Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blokiranje tastature na siemens seriji 35  (Pročitano 7953 puta)
14. Jan 2003, 17:19:12
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Do sada od kada se pojavila 35 serija, nisam ni jedanput cuo da je neko imao problema sa tastaturom, medjutim sada u zadnjih jedno meseca dana se izdesavalo sledece. Prvo me zove jedan drug koji ima S35 i kaze da je tastatura prestala da mu radi. Ja ga pitam da mi objasni i on mi kaze, da jednostavno telefon je ukljucen, zvoni, ima signal i sve to, ali nereaguje ni na jedan taster na tastaturi. Onda se njemu to samo od sebe nekako vratilo na kratko, da bio opet crkla tastatura i od tada je to tako, vise neradi. Telefon sam kod mene prikljucivao na kabl i preko vissia, kretao se kroz menije i sve radi OK, sto znaci da je to po meni neki hardware-ski problem. Onda nekoliko dana zatim, zove me drugi drug koji ima c35 i kaze da mu je riknula tastatira:D Ja sam prvo mislio da me zeza, a onda sam shvatio da mu je stvarno riknula tastatura. Njemu se to nekako vratilo i za sada radi, a ne znam dokle ce. Onda me juce zove ujak koji ima isto c35 i kaze da mu je nekoliko puta u zadnjih par dana riknula tastatura, pre toga nije nikada imao problema, a ima telefon skoro dve godine i da je morao da vadi bateriju i da je posle toga ponovo radila, ali se opet posle odredjenog vremena i bez razloga blokirala.

E sada, sta mislite sta je razlog za ovu epidemiju blokiranja tastatura i da li jos neko ima ovu vrstu problema, posto ja na mom ME45 ove probleme nemam?

Ja sam razvio jednu teoriju koja NEVERUJEM da je tacna i nemojte misliti da sam naivan ali cisto mi je palo napamet pa me znaima sta vi mislite o svemu tome. Slucajno se potrefilo da sve tri ove osobe koje imaju ove probleme sa tastaturom su dobile od mene poruku "%English" kao foru. Posle toga kada su obrisali poruku sve je radilo ok, ali je ubrzo zatim pocelo da se desava ovo sa tastaturom. Sta mislite da li ovo mozda ima neke veze sa tom porukom ili ne? Ja lisno mislim da je to glupost, jer je po meni to hardware-ski kvar, a ovo cak i kada bi moglo da izazove neki kvar, sto neverujem, moglo bi da izazove software-ski poremecaj. Sta vi mislite o tome?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Vidis i meni se to desava na m35i.Cuo sam da je to zato sto nije lepo dekodiran.Samo sto ne znam koliko je to tacno!!!
To mi se ne desava cesto i resenje je samo izvaditi bateriju i sve je posle ok.Simptomi su isti telefon normalno radi,cak se i osveteljenje gasi ali tastatura je blokirana.Ne znam u cemu je stvar!
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ja imam siemens m35 i desilo mi se  da mi  telefon dok kuckam porukicu zablokira i da mu jedino pomaze kad izvadim bateriju i onda radi ok.
To sto si napisao za poruku "%English"  nije tacno, cak i ne zvuci  logicno a i iskustveno znam da nije tako jer mi se blokira telefon iako nikada nisam primila tu poruku.
Mislim da je greska u softveru ili eventualno u dekodiranju
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Da to je istina ako se posalje ta poruka na Siemens telefone on se zablokira ali dovoljno je samo da izvadis bateriju da bi radilo normalno... Ja sam i salo nekoliko poruka prijateljima i u vecem delu slucajeva je uspevalo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Citat: HondA
Da to je istina ako se posalje ta poruka na Siemens telefone on se zablokira ali dovoljno je samo da izvadis bateriju da bi radilo normalno... Ja sam i salo nekoliko poruka prijateljima i u vecem delu slucajeva je uspevalo

A o kakvoj je to poruci rec?!?Nisam upucen Smiley Tako da,ako bi neko mogao da mi kaze. Smiley
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Kad ti na mobilni neko posalje poruku "%English" cim pokusas da je procitas fon ti se zablokira i svaki put kad probas da je procitas on se zablokira, jedino resenje je da izvadis bateriju i upalis mob a ako hoces da je obrises resenje je da stavis karticu u drugi mobilni i obrises je
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Da, evo vidim da ti je Sanja to lepo objasnila. To je ta prica, s'tim sto ta carijanta sa vadjenjem kartice je neophodna sam u slucaju kada se radi o 35 seriji, jer kod nje da bi obrisao poruku, moras prvo da udjes u nju, a kada udjes onda ti se telefon blokira. Kod 45 serije je drugacije. Kod nje mozes da vidis listu poruka i da obrises poruku neulazeci u nju, tako da to vadjenje baterije i tako dalje, ovde moze da se izbegne.

Inace da vas jos malo edukujem. Ova fora radi sa bilo kojim jezikom za koji telefon ima podrsku, znaci mozete recimo napisati "%Italiano" i telefon ce da poludi.

Inace, Sanja, to sa blokiranjem tastature, znam i ja da je glupo i ni ja nemogu to logicno da objasnim, ali kazem ti suvise je velika koincidencija, pa me je navela na razmisljanje u tom pravcu. Znaci ja sam imao c35 vise od godinu dana, moj prvi siemens  Smile  i ni jednom mi se nije desilo da mi se blokira tastatura u bilo kom trenutku, a tada su poruke bile besplatne, tako da mislim da nemoram dalje da ti objasnjavam sta to znaci. Takodje mi se niko nije zalio od onih koje ja znam da su imali problema sa ovime, do skoro, odnsono tacno onda kada se pojavila ta poruka. Tada je u roku od 10-tak dana tastatura i to trajno crkla, mom drugu na S35 i privremeno, ali jedan duzi period mom drugom drugu na c35 i mom ujaku na isto c35, stim sto se njim aksnije vratila i nisu vise imali tih problema. Zato ti kazem, da ni ja neverujem da to mzoe da ima nekog efekta, ali opet navodi na razmisljanje. :wink:
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Kazem ti sta se meni desilo, imam  m35, kupila sam ga pre malo vise od godinu dana i posle nekih pola godina tacnije letos mi se desilo da dok sam kucala poruku da mi se telefon zablokirao, izvadila sam bateriju i radio je normalno posle toga, mada je meni padalo na pamet da se on zablenuo od brzine mog kucanja:))) salu na stranu, nemam pojma sto se to desav ali se desava, a onu poruku sa jezikom nisam nikada primila ali eto desi se sa vremena na vreme da mi zablokira tastaturu
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Citat: SAnja
Kad ti na mobilni neko posalje poruku "%English" cim pokusas da je procitas fon ti se zablokira i svaki put kad probas da je procitas on se zablokira, jedino resenje je da izvadis bateriju i upalis mob a ako hoces da je obrises resenje je da stavis karticu u drugi mobilni i obrises je

Ja sam probao ovo sa english poslao sam na A35 i nista se nije desilo,zasto?!?
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Auf... pa ne znam.... mozda to ne deluje na seriji A?! Smiley
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.