Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BizBuzz it seminar - 28 - 30. oktobar 2009. - Nis  (Pročitano 3408 puta)
25. Sep 2009, 14:13:39
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s


28 - 30. oktobar 2009.

biZbuZZ - četvrta konferencija o Internet poslovanju. Korporativni aspekti društvenih medija i Upotrebljivost i interfejs web aplikacija kao teme ovogodišnje konferencije.
Niš, hotel „Vidikovac“

biZbuZZ je konferencija o elektronskom poslovanju, korporativnom prisustvu na Internetu, Internet marketingu – svim prednostima koje korišćenje Interneta donosi poslovnoj praksi.

biZbuZZ konferencija se od samog nastanka ustanovila kao jedan od najznačajnijih događaja vezanih za poslovanje i informacione tehnologije.

Za poslednje četiri godine prerastao je okvire Internet zajednice i privukao je pažnju medija, profesionalnih marketinških i PR krugova i šire populacije.

biZbuZZ na novoj lokaciji - kompleks-hotela „Vidikovac“

Od ove godine očekuju vas predavanja u još prijatnijoj i komfornijoj atmosferi.
Reč je o sali kompleks-hotela „Vidikovac“ na veoma atraktivnoj lokaciji u širem centru grada. Prisutne očekuje svečani restoran, kao i cafe-bar koji predstavlja odličnu priliku za pauze uz uvek interesantan mingl i networking.


U okviru programa konferencije biće izloženi najbolji modeli i strategije za predstavljanje firmi i njihovih ponuda na Internetu, prakse najefikasnijeg obraćanja potencijalnim klijentima.

Teme ovogodišnjeg biZbuZZ-a su:
- Korporativni aspekti društvenih medija
- Upotrebljivost i interfejs web aplikacija


Vidimo se tamo!

www.biZbuZZ.rs
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 4
Impresije sa ovogodišnjeg BizBuzz-a...
Na prvom mestu moram da se zahvalim ljudima koji su mi omogućili da prisustvujem ovoj konferenciji po prvi put kao i samim organizatorima. Iskreno, verovatno ne bi posetila ovakvu vrstu seminara da nije bilo Ivana Minića i Nenada Strainovića jer sebe ne smatram delom IT sveta. Ispala sam krajnje nevaspitana jer sam u onoj gužvi potpuno zaboravila da se zahvalim jednom od organizatora, Viti, koji je obavio vrhunski zadatak i koji nas je maksimalno ispoštovao.
Naime, moja prva konferencija o Internet poslovanju protekla je  jednom rečju nezaboravno. Bilo je vrlo interesantnih, nadasve poučnih predavanja sa umerenom dozom kreativnog humora kako bi se zadržala ozbiljnost, a neka od tih predavanja su:

1) "Istoriju pišu zavisnici" koje je održao "najmlađi" učesnik ove konferencije Nebojša Radović (koga će mnogi, pored izuzetnog predavanja, pamtiti po inspirativnim i vickastim komentarima).
Zašto najmlađi pod znacima navoda? Zato što smo posle u "kolač-trovač" poslastičari shvatili da je najmlađi učesnik... Neko ko ima više iskustva i uspeha iza sebe i od onih najstarijih Smile

2) "Neka znanje bude Vaše oružje" u izvođenju Ivana Minića, koga neću nešto posebno hvaliti da ne bi ispala poltron, samo ću reći da je napravio igricu u kojoj današnja mladež nešto može i da nauči. Doduše, možemo i mi matori  Smile

