Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:21:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boginje  (Pročitano 1544 puta)
16. Feb 2013, 14:15:44
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Dakle ... Ne znam u koju grupu sam trebao postaviti temu ali ako admini zele mogu je premestiti,hitno mi je potreban neki savet.Dobio sam boginje,vec drugi dan,izasle su mi samo par vodenih plikova koje su me nervirali pa sam ih ja iscedio (znam da nisam trebao) osecam se slabo,malo mi je muka,ponekad imam slaba zigosanja na srcu sve me to jako plasi!!!  Smile Smile Smile Citao sam nesto o tome da ako mi ne izadju na kozi sve onda izadju unutar nje  Smile Moze dovesti do raznih posledica.Moze mi neko nesto o tome napisati?



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora lightsoft (Vreme: 16. Feb 2013, 14:16:44)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
Nista ne brini. Sedi ili jos bolje lezi u zamracenoj prostoriji na belom carsavu i prekriven belim pokrivacem. Nekim koji ne iritira kozu. Neka ti neko kupi "Belo mleko" u apoteci. Promuckaj bocicu i mazi samo mesta gde su boginje. To mleko sluzi da umanji svrab. To sto kazes da ulaze unutra, cesto je ako si na svetlom. Da tako kazem, beze od svetla. Zato ti rekoh da si u zamracenu prostoriju.

Nista nije strasno. Izbegavaj lekove da pijes, sem ako ti neke bas lekar ne preporuci. Iako nema potrebe za njima, sem ako bas temperatura ode u neku visoku.

Ja sam ovcije prelezao u 17-oj godini. Smiley Izgleda da nece kada mi hocemo vec one. Cerku sam kao malu namerno vodio kod onih koji imaju pa nista. A onda iz cista mira ko zna odakle ih zaradi. Smiley
« Poslednja izmena: 16. Feb 2013, 14:23:13 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Ok,lezim na belom prekrivacu i u zamracenoj prostoriji za to znam ali mene muci to sto imam neke smetnje na srcu,lose mi je,bole me pomalo zeludac,imam vec dve noci temperaturu,popijem analgin i za 10.min sam sam mokar.Sad me boli i leva strana grla,nemam apetita,nemam volje ni za cigarete ni za nista:[5]: A kad se setim da moram da lezim 15.dana i nigde da ne izadjem dodje mi da poludim!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
Napetost, strah, neizvesnost Smiley Sto si toliko napet ? Ko zna koje si ti sve filmcice kroz glavu pustio pa imas sada te posledice. Smetnje na srcu moze zbog straha, zeludac od nervoze i napetosti, temperatura kao posledica bolesti, mislim, nista strasno. Grlo se moze upaliti od temperature i limfni cvorovi ili ti krajnici pocnu reagovati, zlezda ako ima pojacano dejstvo ... sve to moze biti i posledica tvoje napetosti. Za svaki slucaj prosetaj do lekara. Ali po svim prilikama mislim da ce ti reci isto. Da se smiris malo Smiley Citaj nesto, gledaj neki fim .. neces pobenaviti ako ne izadjes neki dan. I da, ne znaci 15 dana. Kada pocnu da se suse, onda vise nisi zarazan. Jes' da to zarazan zvuci ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo za cedjenje... cestitam.. imaces vecne oziljke Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
Ajoj, jeste. To zaboravih da mu kazem Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Dobro,sad mi je bolje,odpavao sam malo i prestao mi taj stress Smiley A za ovo cesanje PA KO DA IZDRZII  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
Moraces da izdrzis Smiley Rekoh ti, posalji nekog da ti kupi ono mleko protiv svraba, u apoteci. Nije skupo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Ok to sam nabavio,nego mi baka rece da moram paziti na ishranu.Ne smem jesti pasulj,grasak,pirinac .... Koliko je to istina?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
Ma ne treba nista dijetalno. Sto ne znaci sad' da se prezderavas. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:21:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.