Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:46:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aktuelne teme: Obavestenja i novosti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: bivsi clan  (Pročitano 5754 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovako.
Do sada niko nije banovan zato sto je iznosio svoje misljenje, niti ce biti, banovani su samo oni koji su svojim misljenjem vredjali druge.
Na bureku ima ukupno 10 banovanih clanova, od toga ako izuzmemo one idiote koji su spamovali i likove tipa bajazita, comsnicke energije i sl jedini koji su bili iole aktivni a banovani su SAnja, borko i Pablo
SAnja je banovana jer se ponasala neumesno dugo vremena, i nisam je ja banovao vec Nenad. To sto ju je on banovao govori sasvim dovoljno o tome koliko je pravila sranje jer em sto nesa ima konjske zivce, em sto mu je ona kuma bila.
Pablo je banovan jer se poneo kao idiot, jer je vredjao i jer je pricao gluposti koje Ja necu da tripim.
Borko je banovan jer je direktno minirao diskusiju i mene vredjao.
Ima li tu nesto nejasno?

Ti dodjes u 3 meseca jednom i onda mi pricas kako da forum funkcionise.
To sto je ona najvise uz mene ucestvovala u stvaranju foruma, isto tako ne znaci da na tom forumu ima pravo da ne postuje ono sto joj kaze Nenad, Dusko ili Ja.
Njoj to moze da se svidi ili nesvidi, ali niko je ni ne pita da li joj se svidja.
Nisam ja za neki policijski forum tipa ES-a, ali neke stvari moraju da se znaju.
I u demokratiji se zna ko je vlast a ko narod i u demokratiji postoje pravila koja se moraju postovati.
Ko nece da ih postuje ne mora, ali nece biti clan to mu ja garantujem.
Krajnje jednostavno, ko prekrsi zakon i u realnom zivotu u najmanju ruku ide u zatvor.
Toliko.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
@ Sasha

To se slazem da treba postovati svacije misljenje i necije stavove

Naravno da niko na ovom forumu nemoze i nesme da vredja druga pa cak ni Anja ni Ivan ni bilo ko drugi.

Ali o tome sta je ko radio i koliko je ko upoznat. Pa sad ovako. JA neznam sta je tu bilo tacno i koliko je ko pogresio i koga vredjao. Samo Mislim da nije fer da se ovo ovako zavrsava na ovakav nacin. Da se sutra i niko neseti strog clana i da je moralo ovako da se desi. Kao da nije moglo na miran nacin.

@ Ivan

O mom dolasku na forum.

Koliko sam ja redovan i sl. Kao sto sam ti rekao ima stvari zbog kojih necu mnogo da pisem a opet imam i probleme zbog kojih nemogu i nemam vremena za pisanje. Sto nemora da znaci da nisam tu i da necitam teme i sta se desava. Uglavnom je dovoljno samo gledati sa strane i nemesati se u neke teme.

A to kakav je ovo forum - to se zna, ali su se neke stvari izmenile.

I ovo cu da kazem pa makar i ja bio banovan.

Jedini nacin na ovom forumu da te ljudi cuju i postoju je ili da se ovako covek buni kao ja ili da si sa nekim u "rodu". O tim izmisljenim rodbinskim vezama sam i pre govorio. Svaka cast pravim rodbinskim odnosima. Ali opet da li to znaci da svi moraju da se pobratime ili postanu kumovi?

Toliko od mene.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

Koliko sam ja redovan i sl. Kao sto sam ti rekao ima stvari zbog kojih necu mnogo da pisem a opet imam i probleme zbog kojih nemogu i nemam vremena za pisanje. Sto nemora da znaci da nisam tu i da necitam teme i sta se desava. Uglavnom je dovoljno samo gledati sa strane i nemesati se u neke teme.

Da i najmanje imas pojma sta je sve bilo, verovatno bi se osecao cudno sto si pokrenuo ovakvu temu. Sledeci put ako ne znas nista na neku temu, nemoj o njoj diskutovati.
Citat

A to kakav je ovo forum - to se zna, ali su se neke stvari izmenile

Naravno da jesu, prirodno je da sa godinama dete odraste.
Citat

I ovo cu da kazem pa makar i ja bio banovan

Nije zdravo pricati na prazno, ne zbog banovanja i ne banovanja vec zbog sebe samog.

