IN < - Black lista - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: 7ki7 :
Imam predlog, i savet, a najvise molbu za organizatore, vlasnike, i administraciju foruma. Kao najdraze vas molim, uvedite "Black listu", kao sto postoje na nekim forumima, da clanove cije poruke ne zelite da vidite, jednostavno stavite na tu listu, i vise vas ne dotice i ne vidite sta oni baljezgaraju. Mnogo se nakupilo balvana, trolova, smradova od ljudi, koji su se rasirili po celom forumu i smaraju ljude bez prestanka. JA razumem da oni divljaju po off topik carstvu, ali oni su se kao sto stetocine rade rasirili po celom forumu, i troluju i smetaju i u zezanju i u ozbiljnim temama. Kako je jasno da ne mozete da zabranite nekome da pise, onda barem nama omogucite opciju da blokiramo nekoga cije poruke ne zelimo da citamo, i resen problem. Kada ti pacijenti ne budu imali vise nikoga da im odgovara, i da tripuju da su bilo kome zabavni, postoji sansa da ce odjebati u troskocima, sto bi bio divan iskorak za forum koji svi volimo.
Iskreno mislim da je predlog fantastican i nadam se da cete ga uzeti u razmatranje.
Veliki pozdrav
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo