Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:15:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bivši vas tukao, a vi ga volite  (Pročitano 3883 puta)
18. Mar 2006, 06:31:24
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Bivši vas tukao, a vi ga volite

Desilo se i vama: zaljubile ste se. On je možda u početku bio fin i nežan, a možda ni u početku nije bio takav - ali vama se dopao. Činio vam se jak, baš onakav kakvo muško treba da bude. Jeste, bio je ljubomoran, posesivan, agresivan - ali govorio vam je da je ljubomoran jer vas voli, a za njegovu agresiju ste, po njegovim rečima, bile krive vi jer ste ga provocirale. Tukao vas je, ponižavao i govorio vam da ste vi krive za to.

Na kraju to više niste mogle da izdržite i raskinule ste s njim; volele ste ga i dalje, ali batine i ponižavanje su vam postali nepodnošljivi. Za raskid, pa i njegovo ponašanje, u priličnoj meri krivile ste sebe - da ste vi bile bolje, ne bi ni on morao da bude takav. Eto, niste bile dovoljno dobre.

Onda ste upoznale novog momka, ovog puta zaista nežnog i pažljivog, i počele s njim da se zabavljate. Starog, međutim, niste zaboravile, a ni on vas. Najbolji dokaz da mu još uvek značite bio je taj što vas je, vrlo brzo nakon što ste počele da izlazite s novim momkom, zvao i rekao da želi da ponovo budete zajedno. Nije vas zaboravio - i ne želi da vas izgubi! Obećava vam da će ovog puta sve biti mnogo bolje! S jedne strane, novi momak je stvarno dobar prema vama; s druge strane, niste prežalile starog - zapravo, imate želju da mu otrčite nazad u zagrljaj.

Zvuči vam poznato? Baš kao vaša priča? Ovakva priča nije neuobičajena - i znači da imate veoma ozbiljnih problema. Da krenemo od početka.

To što vas neko tuče i ponižava nipošto ne može da bude znak ljubavi, niti ste vi takvo ponašanje mogle da isprovocirate. Ako se njemu vaše ponašanje u toj meri ne dopada, treba da raskine s vama, a ne da vas maltretira - nije da ste se jedno drugom zakleli da ćete zauvek ostati zajedno, bez obzira na sve. Ni ljubomora nije dokaz ljubavi. Mala doza ljubomore može da "začini" vezu, naravno da nikome nije svejedno šta njihova devojka ili dečko radi s nekim, ali velika doza ljubomore znači samo da je ta ljubomorna osoba veoma nesigurna u sebe. Kratko i jasno: taj dečko vas nikada, ni u jednom trenutku, nije stvarno voleo i prekid veze s njim bio je najbolji mogući potez.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 

... istina je cela da se svakome desava samo ono sto dopusti!

a zasto ce neko nekome nesto da dopusti... e to je d(r)uga prica...

naravno da je raskid pravo resenje... i terapija za nasilnika u Palmoticevoj
(pitajte gazdaatketa za adresu   Smile)

za agresivno ponasanje nema opravdanja!!
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
... i terapija za nasilnika u Palmoticevoj
(pitajte gazdaatketa za adresu   Smile)
e, slatko me nasmeja, ti si pravi genije Smile Smile