Citat

Jedini nacin na ovom forumu da te ljudi cuju i postoju je ili da se ovako covek buni kao ja ili da si sa nekim u "rodu". O tim izmisljenim rodbinskim vezama sam i pre govorio. Svaka cast pravim rodbinskim odnosima. Ali opet da li to znaci da svi moraju da se pobratime ili postanu kumovi?

Jedini nacin da te covek ceni i postuje je da imas misljenje iza koga stojis, da nikog njime ne vredjas i da u diskusije ulazis sa argumentima.
Ako je neko vredan paznje u svakom slucaju bice uskoro rod sa nekim jer to ovde tako ide. Kad smo poceli bilo nas je 4-5 sad nas ima 20-30ak to vise nego dovoljno govori.
Oko pomaganja i cinjenja za forum recicu ovako:
Ako neko misli da time sto mi je pomogao da sagradim kulu od karata a onda se uhvatio stola na kome je slozena i krenuo da ga drma nesto uradio za forum, onda se taj debelo zajebao u proceni.
Anja je dala veliki doprinos razvoju foruma, ali je vise i bogu i narodu dojadilo njeno ponasanje u vezi odredjenih stvari i to jednostavno necu da trpim ni ja a ni ostali, prouzrokovala je da zbog nje pola foruma zarati da se ja posvadjam sa svojim kumom i da nismo ljudi kao sto jesmo danas ne bi pricali zbog njenih praznih prica.
Mnogo tenzije je digla, pogazila stvari koje nije smela da pogazi i tu se svaka dalja prica zavrsava.
Niko joj ne brani da dodje pod drugim userom, posto ih i onako ima vise. ako bude normalna i korektna, bice saradnja i diskusija ok, ako opet bude bilo problema, opet ce biti banovana.
Moze ona da ima vise kredita kod mene i ostalih zato sto je ona Anja , i imala je vise, ali nije imala neograniceno i nikad nece ni imati ni ona ni bilo ko drugi.
Ako ne znas nista na tu temu, kao sto ne znas, ako nisi pratio forum kad se sve to desavalo, kao sto nisi, bolje cuti da ne ulazis dzabe u svadju sa bilo kime od nas jer moje skromno misljenje je da nije vredno toga, da je dovoljno svadja oko toga bilo i da se na kraju pokazalo sta je trebalo...

Dovoljan dokaz da ovde vlada demokratija je to sto niko od usera koji su pravili manje ekscese svojim ekstremnim misljenjima nije banovan, ali isto tako dovoljno o forumu govori i to da svako ko je pravio probleme na ovaj ili onaj nacin je otisao sa foruma i forum bez njega sasvim ok gura dalje
Recicu jos jednom:
1. Ne izigravaj drvenog advokata jer ti ne lezi, a i da bi to bio, morao bi bar blagog pojma da imas o cemu pricas, a svakim svojim postom dokazujes da nemas.
2. Ne bavi se praznim pricama, imamo politicare koji su zaduzeni za to.
3. Ne pokusavaj da se samnom raspravljas na temu o kojoj ja znam sve, a ti nista, nema svrhe ne mozes se izboriti za nesto, jedino se mozemo posvadjati, a mislim da to nikome nije u interesu jer je toga vise nego dovoljno do sada bilo. Da si ti bio ucesnik svega toga, pa da imas bar blagog pojma, ne bi bilo problema da raspravljamo, ali ti ocigledno o tome ne znas dibidus nista, a raspravljas se o tome. Pritom znas Nesu i znas da cak i ako ja jesam incidentna licnost koja voli da se pegla , on to nikako nije.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Necu da se svadjam niti mi je to namera bila sa otvaranjem teme. Necu ni da odgovaram na svaku rec jer uvek se zna cija je zadnja.

Citat

Da i najmanje imas pojma sta je sve bilo, verovatno bi se osecao cudno sto si pokrenuo ovakvu temu. Sledeci put ako ne znas nista na neku temu,
nemoj o njoj diskutovati.

