Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:00:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Glasanje
Pitanje: BMW 7 ili Mercedes S

Glasanje završeno: 17. Mar 2004, 17:18:38

BMW 7
62.5%  (10)
Merceds S
37.5%  (6)
Ništa od navedenog
0%  (0)
Ukupno glasova: 16
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BMW 7 vs Mercedes S  (Pročitano 14001 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
Definitivno Bmw-ejac sedma , ali ni merc ne zaostaje dizajnom ovog puta , mada volim Bmw-ejove linije , jednostavno me rajca za pop ....

aaahh , aaahhh ,.....

šala mala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Uh... bembaru verovatno, ali ni jedan ne bih odbio...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 404
Zastava Beograd
mob
Nokia 
Mercedes, dizel pre svega. Prestiz je znacajniji od dizajna, zato je tu mercedes...
A i pasivna bezbednost... sto bi rekao onaj idiot Alvirovic sto vodi emisiju SAT...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto mislis da je Mirko idiot?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
BMWeja biK i ja Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 646
Zastava Podgorica
BMW je zakon!!!! Ne bih ni pogledao merceses pri BMW-u Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa naravno ja glasam za BMW, mada to je pre svega zato sto sam BMW fun. Medjutim realno gledano, mislim da je mrtva trka. Inace znam za bmw 7, kada je vec rec o bezbednosti, da je izuzetno bezbedan. Ne znam da li znate, pricao mi je stric iz Nemacke, to je kod njih bila glavna vest, da je Ralf SUmaher imao sudar sa bmw 7. To je bilo preko recimo 10-tak meseci. Kaze picio covek po autoputu ko zna koliko, verovatno oko 230 km/h i drkao onaj navigacioni taster, trazio covek klimu. I nije video zastoj ispred sebe i kazu da je naslagao 5-6 automobila ispred sebe. I njemu nista. Cak nisu hteli da to procuri u javnost, jer je los imidz da vozac f1 reaguje tako da ukoci kada napravi lancani sudar, ali to je procurelo i od tada mu ne daju da zivi. Inace kazu da je bmw izuzetno bezbedan, a da mu je jedina mana, ako se to tako moze naznvati, upravo taj navigacioni taster, jer kazu da je bilo vec mnogo sudara izazvanih tim navigacionim tasterom.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Realno S klasa je evropski dominat mama i tata evorpskih Fullsize Luxury automobila.
Sedmica je tu kao losa kopija.  Isto i audi a8.  Neko moze da preferira bmw u odnosu na mercedes ali pricati da je u toj klasi bmw bolji je ludost.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Po meni je S klasa lider u segmentu luksuznih limuzina...



Pre neki dan bila je zanimljiva rasprava o S klasi 7mici i A8mici na Auto Blogu.

Nabacicu vam par komentara cisto da vidite Smile

@McLaren
Posto ne znas nista van dvorista Mercedesa,recicu ti nesto o novoj A8-ici...
Npr,laksa je od svojih konkurenata(S klasa,Bmw 7),npr nesto novo je takodje novi ESP,koji u slucaju jakog kocenja,ili proklizavanja,zatvara sve prozore,zateze sigurnosne pojaseve,i pali sva 4 migavca da bi bio najlakse uocljiv drugima na putu,upozorava ako vozilo ispred tebe nalece velikom brzinom,takodje ima kamera koja nadgleda 300 metara ispred automobila i upozorava vozaca na objekte koje emituju toplotu poput pesaka,zivotinja,npr koeficijent otpora vazduha je najbolji u klasi,0,26...Da napomenem da je A8-ica i duza i sira od konkurenata(S klasa,Bmw 7)...A8 3.0 TDI s pogonom na prednje tockove ispusta samo 159 grama CO2 po kilometru – a s potrosnjom od 6,0 litara goriva na 100 km ima najnizu potrosnju goriva u luksuznom segmentu...Ja sam veliki obozavao Audija,pa znam jos neke stvari,ali ovo ti je dovoljno...Nova A8-ice je pravo tehnicko umetnicko delo...Ali poznat je audijev slogan,pa zato i moraju biti najbolji... 'Napredak kroz tehniku' Wink))
Autor dusan 30 Dec 2010, 23:13
--------------------------------------------
@dusan
To sto si nabrojao Mercedes ima odavno,a sistem se zove pre-safe. (namesta sedista jos u najpogodniji polozaj,zateze pojaseve,siber zatvara itd.
Night-vision ima odavno.
A Mercedes je prvi ubacio masazu,grejanje i hladjenje sedista u S klasu,pa ostali.
Tacno je da je A8 najlaksi u klasi i da je najveci.
Nema sumnje da je dobar auto.
Samo ne znam gde ti nadje A8 sa prednjim pogonom,svaki je quattro.
Autor SAVE THE PITBULL'S 30 Dec 2010, 23:17
--------------------------------------------
@PITBULL
Da li mozda Mercedes ima i glasovne komande,tj u A8-ici takodje moze i glasovnim komandama da obavestava sve(sto je meni SKROZ BEZVEZE),uopsteno je meni skroz bezveze tolika tehnologija,ali ajde,lepo je i kad je ima Smile
Inace,imas Audi A8 3.0tdi sa prednjim pogonom samo...
Autor dusan 30 Dec 2010, 23:31
--------------------------------------------
@dusan
Nemoj da me zasmejavas. Smiley
To sto oni ubace,Mercedes ima u prethodnoj generaciji. Smiley
A ono sto niko nema,cak ni Porse ! a pokusavali su da savladaju tehnologiju je ABC.
Activ body control,nema naginjanja karoserije,auto je uvek ravan,pumpa amortizere u milisekundi. Smiley
To Mercedes ima od 99-e Smiley
Ni sad to niko nema.
Mercedes ima attention assyst,meri umor vozaca prateci 80 parametara. Smiley
I jos mnogo toga.
A evo sad cu ti reci zasto najvise volim Mercedes.
Zato sto je "najpametniji" auto.
Tj Nemci su na sve mislili,ne mozes da mu uradis nista sto nije dobro,na sve te upozorava.
Evo primera,jednom mi je na bord-u pokazao crveni ekran skroz znak ! i "brake overheated,drive carefully"
Smiley))
Posle zustre voznje.
Dalje,u CL-u (2000god) imas sistem da sediste kad ode napred i covek sedne iza,onda vratis sediste i ono samo ide nazad,kad dodirne noge odma stane i ide nazad (u ovom slucaju napred ka shajbni) Smiley))
Dalje,AMG,u mestu ne mozes da ga kidas,jer ima limitator,na 3500 obrtaja ima blokadu,mozes da drzis gas do poda. Smiley
Itd-itd.
Ne mozes neke nelogicne poteze da uradis,npr da ugasis auto u voznji itd.
Mislili su na sve nacisti. Smiley
Autor SAVE THE PITBULL'S 30 Dec 2010, 23:45
--------------------------------------------

« Poslednja izmena: 04. Jan 2011, 21:14:10 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Xperia Neo L
a nisi stavio moj komentar u kome sam postavio slike  ccc  Smile  Smile


p.s: masazu je imala i 124-vorka  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jan 2011, 23:57:39 od ooooooooooo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:00:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.