Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:38:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Blackmore's Night u Beogradu!!!!!!!!  (Pročitano 7000 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson t610
ma sere i blackmore kad se bacio na tu muziku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 2730
Pored onak'e žene ko se ne bi se raspekmezio!  Smile

Elem, dobra je to zika, mada ja idem više zbog predjašnjeg Ričijevog rada, iako znam da neće biti više od 3 max 4 pesme iz DP/Rainbow opusa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Nokia N86
Maskirajte se za koncert Blackmores Night!

Na beogradskom koncertu Blackmores Night, britanskog folk-rok ansambla na čelu sa Ričijem Blekmurom, bivšim gitaristom Deep Purple, prvi redovi u publici biće rezervisani za - kostimirane posetioce.

U prva dva reda Velike dvorane Doma sindikata na koncertu 20. aprila biće posetioci u kostimima iz doba renesanse, a biće i onih u srpskim, krajiškim i crnogorskim narodnim nošnjama, rekli su predstavnici produkcijske kuće "Terra nostra".

Tiraž karata za kostimirane posetioce je ograničen, i one će biti distribuirane od utorka na prodajnim mestima "Eventima". "Niko bez kostima neće moći tamo da sedne", rekao je predstavnik "Tera nostre" Marko Lazić.

Blackmores Night će sam uraditi produkciju zvuka, što uključuje kompletno ozvučenje, rekli su predstavnici "Tera nostre" i dodali da će grupa nastupiti u Domu sindikata, s obzirom da voli prisniji odnos sa publikom i "ne želi da svira u prevelikim prostorima."

Bend će gostovati u Beogradu u sklopu evropske turneje, i u glavnom gradu Srbije će se zadržati tri dana. Prodaja karata od 2.000 dinara počela je 1. marta, a ta cena će važiti i za prva dva reda i neće se menjati.

"Prodajom smo frapirani", rekao je novinarima u Domu sindikata Marko Lazić iz "Terra nostre" i dodao da je do sada prodato više od pola tiraža ulaznica, koji iznosi 20.000.

Upitani da li je Blekmur imao posebne zahteve za koncert, organizatori su odgovorili da je "tražio vegetarijanske lazanje" i da mu se "organizatori mnogo ne obraćaju". Takodje su rekli da grupa Blackmoores Night neće imati predizvodjače ili predgrupe.

Počeci ovog benda datiraju sa početka devedesetih godina u Njujorku, kada je Riči Blekmor (tada član Deep Purple) upoznao Kendis Najt. Osim romantične veze, dvoje muzičara delili su i pasiju prema umetnosti renesanse, i tako je nastao projekat Blackmores Night.

Prvi album "Shadow of the night" doživeo je veliki uspeh, a nakon toga bend je napravio sjajnu živu karijeru, nastupajući po popularnim renesansnim vašarima, koncertima inspirisanim istorijom i festivalima.

Ono što izdvaja Blackmores Night od drugih bendova je jedinstveni šarm, kako muzike, tako i pevačice Kendis. Uvek odeveni u renesansne kostime, Kendis, Riči, bard Dejvid, "mesečeve sestre" Medlin i Nensi, i štovani Malkom publici daju duh tradicije kroz mandoline, hornu, flaute i zanimljive tekstove.

Karte za ovaj koncert koštaju 2.000 dinara, a možete ih nabaviti i preko Eventima – ovde.
 



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 2730
više od pola tiraža ulaznica, koji iznosi 20.000

Mislim da ovde ima 0 viška...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
~Shit happens, keep on smiling!~

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Ljudi, ja sam danas kupila dve karte u Bilet Servisu, i to poslednje dve!!! Izgleda da ce koncert biti genijalan! Ja jedva cekam, ne znam za vas... Sta mislite, hoce biti teorijske sanse da se uzmem autogram od Candice i Ritchie???
« Poslednja izmena: 20. Mar 2007, 22:22:29 od SpiritOfTheSea »
IP sačuvana
social share
Like I always say... Don't let anyone change you, just be yourself! On the way you like Wink
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 2730
Možda ti na forumu organizatora koncerta mogu reći šta o tome.

Ne mogu da ostavim link zato što su im neki krelci banovali adresu, kucaj Terra Nostra promotions na google-u...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 2730
Poruka od organizatora:

Citat
Vrata se otvaraju u 20:00h!!!

Iskoristio bih priliku i jos jednom apelovao na sve da dodju na vreme.
Posto svi znate kakva je muzika u pitanju, bilo bi glupo i neprijatno da se suska, ulazi kasnije itd.

Najstroze je zabranjeno slikanje, snimanje i sl. Obavestenja ce biti postavljena po Domu Sindikata,
a posebno osoblje ce voditi racuna o tome tokom koncerta.
Takodje je po zahtevu menadzmenta zabranjena konzumacija alkohola unutar objekta.
HVALA PUNO i vidimo se na koncertu!

P.S. POZURITE SA KUPOVINOM KARATA JER IH JE OSTALO JAKO MALO I KONCERT CE ZASIGURNO BITI RASPRODAT!!!

Predgrupa, češki bend Gothien, kreće od 20:30, zato je naglašeno ovo da se dodje na vreme, da se ne bi posle pravila gužva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zivot je cudo-viste!

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ljudi sta kazete kakav je bio koncert?Meni je bio fenomenalan.Mada je raja izgleda ocekivala vise Deep Purple nego Blackmore's Night  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

uf,reče Majche i pretvori se u zmajče...
Sve u stihu,sve u prozi, sitan money pa se drive
a da još nešto o meni...ma,nema veze nek je nama ziv rock & rol
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 2730
Najviša moguća ocena za koncert! Fenomenalno!!! Za sve koji nisu bili uteha da će sasvim sigurno doći ponovo!

Inače je pesama DP i Rainbow bilo i više nego što sam očekivao.  Smile

Soldier Of Fortune
Child In Time
Smoke On The Water
Black Night
Ariel
Difficult To Cure

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zivot je cudo-viste!

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Znam da se ponavljam ali jos da dodam da iako odusevljena koncertom koji su zaista svetski
odradili,kao i uvek razocara me obezbedjenje koje se ponasa prema ljudima kao prema stoci.
Neznam i zanima me da li gresim u proceni ali njihovo buldogsko lice mi uvek kaze:Aha,svi ste vi kriminaci..
sad cu da vam....Uvek ima gresaka u organizaciji i upravo je to sto odaje nas mentalitet!Cast izuzecima!
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

uf,reče Majche i pretvori se u zmajče...
Sve u stihu,sve u prozi, sitan money pa se drive
a da još nešto o meni...ma,nema veze nek je nama ziv rock & rol
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:38:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.