Vec sam rekao da neznam nista o tome koliko je ko i zasto upravu. A temu sam prokenuo kao negodovanje takvog stava prema clanovima [mislim na sve
clanove]

Citat

Nije zdravo pricati na prazno, ne zbog banovanja i ne banovanja vec zbog sebe samog.

Nepricam ja u prazno, to ako neko nece da slusa sta ja pricam neznaci da pricam  u prazno. I obrati paznju na obracanje u postovima.
Citat

Jedini nacin da te covek ceni i postuje je da imas misljenje iza koga stojis, da nikog njime ne vredjas i da u diskusije ulazis sa argumentima.

Ja svoje misljnje imam i iznosima ga naravno i stojim iza svake svoje reci koju sam napisao. A vredjanje je drugo. Sto se toga tice. Odredjene osobe
znaju sta je vredjanje i zasto su zasluzile da bude uvredjene o moje strane. Naravno opet neke osobe [kasnije se ispostavila] nisu zasluzile da bude
uvredjene. I zar BAN nije dovoljan argument.
Citat

.......Niko joj ne brani da dodje pod drugim userom, posto ih i onako ima vise. ako bude normalna i korektna, bice saradnja i diskusija ok, ako opet
bude bilo problema, opet ce biti banovana.

E posto je upravo odvelo dalje Anje da se reci jos jedna vrlo bitna i Bedna stvar. Razumem ja kao i svi ovde da je vrlo tesko raditi sa ljudima.
Ponarocito na ovakom mestu gde se coveku moze zameriti i na rec. Takodje tacno je to da se neko i nemoze srati na svoj rad. Ali izigravanje Boga
nije normalno. Vlast bude i prodje. U ovom slucaju nije tako, vec clan bude i prodje. Sto je strasnije.

Nadam se da bar neko razume o cemu pricam. Nemam nista licno ni protiv nikoga na ovom forumu. Nego ako hocete da forum bude Dobar - Najbolji u YU.
Onda tome i tezite. Znam da na mnoge stvari zatvarate oci i okrecete glavu praveci se da ih nevidite.

Opet ovaj komentar je posledica prethodnog. Jer sam vec dovoljno vredjanja doziveo na ovom forumu i to od strane nekoliko clanova. I kad sam bio
odsutan sa foruma nekima bilo uredu. Opet i to je nekima smetalo. Tad videh prijatelje, i nije mi jos uvek jasno zasto me je Ivan moliio da se vratim. Verovatno da bi opet bila stara prica.

@ Ivan

Kad nisam hteo da se vratim - rekao si da neserem i da se vratim. Kad sam te pitao zasto - rekao si da vredim. Kad sam rekao bice opet problema - rekao si da ti neces dozvoliti da bude problema. Kad sam rekao da ovde ima ljudi koje nerviram - rekao si da to nema veze.

Citat

1. Ne izigravaj drvenog advokata jer ti ne lezi, a i da bi to bio, morao bi bar blagog pojma da imas o cemu pricas, a svakim svojim postom dokazujes da nemas.
2. Ne bavi se praznim pricama, imamo politicare koji su zaduzeni za to.
3. Ne pokusavaj da se samnom raspravljas na temu o kojoj ja znam sve, a ti nista, nema svrhe ne mozes se izboriti za nesto, jedino se mozemo posvadjati, a mislim da to nikome nije u interesu jer je toga vise nego dovoljno do sada bilo. Da si ti bio ucesnik svega toga, pa da imas bar blagog pojma, ne bi bilo problema da raspravljamo, ali ti ocigledno o tome ne znas dibidus nista, a raspravljas se o tome. Pritom znas Nesu i znas da cak i ako ja jesam incidentna licnost koja voli da se pegla , on to nikako nije.

