunici i Tadiću da se mora razgovarati sa tim ljudima, da se oni moraju ispoštovati. Dajte da stane država iza njih maksimalno, da sva pravna, advokatska, međunarodna dokumentacija, sve što postoji, novac i ostalo, da se sve obezbedi... Dajte da se ti ljudi ne love po šumama kao da su neke zveri. I nemojte da lažete Haški tribunal, niti Evropu i Ameriku, nego da sarađujemo sa njima kao što radi Hrvatska.

Koje su Vaše najveće zamerke na rad premijera Koštunice?
- Nemam zamerki. Mogu da pohvalim politiku predsednika Koštunice.

Znači, uzeli biste Koštunicu za potpredsednika Vlade?
- Ha, ha, ha... Ne. Ja mislim da Vojislav Koštunica treba da bude predsednik Srbije. I njegova je greška što se nije kandidovao za predsednika Srbije. Da se on kandidovao umesto Maršićanina, pobedio bi sigurno. Smatram da njemu ta uloga najbolje stoji u našoj zemlji. Na mestu premijera trebalo bi da bude čovek poput mene. Ja ne vidim ko bi to bolje mogao da radi, s obzirom na iskustvo koje imam.

A Tadić?
- On može da bude predsednik Skupštine.

Tadić kaže da je spreman za premijera...
- On je bolji političar od mene sigurno, ali ja sam operativac jači od svih. Ali to ne znači da ja sa Tadićem zajedno ne mogu da radim u timu, formirao ga on ili ja.

Kada ćete objaviti listu političara kojima ste davali pare?
- Nikada. Neću.

Šta biste poželeli Koštunici i Tadiću za Božić?
- Voleo bih da ih vidim kao sve vernike. Da idu svake nedelje u crkvu, a ne samo jednom godišnje, da posećuju svoje prijatelje, kumove, rođake na slavama, da uvek imaju vremena za privatni život. Da prošetaju malo ulicama, da siđu do rudnika, da vide kako je tim ljudima...

(Đ. K. - D. J. V. - S. M.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Bilo bi tuzno kada bi dobili premijera ciji kratak opis glasi: "tri mladeza - dva padeza".
Nazalost,  Srbi su do sada pokazali ekstra talenat da za vodje biraju osobe kojima je vazniji licni interes nego interes zemlje, tako da Karic ima velike sanse...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cinjenica je da Bogija ne volim previse, ali ono sto jeste tacno je da on mozda i nije najvece zlo koje se moze desiti.. pa ono.. kao.. neka proba..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
...kad su već svi ostali probali..
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bogi je covek koji je stvorio unikalnu formulu u istoriji biznisa i covecanstva: kako iz nista stvoriti nista. I veoma se obogatiti. Zato je i razvio sve te korporacije za prodaju magle. Krace, to je sistem za prelevanje (odlivanje) novca. Go-sin Boki je patentirao taj sistem na Univerzitetu BK! Zato je postao Akademik. 

On hoce i ume da bude predsednik srpske vlade! Napred go-sin Boki.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nije samo "3 mladeza, 2 padeza". Go-sin Boki je OPERATIVAC. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
padeži su ostali a mladeža nema, plastika je čudo...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
lol
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Go-sin Bogi je Akademik. Valjda je svima jasno sta to znaci. On je u Rusiji potpisao 100 ugovora  a zatim pobegao.
Ali je u konacnici pobeditelj. On je car! Nema struke ali je operativac. On ima ZIVOTNU skolu. Go-sin Milosevic mu je dao pare koje je on prebacio na Kipar. Ali je zato obecao prebaciti Go-sin Milosevica privatnim avionom iz Haga u Moskvu. Iz toga se vidi da ce on sve pokradene pare da VRATI Srpskom narodu. Go-sin Bogi je stvarno DZEK!!!  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jan 2006, 19:13:19 od tuta-1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:08:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.