Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:34:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bizarne turističke žalbe  (Pročitano 1512 puta)
08. Okt 2011, 16:19:57
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Alcatel One Touch


Na godišnjem odmoru ili putovanju u neku stranu zemlju, mogu se dogoditi stvari koje niste planirali, ali neki se žale na zaista bizarne stvari.
Britanski mediji su objavili nekoliko žalbi koje su primile putničke agencije i osiguravajuće firme. Tako je jedan penzioner, dok je povraćao s broda, izgubio svoje veštačke zube. Od agencija koja je organizovala krstarenje zahtevao je nove zube zbog izgubljenog prtljaga. Kada je, jednom, takođe starijem muškarcu, vetar oduvao tupe, putničko osiguranje nadoknadilo mu je štetu.

Slomio nos zbog golišavih devojaka

Kako bi sprečili krađu, dvoje klinaca je zakopalo kameru u pesak dok su se kupali u moru. Posle se nisu mogli setiti gde im je kamera te je osiguranje nadoknadilo štetu. Takođe, jednom bračnom paru je oštećena farba na automobilu jer su je oblizale krave. Naravno, par je dobio naknadu. Bračni par u Maleziji otišao je na plažu, a nakon što su im majmuni ušli u sobu i razbacali garderobu po šumi, šteta im je nadoknađena. Jedan Britanac slomio je nos dok je išao prema šalteru na autobuskoj stanici u Atini, a sve zato što su mu pažnju odvukle golišave devojke. Osiguravajuća kuća platila je troškove lečenja.

Orah joj pao na glavu

Kada je došla na skijanje u Alpe i shvatila da gotovo nema snega, jedna je devojka od agencije zahtevala povrat novca za skije koje je kupila pre odlaska na skijanje. Zahtev je, naravno, odbijen. Iako je svadba na Karibima san svakog para, za jednog mladoženju i njegovu dragu, nije bilo tako. Naime, venčanica mlade devojke je skoro izgorela nakon što ju je uhvatila vatra sa roštilja. Mladoženja je svoju odabranicu bacio u more, a srećom su imali rezervnu odeću te im je šteta posle nadoknađena. Dok je čitala knjigu ispod palme, na glavu je jednoj turistkinji u Šri Lanki pao kokosov orah na glavu. Osiguranje je platilo troškove lečenja.

Trudna jer su njoj i vereniku spojili krevete

Osim bizarnih situacija, evo i čudnih prigovora. „Na plaži je bilo previše peska i bilo je presvetle boje“, „kada smo uplatili posetu vodenom parku, niko nam nije rekao da moramo poneti svoje kupaće kostime i peškire“, ali i „niko nam nije rekao da će biti riba u moru, deca su se prenerazila“. Jedan par čak je optužio agenciju jer je devojka ostala trudna. „Moj verenik i ja rezervisali smo dvokrevetnu sobu, a dali ste nam sobu s bračnim krevetom. Sada vas smatram odgovornim zbog činjenice da sam ostala trudna“. Otkrića kao što su „niste nam rekli da komarci grizu“ ili „Rej Ban naočare koje sam kupio kod trgovca na štandu za 3,5 funti su lažnjak“, samo su neke od bisera koje dobivaju radnici turističkih agencija. Bilo je i onih koji su se žalili na previše Španaca u Španiji.

izvor: index.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Jos turistickih zalbi:

http://blogdramedy.wordpress.com/2013/10/02/its-enough-to-make-you-cancel-your-reservation/

“My fiance and I requested twin-beds when we booked, but instead we were placed in a room with a king bed. We now hold you responsible and want to be re-reimbursed for the fact that I became pregnant. This would not have happened if you had put us in the room that we booked.”
« Poslednja izmena: 07. Okt 2013, 15:37:25 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Dok je čitala knjigu ispod palme, na glavu je jednoj turistkinji u Šri Lanki pao kokosov orah na glavu. Osiguranje je platilo troškove lečenja.
ovo je izbiljna povreda i nije za smejanje
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Citat
Rej Ban naočare koje sam kupio kod trgovca na štandu za 3,5 funti su lažnjak


Citat
dali ste nam sobu s bračnim krevetom. Sada vas smatram odgovornim zbog činjenice da sam ostala trudna
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Sony 
Ima zanimljivih žalbi, i ja bih se žalio.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Citat
Rej Ban naočare koje sam kupio kod trgovca na štandu za 3,5 funti su lažnjak
- mislim, stvarno? M a ajde...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 1041
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95


 Dok je čitala knjigu ispod palme, na glavu je jednoj turistkinji u Šri Lanki pao kokosov orah na glavu. Osiguranje je platilo troškove lečenja.

-Ovo kao sto je Njutnu pala jabuka na glavu?  Smile

izvor: index.hr



Trudna jer su njoj i vereniku spojili krevete

-Ovo me podseca na moje...Kad sam bila mala pricali su mi da kad spavas sa muzem onda rodis dete,ali samo spavanje.  Smile


izvor: index.hr
« Poslednja izmena: 17. Okt 2013, 17:03:15 od andelasimic98 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:34:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.