1. Ovo je vise uvreda nego komentar. Ja odlicno znam sta pricam. A tvoja stvar je sto nerazumes ili neces da razumes.
2. Hvala za jos jednu uvredu
3. Poznate su mi rasprave sa tobom. Poznate su mi rasprave sa tobom. Svaka tema je zavrsila zakljucano. Navano nezelim da se svadjam ali kad se kaze coveku istina u lice onda se on i naljuti kao u ovom slucaju.
Rekao sam da neznam nista o raspravi sa Anjom a tema ja zbog statusa. Samo ruzneije sad izgleda posle onih divnih postova kad ste bili zajedno. Da li vidis kako izlgeda sad kad pricas lose o njoj kad nije tu. Da branim je jer znam da ovde mene nece niko braniti kad ja budem banovan. Ali nebranim je zato sto mi je to neko rekao vec branim cisto ljudsko postovanje i ono sto ovde nedostaje. Ovde fali postovanje i cenjenost necijih kvaliteta i uopste necije prisutnosti i ucestvovanju u stavaranju necega lepog za sve a korisnog samo za jednog.  Takodje ovde nedostaje i uvazavanje ostalih misljenja. Jer kako covek moze da zna da je upravu ako nece da slusa tudje misljenje. I nerazumem ovo tvoje peglanje.

Jos jednom ti kazem da prestanes sa ovakim vredjanjem jer sam video da umes to isto da radis i sa ostalima kad se raspravljas.

Nista me nece cuditi i da ovaj posto nedozivi sutra. Cak i da tema bude ovde.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

Vec sam rekao da neznam nista o tome koliko je ko i zasto upravu. A temu sam prokenuo kao negodovanje takvog stava prema clanovima [mislim na sve
clanove]

Ona je htela da se naznaci da nije vise clan, pocela je da gusi nekim uvrnutim imenima statusa, i onda sam ja presekao i ovako napisao.
Nisam primetio da se prema bilo kom drugom clanu ponasamo lose i sl.
Citat

Nepricam ja u prazno, to ako neko nece da slusa sta ja pricam neznaci da pricam u prazno. I obrati paznju na obracanje u postovima.

Pricas. A nemoj meni govoriti sta da radim.
Citat
Ja svoje misljnje imam i iznosima ga naravno i stojim iza svake svoje reci koju sam napisao. A vredjanje je drugo. Sto se toga tice. Odredjene osobe
znaju sta je vredjanje i zasto su zasluzile da bude uvredjene o moje strane. Naravno opet neke osobe [kasnije se ispostavila] nisu zasluzile da bude
uvredjene. I zar BAN nije dovoljan argument.

Siguran si da znas sta znaci rec argument? Isto tako nije mi jasno sto se osecas prozvano i sto se branis, ja sam to uopsteno rekao.

Citat

E posto je upravo odvelo dalje Anje da se reci jos jedna vrlo bitna i Bedna stvar. Razumem ja kao i svi ovde da je vrlo tesko raditi sa ljudima.
Ponarocito na ovakom mestu gde se coveku moze zameriti i na rec. Takodje tacno je to da se neko i nemoze srati na svoj rad. Ali izigravanje Boga
nije normalno. Vlast bude i prodje. U ovom slucaju nije tako, vec clan bude i prodje. Sto je strasnije.

Nadam se da bar neko razume o cemu pricam. Nemam nista licno ni protiv nikoga na ovom forumu. Nego ako hocete da forum bude Dobar - Najbolji u YU.
Onda tome i tezite. Znam da na mnoge stvari zatvarate oci i okrecete glavu praveci se da ih nevidite.

Opet ovaj komentar je posledica prethodnog. Jer sam vec dovoljno vredjanja doziveo na ovom forumu i to od strane nekoliko clanova. I kad sam bio
odsutan sa foruma nekima bilo uredu. Opet i to je nekima smetalo. Tad videh prijatelje, i nije mi jos uvek jasno zasto me je Ivan moliio da se vratim. Verovatno da bi opet bila stara prica.

Radimo na tome, tezimo tome, zato i kada neko smeta on biva uklonjen.
To sto je taj neko BIO vazan clan i mnogo ZNACIO, samo je stvar proslosti, a od proslosti se ne zivi. Za svakoga postoje granice ponasanja, ona je svoje nebrojano puta presla i usledila je sasvim logicna mera. Za svaku dalju pricu oko toga obrati se nenadu.

Citat

@ Ivan

Kad nisam hteo da se vratim - rekao si da neserem i da se vratim. Kad sam te pitao zasto - rekao si da vredim. Kad sam rekao bice opet problema - rekao si da ti neces dozvoliti da bude problema. Kad sam rekao da ovde ima ljudi koje nerviram - rekao si da to nema veze.

