Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:11:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: bog i ostali bogovi  (Pročitano 13845 puta)
19. Feb 2010, 22:57:30
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Mitsubishi 111
ako verujete u boga kako objasnjavate pojam alaha bude i ostale ekipe ako je hrist jedini. i gde je onda bog na kososvu da li ga je alah pobedio ili ne
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
hrist jedini.

Hrist nije jedini i Bog ima hiljadu lica. Možda je baba koja prodaje sirac na pijaci sam Bog ili golub koji klepeće krilima na krovu sam Bog. Bog može biti bilo šta.

Citat
i gde je onda bog na kososvu da li ga je alah pobedio ili ne

A šta bi to Bog trebao da uradi na Kosovu? Da ubija Albance ognjenom kišom kao vojni saveznik Srba. Ili da rastavlja posvadjane Srbe na tom istom Kosovu.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ako verujete u boga kako objasnjavate pojam alaha bude i ostale ekipe ako je hrist jedini. i gde je onda bog na kososvu da li ga je alah pobedio ili ne


To su sve neznabosci i jeretici. Svako ko se ne pokaje i ne prihvati Isusa za Spasitelja i Gospoda,  bice kaznjen na Strasnom sudu,  vrlo uskoro.
Bog je na Kosovu svuda, to je sve deo Njegovog plana. Iskusava nasu veru, i to je srbskom narodu zrtva za iskupljenje grehova koji su se nakupili tokom 60 godina komunizma i neznabostva.



Tja, sto je lako biti vernik, za sve imas jednostavno glup odgovor.
« Poslednja izmena: 19. Feb 2010, 23:25:17 od inkredibl6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Mitsubishi 111
ne slazem se bas a i musliman i jevrej i budista bi tei reko da si nevernik kako da znamo da je hrist pravi a ne neko drugi. A ovo za kosovo ne mislim da bude ratni zsaveznik vec da spasava mnoge neduzne ljude.
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ne slazem se bas a i musliman i jevrej i budista bi tei reko da si nevernik kako da znamo da je hrist pravi a ne neko drugi. A ovo za kosovo ne mislim da bude ratni zsaveznik vec da spasava mnoge neduzne ljude.


U hriscanstvu smrt moze biti spasenje.  Bog uzme coveka k sebi i carstvu nebeskome, i spasi ga od zemaljskog teskog zivota, da zivi u blagostanju u raju.
A sa druge strane tezak zivot neduznih ljudi na Kosovu moze biti i iskusavanje koliko je jaka njihova vera,  da bi kasnije u zagrobnom zivotu imali posebno mesto kod Boga.

A to da su nehriscani nevernici i da ce im Bog suditi ako se ne pokaju, to govore sva svestena lica. Hoces da kazes da ne treba da im verujemo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
ne slazem se bas a i musliman i jevrej i budista bi tei reko da si nevernik kako da znamo da je hrist pravi a ne neko drugi.

Da, ti bi hteo da uplatiš LOTO ali da ti dobitak bude zagarantovan, pa te zanima koji tiket je siguran dobitak "i musliman i jevrej i budista" ne bi baš da ostaneš kratkih rukava.

IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Tja, sto je lako biti vernik, za sve imas jednostavno glup odgovor.

Molim te da se suzdrzis od ovakvih izjava. Postuj druge  Smile


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
SonyEricsson 
ne slazem se bas a i musliman i jevrej i budista bi tei reko da si nevernik kako da znamo da je hrist pravi a ne neko drugi. A ovo za kosovo ne mislim da bude ratni zsaveznik vec da spasava mnoge neduzne ljude.

Budisti ne vjeruju ni u kakvog boga, a kršćani, Židovi i muslimani vjeruju u istog Boga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
HTC Wildfire S
Ja ne kapiram ljude koji imaju i priznaju samo jednog boga kad je očigledno da postoji više njih i svaki ima jurisdikciju na određenom podneblju.

Ja imam više bogova, samo... oni u potpunosti zavise od mene, jer žive u mojoj glavi.  Smile Kao i ti vaši.  Smile

Zapravo... ja svako jutro kad ustanem izmislim jednog boga... imam boga vina... boga splavova... boga brzih konekcija i bežičnih miševa... itd... pa kad mi dosadi, uništim ih i smislim sebi nekog drugog, trećeg...
Totalno su pod mojom vlašću i kontrolom.  Smile
Jednom sam stvorio boga koji me je preklinjao da ga ne uništim... ali nažalost bio je suviše dosadan i naporan. Morao sam ga ubiti jer mi je u tom trenutku zatrebao jedan drugi.
Ali to su sve moji privatni bogovi koje ne namećem nikom već ih čuvam isključivo za sebe.  Smile
Nisu to ko ovi vaši navalentni što bi samo nešto da osvajaju, ratuju i trte mrte...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
ne slazem se bas a i musliman i jevrej i budista bi tei reko da si nevernik kako da znamo da je hrist pravi a ne neko drugi. A ovo za kosovo ne mislim da bude ratni zsaveznik vec da spasava mnoge neduzne ljude.
A to da su nehriscani nevernici i da ce im Bog suditi ako se ne pokaju, to govore sva svestena lica. Hoces da kazes da ne treba da im verujemo?

Iskljucivost i spasenje? Bojim se da to ne ide zajedno prijatelju... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:11:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.