Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bluetooth slusalice za dva telefona???  (Pročitano 10056 puta)
27. Nov 2009, 23:31:07
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Zanima me da li imaju da se kupe Bluetooth slusalice na koje cu moci da se javljam sa dva mobilna telefona?
Kad stupi na snagu ovaj zakon, moracu tako, a ne nose mi se dve slusalice od dva telefona!
Ako postoje, da li otprilike neko zna cenu?
Hvala unapred!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung GS3
Ima da se kupe...kvalitetnije su preko 60e.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ok! Hvala puno!!!! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2


                        Review: LG HBS-250 Bluetooth Stereo Headset


             



 Want a wireless stereo solution for your Windows phone? Don't like that your Windows phone is missing the 3.5mm headphone jack and want an alternative to using adapters? LG might have the solution you're looking for in their HBS-250 Bluetooth Stereo Headset.

Uniquely designed, the LG headset provides you a wireless alternative not only to listen to your favorite tunes from your Windows phone but also a wireless headset to answer calls from. Smile Follow the break for our short take on the LG HBS-250 Bluetooth Stereo Headset.


click
« Poslednja izmena: 30. Nov 2009, 17:28:36 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
                                                            Plantronics Discovery 925 Bluetooth headset review

     

Given that Bluetooth headsets are designed to be worn, it's only fitting that they be especially stylish, as they're often seen as fashion accessories. The Plantronics 925 Bluetooth headset certainly fits this fashion-oriented view, with its sleek lines and leather-clad charging case. But is this a case of form over function?

Plantronics 925
Weight   8.5g (.3oz)
Body Size   69mm x 25mm x 26mm
2.7" x 1" x 1"
Talk Time   Up to 5 hours
Standby Time   Up to 7 days
Ear Loop   In-ear
Left/Right Ear?   Both
LEDs   1, blue/red
Pairings   Multiple
Headset Sound   Excellent
Mic Sound   Excellent
Included Accessories   AC power
USB cord
Spare ear gels
Carrying case/charging dock

The Plantronics 925, available in several colors, is clad in a high-gloss color scheme with chrome accents. This Bluetooth headset comes with its own leather charging case that is capable of storing enough power to recharge the headset without needing to be connected to a secondary power source. Charging the carrying case is done either through the micro-USB-to-AC power adapter or by attaching the included micro-USB cable to a PC. A spare set of user-changeable ear gels are also included in the box, to ensure maximum comfort.



 The Plantronics 925 Bluetooth headset base is shaped like a slightly rounded diamond, with a hollow v-shaped boom extending out nearly 3 inches from the base. The main multifunction button takes up the entire outer face of the diamond-shaped portion, and houses the multicolored LED notification light. There is only one volume button, located on top left or bottom right, depending on which ear you're wearing the headset on. This volume button can be pressed repeatedly to cycle through three volume settings. Adjacent to the volume key is the micro-USB charging port, proving that the headset can also be charged independent of its handy case.



info...
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
-danas,povodom novog zakona,se "izuh" za istu 5 i po somuna.... Smile (trebala mi je podrska za 2 fona)
   Ali imam samo reci hvale.... znaci,vredi svaki dinar,samo sam poprilicno cekao,jer bilo koji "  Plantronics" (sem 2ke) ,planu dok si rekao keks....
Evo jos koja fotka sa neta..... Smile

       

YouTube..... Smile

Review



IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 920
Zastava BG
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
@backarelli, kako služi 925? Razmišljam se između 925 i 975. Ima li negde info koliko slušalice zrače?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
Sony Z2
-od zračenja slušalica ne moraš da se plašiš. Na zapadu se (u japi svetu) nose i van kola ,upravo zbog daleko manjeg zračenja.
  Što se tiče   Plantronics Discovery 925 , ja sam bukvalno prezadovoljan. Uz svakodnevno korišćenje,baterija mi izdrži skoro mesec dana. Znači,imam samo reči hvale i ni jednu jedinu manu,sem cene. Skupe su u odnosu na ostale zvučne marke. Ali s`obzirom da su iz matične kuće "Bang & Olufsen" cena i kvalitet ne čude.
   Mislim da se razlika u ceni izmedju 925 i 975 ne isplati. Bukvalno ista slušalica sa istim funkcijama,samo što je dodat display na futroli (koji meni nije bio ne ophodan).
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy Nexus
Moj cale je dobio na poklon plantronics Voyager 520.. i ok su.,. on vise to ne koristi ( mator covek , boli ga uvo za tehniku), pa je dao meni.. valjda cu moci da nakacim na hd2 moj..

p.s. i na njih mozes 2 telefona da nakacis Smiley
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
Sony Z2
Moj cale je dobio na poklon plantronics Voyager 520.. i ok su.,. on vise to ne koristi ( mator covek , boli ga uvo za tehniku), pa je dao meni.. valjda cu moci da nakacim na hd2 moj..

p.s. i na njih mozes 2 telefona da nakacis Smiley

-upravo sam za taj model "obio tabane" dve nedelje tražeći,jer je Voyager naj/jeftiniji model Plantronics-a koji podržava 2 moba ! Slušalica je vrhunska i moćićeš da zakačiš HD2 . Taj model se ,takodje,može pohvaliti autonomiom jer izdrži dovoljno dugo,da zaboraviš kada si je punio. Ali,avaj... nisam uspeo da je nadjem,jer kako dobavljači nabave,tako plane za jedan dan (u vreme proglašenja zakona o zabrani priče fonom u kolima).
   I sada bih je svakom preporučio (520),ko ne baca mnogo na fenseraj. Odličan model...   Smile
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.