Tacno tako, pozvao sam te da se vratis jer si otisao zbog nesporazuma i talasanja koje se smirilo. Ja mogu da sprecim probleme te vrste, i sprecavam ih, ali ovakva prica kakvu ti sad guras nije stvar koja je na meni da je sprecavam, naprotiv upravo je na tebi, da li ces se ti ponasati ok, tvoja stvar & tvoj problem.

Citat

1. Ovo je vise uvreda nego komentar. Ja odlicno znam sta pricam. A tvoja stvar je sto nerazumes ili neces da razumes

Svakim slovom koje napises samo dokazujes da ne znas.
Citat

2. Hvala za jos jednu uvredu

Istina boli. Pomiri se sa time i ne turaj nos gde mu nije mesto. Nije to uvreda, to je konstatacija, ako ne znas sta je bilo, a ne znas, nemas ni prava o tome pricati.
Citat

3. Poznate su mi rasprave sa tobom. Poznate su mi rasprave sa tobom. Svaka tema je zavrsila zakljucano. Navano nezelim da se svadjam ali kad se kaze coveku istina u lice onda se on i naljuti kao u ovom slucaju

Jel ti isto tako poznato da je 95% ljudi koji me poznaju reklo da mene mozes samo voleti i mrzeti, da nema nikakvog prelaza izmedju, da ja jesam lud i zadrt ali da sam uvek pravedan ma koliko se to njima nekad ne svidelo.
Citat

Rekao sam da neznam nista o raspravi sa Anjom a tema ja zbog statusa. Samo ruzneije sad izgleda posle onih divnih postova kad ste bili zajedno. Da li vidis kako izlgeda sad kad pricas lose o njoj kad nije tu. Da branim je jer znam da ovde mene nece niko braniti kad ja budem banovan

Nije tvoje da brines o statusima.
Ajde ti meni reci bolju slozenicu od maks 15 char. koja ce za nju reci da nije vise aktivan clan na forumu. Sta li bi bilo da sam napisao sta je ona trazila. Onda bi tek bilo povika. Dakle, to je najsvrsishodnije sto je moglo biti postavljeno. Kad smo bili zajedno bili smo zajedno, posto odavno nismo zbog odredjenih njenih postupaka koji su po mene i moj najuzi krug prijatelja bili mnogo uvredljiviji od onoga sto ja sada ovde pricam, onda se ne trebamo ni ponasati kao 2 leptirica.
Ja nisam hteo da ulazim u licne teme da ne bi bilo problema, ona je htela, namerno u njih ulazila, ispadali su problemi, dovoljni da nesa popizdi. Znaci veliki. Mnoooooogo.
Citat

Ali nebranim je zato sto mi je to neko rekao vec branim cisto ljudsko postovanje i ono sto ovde nedostaje. Ovde fali postovanje i cenjenost necijih kvaliteta i uopste necije prisutnosti i ucestvovanju u stavaranju necega lepog za sve a korisnog samo za jednog.

Svako ko se ponasa kako dolikuje nije i nece imati problema ovde.
Ko se ne ponasa, imace, i i treba da ima.
Ima li tu sta nejasno?
Ako si ti nasao da se bunis u vezi teme o kojoj zaista nista ne znas, jer te u poslednjih 3-4 meseca sa izuzetkom 2-3 dolaska uopste nije bilo i ni u snovima nisi mogao pregledati tih 30-40ak hiljada poruka, mislim da nemas ni prava a ni osnova za bilo kakvu raspravu oko toga.
Tu se svaka prica o tome zavrsava. Ti mozes o tome pricati, mnogi to rade, pricaju o stvarima o kojima ne znaju ili nista ili bar ne znaju dovoljno, ali to ne spada ni u sali u bilo kakvu ozbiljnu diskusiju.
Citat

Takodje ovde nedostaje i uvazavanje ostalih misljenja. Jer kako covek moze da zna da je upravu ako nece da slusa tudje misljenje. I nerazumem ovo tvoje peglanje.

