Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:13:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bivši vas tukao, a vi ga volite  (Pročitano 3881 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson T230
@Mpane mislim.........koja zajebancija na ovu ozbiljnu temu
IP sačuvana
social share
Kad bi samo ljubit znala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ako vas nije voleo, ako vas i dalje ne voli, zašto želi da ponovo bude s vama? Zašto je uopšte bio s vama? Bio je s vama jer je uživao u tome da vas maltretira i ponižava, tako se on osećao jačim (time što će krvnički da umlati nekog fizički znatno slabijeg od sebe). A želi ponovo da bude s vama da bi nastavio da vas maltretira - i zato što, ako ste vi sad s nekim drugim, ispada da je on slabić i luzer koji vas je izgubio, što se nimalo ne uklapa u sliku koju želi da ima o sebi.

Bežite od njega. Ne vraćajte mu se, nikada i ni zbog čega. Ne može vam nekog sledećeg puta, biti bolje s njim - može da bude samo sve gore, dok ne završite u bolnici ili na groblju. Ne, ne šalimo se.

Još nešto: ako vas privlače takvi agresivni momci, koji vas tuku i ponižavaju, potrebno je da ozbiljno poradite na svom samopoštovanju. Niko nije dužan da trpi batine i ponižavanje; niko ne treba to da trpi i niko, ali niko, to svojim ponašanjem ne "zaslužuje". Vi ste dobra osoba i zaslužujete mnogo bolje od toga.

Ako vam je teško da u to poverujete i ako, kojim slučajem, idete iz jedne veze u kojoj vas maltretiraju u drugu, ne oklevajte da zatražite pomoć. Greškom se "smuvati" s nasilnikom može da se desi svakom, ali ako su vam sve veze takve, znači da tražite baš takve momke i da vam je potrebna pomoć da biste takve momke prestale da tražite, da biste postale sposobne da se otvorite i nekom dobrom dečku koji će vas zaista voleti i poštovati.

Gde naći tu vrstu pomoći? Za početak, kod školskog psihologa - on će vas uvek saslušati i uvek će hteti da vam pomogne, zato je tu gde je. Ako bude potrebno, školski psiholog vas može poslati nekom svom kolegi, koji se više specijalizovao za vrstu problema koju vi imate. Nemojte se stideti da se obratite psihologu; to nije nikakva sramota - psiholog je lekar kao i svaki drugi i, kao što je sasvim normalno da se obratite lekaru opšte prakse kada imate grip, tako je normalno i da se obratite psihologu kada imate problem iz njegove oblasti. Srećno!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Niko ne bi trebao da podnosi maltretiranja,bilo psihicka,bilo fizicka.Ja sam trpela psihicke torture zlostavljanja,ne znam ni sama zbog cega,ne bih volela da se ponovi opet...Bila sam spremna da uzvratim na fizicke torture i imala sam stav o tome,ali nisam ranije razmisljala da postoje i druge vrste zlostavljanja,pa na to nisam ni gledala na takav nacin...Sad znam kako izgleda kada te neko psihicki zlostavlja,ali se bojim da li cu biti dovoljno pametna i prisebna da to ubuduce odmah prepoznam  Smile  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
E Mpane jesi lik.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung S8300
Udate zene najcesce trpe batine i svakojaka maltretiranja zato sto zele da "sacuvaju" brak (koji je vec rasturen),zbog dece ili se jednostavno plase promena i samostalnog zivota.Ja ne mogu da ih razumem,jer verujem u onu staru izreku da je bolje biti sam,nego u nesrecnom braku (ili kako se vec kaze).
Sa druge strane,ima devojaka koje to takodje trpe iz nekih drugih razloga.Pitanje je kojih?Jedan od njih je da veruju da se njihov partner moze promeniti i da ce prestati sa time.Svaka cast takvima,ali ih malo ima.Ko uradi jednom,uradice ponovo.
Ja sam nazalost neki nacin maltretitanja osetila na sopstevnoj kozi.Tacno je da sam cak i dobila samar (a znam da ga je bolelo vise nego mene),ali sam mnogo teze podnosila ono psihicko maltretiranje.
Sada znam da nikada vise ne bih to trpelaa,ili presla preko toga,ali tada ipak jesam.Iskreno ne kajem se,vredelo je,i ako je cena za to bila skupa.Promenio se,ali sam i ja.Ne mogu reci da je sve njegova greska,s tim sto ga naravno ne opravdavam zbog toga,ali za sve je potrebno dvoje.Vervala sam u nasu ljubav,verovala sam u nas,isplatilo se.Ali...nikada ne bih to ponovo dozvolila sebi da se neko ponasa prema meni tako,pogotovo ne njemu.Na greskama se uci!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne mogu da shvatim muskarce koji imaju srca da udare zenu (alkohol, nesigurnost ili psihicki poremecaji mogu biti razlog)...opet, ne mogu da shvatim zenu koja trpi batine!
« Poslednja izmena: 21. Apr 2006, 02:20:11 od Gimbrowsky »
IP sačuvana
social share
How can I live when you won't let me in
How can I die without reasons why
How can I laugh when I want to cry
How can I go on with nothing nowhere
How will I make it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:13:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.