Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:17:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blacksite: Area 51  (Pročitano 4726 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
Nokia E75
E ovako,sinoc je nabavih,a danas je malo igrao i sve u svemu,igra je moze se reci zanimljva i dobra.
Kao sto rekoh dolazi na 3.dvd diska i kad se instalira zauzima ni manje ni vise nego lepih i laganih 11GB sto je dosad rekord koji mi ni jedna igra nije toliko zauzimala.
Prvi utisci su moze se reci zadovoljavajuci,ali to cemo jos videti tokom igranja,jedino sto mi je trenutno problematika jeste podesavanje grafike i rezolucije,naime nema puno opcija za podesavanje,igra mi je za rezolucioju stavila 1280x1024 sto je malo mnogo jer sam primetio da tokom igre kada uradim neke nagle i brze pokrete slika se onako kao zamuti ali samo u tom trenutku kada se brzo pomeram,cim se zaustavim sve je normalno,nema zaglavljivanja stopanja i gusenja,probam smanjiti rezoluciju na 1024x768 i nakon smanjivanja on je posle opet sam vrati na 1280x1024 i nema sanse da ostane na manjoj rezoluciji,zasto-nemam pojma  Smile
Evo ovo su prvi utisci,bice ih jos cim odigram malo vise.
Brate,aj mi prekopiraš ,jel ima neke šanse  Smile?
A kako druze ?????
Igra je na 3.DVD diska,da si u mojoj blizini pa da ti bez problema to odradim,al ja sam u Apatinu i sigurno vecnina vas nije ni blizu,ako znas resenje samo reci.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Bizmark,moze li da se igra na 1 GB rama,2,4 Ghz procesor,NX6200 128 MB Gforce graficka?
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
Nokia E75
Bizmark,moze li da se igra na 1 GB rama,2,4 Ghz procesor,NX6200 128 MB Gforce graficka?
Jako tesko,skoro pa nemoguce,ako sve stavis na low(a inace podesavanje u samoj igri su i vese nego ocajna) mozda je i pokrenes,nisam bas siguran,ja sam na mojoj masini(intel 3.0ghz dual core,1536mb ddr i 7600gs) jedva igrao na medijumu,dok kad spustim na low nema mnogo razlike ali je po meni igra jedna od najlosije ikada optimizovanih,odigrao sam bar pola igre u nadi da cu videti nesto sto trazi tako jaku masinu ali sam se totalno razocarao.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I'll find you, always!!!!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k750
Da li moze raditi na 8400GS, AMD 4000+X2, 1GB Kingston 667?
« Poslednja izmena: 26. Feb 2008, 14:18:43 od Bad Man »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:17:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.