Ovde se misljenja drugih uvazavaju, ali se ne uvazava i nikad se nece uvazavati da neko kao npr pablo koji je pola postova napisao u stilu velikog ljubavnika jebaca, opasnog momka, krene da sere o pravoslavlju i vredja ostale oko sebe. Meni moze laki da kaze sta god hoce po pitanju vere i ja cu to postovati.... ali neki lik kao pablo... ajmo ljudi ne budimo smesni.
Citat

 Jos jednom ti kazem da prestanes sa ovakim vredjanjem jer sam video da umes to isto da radis i sa ostalima kad se raspravljas.

Previse shvatas licno neke stvari, isto tako previse brines tudje brige.
Citat

Nista me nece cuditi i da ovaj posto nedozivi sutra. Cak i da tema bude ovde.

To za brisanje tema i postova to je vise anjin domen, ja nikad nisam ni jednu temu obrisao od kad smo uveli recycle bin. A da li ce ova zavrsiti tamo. Moguce, ako se nastavi na ovaj nacin jer zaista nema potrebe da se razglaba o necemu toliko. Ti mozes reci svoje misljenje, ali posto se ocigledno vecina sa tobom ne slaze i posto se niko sem tebe ne buni, pitanje koliko to misljenje u ovom slucaju treba uzimati u obzir pri nekom ozbiljnijem razmisljanju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Za ovo "sine" ako se secas sam ti vec nekoliko puta rekao da neupotrebljavas kad se meni obracas. Ne zato sto sam stariji vec sto to dokazuje nepostovanje. Da da rekao si mi zasto me tako zoves. Ali to ako nesto znas vise od mene neznaci da znas sve i ostale stvari. Nema najpametnijeg. Spusti se malo. Ako si tata-mata za nesto onda svaka cast. Ali koliko znas ostalo. Nemozes znati sve. Ali covek gleda od cega zivi i da zna koliko moze. Naravno koliko ima i vremena. E sad nastavkom upotrebe reci "sine" znaci namerno vredjane. Ili ti provociranje. Kako mozes drugacije nazzvati to kad zoves nekoga onako kako mu smeta. Imam ja svoj razlog sto mi to smeta. I zato nedozvoljavam da me svi tako zovu.

A sto se tice Anje. Rekao sam sta imam i necu sad da ojasnjavam svoje reci i da udaram kontru tvojim recima. Jer se ovo sad pretvorilo u licnu nasu raspravu. Sto znaci OK Banovana je i dobro, kao sto mi jedan pametan covek rece pomiri se sa tim. Uredu necu to vise da pominjem a moj stav o tome zadrzavam za sebe. Sto sam rekao rekao sam i idalje tako mislim. A to koju slozenicu si mogao da stavis, necu da komentarisem jer si se ti vec za to pobrinuo.

A vidis. Tebi smeta kad ti kazem sta da radis. Razmisli kako meni smeta kad mi se obracs sa pojedinim recima. Onda, znas kako ljudi kazu kad covek nema vise sta da radi ili u ovom slucaju kaze onda se hvata za slamku. To vazi i ovde kod tebe. A nebih se branio da nisam prozvan. I kad govoris za sve reci. Nemoj posle da se vadis. I ja ovde sa tobom pricam a ne sa Nenadom. Sa njim sam pricao sta sam imao. A ova tema nije Moj problem. A ja se ponasam sasvim normalno. Jedino ako je iznosenje svog misljenja nenormalna stvar. I takodje imas uticaj na celom forumu a i nad sobom tako da i ovo mozes da smiris. E sad upravo sam ti u mom prethodom komentaru rekao da istina boli. Ne mene neboli to takvo tvoje obracanje vec nedozvoljavam da mi se bilo kako obracas. Bar to nisam zasluzio. Ako mislis da jesam reci.

O tvojim osobinama nemoj i nemoras nista da mi pricas. Meni je poznato da je odredjen broj ljudi koji te poznaje rekao da nisi ista licnost offline i online. JA te NE mrzim. I nemam razlog da bi te mrzeo. Cak sta vise ima nekih stvari na kojima sam ti zahvalan. Ali opet ni to neznaci da treba da slusam uvrede. Ma koliko ja licno shvatao ali tako je. A opet ako se secas kad si me pitao zasto stalno se bunim. Rekao sam ti da to radim jer trazim neku pravdu a i da znam da je to nemoguce uvek izvesti.