3) "From Zero to Hero za 1 dan" koje su održali mlada i šarmantna Dragana Vukajlović i njen kolega Istok Pavlović, Bogu hvala živi i zdravi oboje Smile.
Objašnjenje:
Naime, ovo dvoje kreativnih ljudi došli su na ideju da 1-og aprila puste u rad jedan sajt interesantnog sadržaja koji će ljudima širom planete pružiti priliku da nekog svog dragog ili mrskog poznanika, prijatelja, neprijatelja ili šta već "oplete", obraduje, iznenadi na ovaj ili onaj način lažnom vešću. E sad problem je što prozvani nisu shvatili kakvog je sadržaja taj sajt te počeli da prete raznoraznim tužbama pa čak i osvetama ili ubistvima.
Ne bila lenja, dođem kući sa konferencije i rekoh ajde da pogledam sajt i vidim koga ću da "ložim". Upišem ime i prezime svog kuma i nešto što bi ga asociralo da se radi o njemu kada pročita. Pošaljem i gotovo! Moj kum postade glavni "baja do jaja" koga je devojka uhvatila sa dve bliznakinje u krevetu i posle toga ga golog jurila po ulici da mu seče onu stvar. I to ne bi bio problem da je moj kum imao bar jednu devojku, ali ne, momak je u 3 banke nevin jer čeka onu pravu. Ne pamtim koliko mi se puta zahvaljivao za ovo iznenađenje, ali pravo da vam kažem nešto se ne sećam da mi se toliko puta zahvalio za 15 godina našeg poznanstva i prijateljstva. E kume, kume valjda će ti se sad posrećiti Smile

4) "User interfejs dizajn i analiza", predavanje koje su održali Nikola Mitić i Ognjen Knaus. Stručno i vrlo zanimljivo predavanje za početnike pa čak i za naprednije dizajnere i programere sa otkrivanjem malih tajni velikih majstora. Ovim putem želim da se zahvalim Nikoli Mitiću na ustupljenoj prezentaciji, a talentovanom i vrlo harizmatičnom umetniku Ognjenu da uputim reči hvale za svoj talenat. Što reče Ivan Minić "Od ovog čoveka da učiš".

5) "Upravljanje projektima u oblastima IT", jedno vrlo profesionalno, stručno i dinamično predavanje gospodina Aleksandra Georgijevića kome sam morala da uputim reči pohvale od moje jače polovine u stilu "Svaka mu se pozlatila".

6) "Elektronski dnevnik" - blago rečeno ostala sam šokirana znanjem, radom i samom prezentacijom momka koji je tek četvrta godina srednje elektrotehničke škole, njegovo ime je Miloš Jovanović i kamo lepe sreće da je više ovakve omladine.

U principu to su bila predavanja koja su mene interesovala i koja su mi ostala u sećanju, što neznači da su druga bila manje vredna. Konferencija je za sva tri dana bila jednako posećena i imala Live Streaming, kao i mogućnost korišćenja wi-fi interneta.
« Poslednja izmena: 30. Okt 2009, 22:49:14 od Eva Jolie »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
LG Nexus 4
ko je propustio moze samo da se kaje Smiley (kao ja) Smiley ...

Impresije sa ovogodišnjeg BizBuzz-a...
Na prvom mestu moram da se zahvalim ljudima koji su mi omogućili da prisustvujem ovoj konferenciji po prvi put kao i samim organizatorima.

da li je mogao svako da prisustvuje ili ?

ima li negde snimljenih predavanja posto vidim kazes da je bilo steam-a ? na njihovom sajtu nisam nasao ...

 Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2009, 22:52:03 od Fman »
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
bio je stream, trebalo bi da ima snimaka na etv Wink
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 4
Ako se ne varam mogao je da prisustvuje svako ko je platio kotizaciju.
Nažalost, nema još uvek jer i ja to čekam da bi ponovo sve odgledala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Baci ovde linkove ako/ kad se pojave. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone 4
Važi  Smile
Ako se pojave pojaviće se ovde http://www.live-e.tv/live-streaming pa možda neko vidi pre mene Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2009, 23:18:04 od Eva Jolie »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Apple iPhone 4
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nisam sunce da grejem ceo svet

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Apple iPhone 4
« Poslednja izmena: 06. Nov 2009, 11:40:00 od Eva Jolie »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Hvala! Smile Smile

Jel ima i tebe na nekom od videa? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.