sto se teme tice, bila sam pre mnogo godina u slicnoj situaciji. kazem slicnoj, jer nije bilo batina, ali svega drugog jeste Smile. ma nikom ne bih pozelela da to oseti na svojoj kozi..... prekinula sam to, naravno, ali on me, kao i svaki bolesnik, godinama posle toga proganjao
i sad, posle 15 godina, gadi mi se kad ga vidim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
u pitanju su najobicniji bolesnici.
i ja sam jednog slicnog voljela.voljela?a ne znam,nisam sigurna da je to bilo u pitanju,kad bolje razmislim sa ove vremenske distance.
nije me tukao,ali je pokusavao na sve nacine ponizavati.
i sta se desilo...pri poslednjoj zestokoj svadji zavalio mi je samar,ali ne lezi vraze.
tako sam mu zestoko vratila,da sam i sebe i njega iznenadila silinom bijesa,a i snaga mi nije bila za podcjenjivanje.
naravno,raskinula sam.
njemu je trebalo malo duze da to ukapira.
taj samar koji sam mu vratila i odluka da ga udaljim iz svog zivota,je nesto na sta sam danas jako ponosna.
ponosna sam sto sam na vrijeme prepoznala nasilnika i pored emocija koje je on,a da priznam i ja,gajili jedno prema drugom.
ostajanje u takvoj vezi je uvijek pogresna odluka.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... ko se bije, taj se voli?!  Smile  Smile
ajde razumem da lete tanjiri (opet ja o vanzemljancima), ali da lete samari...
bravo sesiricu, jak je on frajer kad dozvoljava sebi da se bije sa zenom  Smile   Smile
tj. da udari zenu  Smile
"bal na vodi'... zenu ni cvetom...!!!  Smile
... razumem takodje i to da zene mogu biti gadne na jeziku...ima i on jezik pa nek' odgovori... ili neka demonstrativno napusti scenu... ili... ali udarci?!  Smile
da nema Palmoticeve, trebalo bi je ponovo izmisliti...
« Poslednja izmena: 18. Mar 2006, 12:30:39 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@machakz,
nisam ni sumnjala da ce me zena razumjeti... Smile
zene znaju jako biti gadne na jeziku,i to je nesto sto ne mogu,sve i da zelim da sporim.
ali....ni u jednoj situaciji muskarac ne smije da podigne ruku na nju.zasto?
odgovor je prost.
muskarac je prirodno jaci,u fizickom smislu,od zene.
znaci,spusta se na nivo da demonstrira silu nad nekim ko je slabiji.sta to govori o njemu?
citala sam intervju sa jednim nasim glumcem.novinar ga je pitao sta ga najvise boli u zivotu.
a on je odgovorio:"trenutak kada sam prvi i zadnji put udario jednu zenu.tada djevojku.taj me samar i dan danas boli."
neki muskarci misle da samarom mogu poniziti zenu.u tom trenutku.ustvari...ponizili su sebe.
pravi muskarac je dzentlmen.i nikada se ne spusta na taj nivo da nekog kontrolise batinama.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... sta to govori o njemu? sve  Smile
sta to govori devojkama? da preispitaju sebe i beze od takvih kao od
neceg sto im nista ne treba u zivotu
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Izgleda da dobar deo ljudi ima iza sebe vezu sa osobama sklonim sadizmu.. ne mora to da bude fizicko nasilje.. vec... ono jos razornije... psihicko...
Ti si ovakva, i ovakva, i ovakva... ti nista ne valjas, a ja sam car!

Posto sam i sama neko vreme bila u vezi koja se cesto svodila na: ti mene ne volis i ti nista ne vredis, kao i na ostale emocijalne ucene... prosto mi dodje da se zapitam, kako zene nalete na takve muskarce...

Ja kapiram sta se meni desilo.. uletela sam u tu vezu jer sam osecala grizu savesti zbog prethodne veze u kojoj sam znala da budem kucka... sta.. ja znam.. verovatno neka vrsta ispastanja.. pokajanja... onda sam ukapirala da niko nije vredan mojih suza... i kako se balansira u vezi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Anea,
lijepo si primjetila da je,nazalost,veliki broj zena koje su imale neko iskustvo sa sadistima.
i kako to zene uspiju da cesto same izaberu takve? Smile
ali mislim da je dobro,ako se moze govoriti za takvo iskustvo da je dobro sto se desilo,ali ja opet vjerujem da jeste...
ako na vrijeme prepoznamo da je ta veza bolesna,ako naucimo nesto iz toga...i naravno,sledeca veza mora da bude bolja.odnosi moraju biti i kvalitetniji i bolji.pod uslovom da smo sebi dozvolili da nesto naucimo.
ako nismo nista naucili...onda se,nazalost,sve ponavlja kao po sablonu.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6630
Ja kao predstavnik SNAMS -a (savez nasilnih i alkoholisanih muskaraca srbije) moram malo da se umesam u diskusiju... Jel vi zene mislite da je nama lako da udarimo i ponizavamo... Ja svaki put kad moram da udarim svoju devojku i mene boli..ali znam da je to najbolje za dobre temelje veze i odnosa.Vi ne mislite na nas...mislite da je nama lako da udarimo osobu do koje nam je stalo ccc pa onda posle griza savesti sto smo je udarili ..inace na zadnjoj sednici uveli smo novu praksu da je devojke bolje tuci novinama jer ovaka pocinju da se plase ruke..jedini nusefekat je to sto moja cica sada izbegava da cita Gloriju i Blic sto opet mislim da je bolje za nju...mislim novine danas u Srbiji i nisu nesto Smile Smile Smile
(nadam se da ste svi shvatili da je ovo sala..gadim se ljudi koji upotrebljavaju silu da bi resili stvari ali zato  mogu vam reci  da mi nije zao devojaka koje jednom kad decko udari ne okrenu se i ne odu, mene devojka da udari (osim po dupetu) ja bih odmah otisao hehehe)   Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 18. Mar 2006, 16:10:10 od Mpane »
IP sačuvana
social share
To face an ancient foe you take your sword in hand
And cling to the faint glimmer bestowed on you by her
Although you are reluctant you have to fight again
To be forever more the hero that you were
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:15:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.