I opet ponavljam da ima razloga zasto nisam bio na forumu dugo i netreba da objasnjavam te razloge. A koliko ce me u narednom periodu biti opet nezavisi od mene vec od situacije. Umesto da imas razumevanje sto me nema ili da si bar pitao, ti ovako. Ni najmanje mi nije stalo do toga sta ces reci za mene i moje dolaske. Kad se forum sirio i stvarao bio sam tu. I tad si me isto zvao da dodjem. Sad kad je forum stao na svoje noge moze dalje i bez mene a i moze sam. Tad ti je bio svaki clan vazan. Sta je sad? Biras. Tvoja stvar. Imas prava da radis sta oces jer ti si gazda foruma ali ne i gazda mog i ostalih misljenja. Ako ti necije misljenje neodgovara nije ucutkivanje resenje.

Tacno, vecina se samnom neslaze ali ja iznosim svoj stav. Mozda i gresim sto se mesam ali kako mislis da saznas sta ljudima smeta ako necujes njihovo misljenje. A koliko ces o ovome razmisljati, to znam.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U stvari o kojima ne znam dovoljno i ne mesam se.
Takodje
Kad shvatim da sam u velikoj manjini, povinujem se volji vecine jer je besmisleno boriti se sa vetrenjacama.
Takodje
Ne ispravljam Drinu, jer je Drina kriva stvorena i kriva treba i da ostane.
Takodje
Brzo shvatim kad nisam u pravu, i objasnim svoje postupke izvinim se ako sam nekoga uvredio i pazim da sledeci put ne napravim istu gresku.
Takodje
Vrlo precizno pricam, nigde te nisam osudjivao sto te nije bilo, pa ne znam ni sto mi objasnjavas da za to postoje razlozi, ja ti prebacujem sto pricas o stvarima o kojima nemas realno gledano nekog narocitog prava da pricas. Opet, kazem, ti o tome mozes i dalje pricati, demagogija uopste nije strana pojava u ovom narodu.
Takodje
Ne menjam misljenje kako vetar duva, vec kako valja i trebuje. Kada je forum pocinjao ja sam zvao ljude koje sam smatrao i od kojih vecinu i danas smatram prijateljima neko je dosao neko nije, neko je ostao prijatelj, neko nije, uglavnom je to direktno od njih zavisilo, kao sto i sad od tebe zavisi.
Takodje
Online i offline sam ista osoba, princip je isti sve su ostalo nijanse.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
1. Rekose mi ljudi koji su upuceni u situaciju da gresim i da odustanem
2. Video sam da sam u manjini a vetrenjace sacuvaj za sebe
3. Takodje i Drinu za sebe sacuvaj
4. Ja idalje mislim da sam za nesto upravu - ne za sve
5. Samo kazem kako sam cuo price o offline i online
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Poslednjia 4 komentara su rasprava sa tobom o tebi i meni a ne vise o Anji. Cak sta vise kako si napisao prvi komentar na ovu temu poceo si da vredjas. [mene]
Tako da ostali moji postovi su o tebi a ne o Anji.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat

1. Rekose mi ljudi koji su upuceni u situaciju da gresim i da odustanem

Poslusaj ih.
Citat

2. Video sam da sam u manjini a vetrenjace sacuvaj za sebe

Ja sam to na vreme shvatio.
Citat

3. Takodje i Drinu za sebe sacuvaj

Ja sam je odavno prestao ispravljati.
Citat

4. Ja idalje mislim da sam za nesto upravu - ne za sve

Za nesto verovatno jesi, no, to najcesce nije dovoljno.
Citat

5. Samo kazem kako sam cuo price o offline i online

I ja sam cuo da je J.Lo nevina, pa ne verujem u to  Smile

Ja sam rekao, jesam eksplozivan, prek, zajeban u duelima u kojima znam da sam u pravu, to do sada nije predstavljalo preveliki problem sa prijateljima.
Mene covek koji poznaje moze samo mrzeti ili voleti, jebiga, takav sam, nisam nesto nezadovoljan po tom pitanju. Samnom bar uvek covek zna tacno na cemu je.
Prica je krenula gde je krenula, ta tema je apsolvirana i zavrsena.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:46:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: znam banovan

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.