Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bivši američki predsjednik Jimmy Carter: Izrael ima 150 atomskih bombi  (Pročitano 8366 puta)
26. Maj 2008, 17:06:00
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
 Piše: Hrvoje Šimičević, 26.05.2008. 13:51
Bivši američki predsjednik
Jimmy Carter: Izrael ima 150 atomskih bombi

Carter je ovom izjavom prekinuo višedesetljetnu šutnju američke administracije po pitanju izraelske sigurnosti. Osvrnuo se i na izraelsku blokadu pojasa Gaze istaknuvši kako se radi o "jednom od najvećih zločina prema ljudskim pravima koji se trenutno događaju na Zemlji"

Jimmy CarterJimmy CarterBivši američki predsjednik Jimmy Carter prekinuo je desetljećima dugu šutnju američke administracije po pitanju izraelske sigurnosti, istaknuvši u izjavi za londonski Times kako trenutno raspolažu sa 150 atomskih bombi, javljaju danas izraelski mediji. Naime, Izrael do sada nije ni poricao, ali ni potvrđivao podatke o količini svoga nuklearnog arsenala. Carter je za Times kazao kako SAD mora više nego ikad uspostaviti direktan i opsežan dijalog s Iranom, u namjeri da ih odvrate od nuklearnog programa.

"Mi moramo razgovarati s Iranom sada, da ga upoznamo s beneficijama i, s druge strane, zastrašimo u slučaju nastavka nuklearnog programa", kazao je Carter, koji se oglasio u trenutku kad su Palestinci objavili kako su pregovori s Izraelom, otpočeli prošle godine, i dalje na statusu quo, bez nade da će uopće doći do konkretnog sporazuma između dvaju strana.

Bivši američki predsjednik je upravo za izraelsku blokadu Gaze kazao kako se radi o "jednom od najvećih zločina prema ljudskim pravima koji se trenutno događaju na Zemlji", izrazivši kritike i na račun Europske unije 'čiji je najveći propust njihovo nedefinirano i zbunjujuće' držanje po ovom pitanju. "Nema razloga za takav odnos prema tom narodu. Većina obitelji u Gazi jede jedan obrok dnevno", kazao je Carter, mislivši pritom na blokadu koja je uvedena otkako je islamistički Hamas u lipnju prošle godine preuzeo kontrolu nad pojasom Gaze.

Pozvao je Palestince na ujedinjenje dvaju suprostavljenih strana; Fataha i Hamasa, te formiranje 'vlade nacionalnog jedinstva', čime bi prema njegovom mišljenju, ohrabrili Izrael i Hamas u postignuću dogovora o izraelskom prekidu vatre na Zapadnoj obali, kao i o razmjeni zarobljenika. Carter je izazvao kritike izraelskog političkog vrha prošlomjesečnim posjetom regiji i sastankom sa vođama Hamasa, na što je on uzvratio kako je zabrana dijaloga s Hamasom i dalje nerealna

Nacional

Pročitam ovako nešto licemerno i zgrozim se. Izrael je faktor mira sa svojim vojnim intervencijama i 150 nukova. SAD ne vide u tome ništa zabrinjavajuće. Ali bivši predsednik demokrata u času kad postoji velika verovatnoća da pobede demokrate najveću opasnost vidi u mogućnosti da Iran napravi nuk.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 365
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-C160 1.0
Pa nek se ubijaju semiti .Treba Srbija da napravi atomsku bombu i na Albaniju odmah da baci.Salu na stranu Izraelci su najveci paraziti na kugli zemaljskoj.Steta sto se Britanija u WW2 okrenula protiv Njemacke.Takodje i mi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
 Smile ...poguban uticaj bf_109 na Burek omladinu  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 
bf_109


nisi vise jedini antisemit na bureku! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c
Nemam ništa protiv Jevreja i žao mi je sudbine običnog naroda, ali kada vidim koja se prašina digne svaki put kada neko objavi nešto protiv njih smuči mi se. Ne verujem da će se ikad iko pobuniti protiv tih 150 atomki.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Nisam shvatila da je farmer rekao to u smislu osude Izraela nego u smislu pretnje Iranu. Mislim da je on lično te nukove poslao tamo, bar deo, kad su ga pasdarani zezali sa onom ambasadom, sastavljanjem isečenih dokumenata i helikopterom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c
Ma ok. Činjenica je da sam ogorčen time da recimo Mel Gibson napravi film o Isusu i Jevreji ga optuže za antisemitizam jer je prikazao kako oni kamenuju Isusa, a to narušava vekovima stvaranu sliku o njima kao jedinim svetskim žrtvama. Muka mi je od toga.

I onaj Jevrejin u Zagrebu što nijednom nije osudio Jasenovac i umanjivanje srpskih žrtava već pozdravlja napore hrvatske vlade bla bla bla. Doduše, tu smo mi sami krivi. Ne treba nam neki ješa da drvi o tome.

U svetu je, taknuti prečistog Jevrejina po bilo kakvom osnovu isti greh kao nacrtati sliku Muhameda kako ga čereče kamile. Nayeb'o si u oba slučaja.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Овај податак ме уопште не чуди....... када крену свима да се свете за миленијуме "страдања"... биће... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Ti Jevreji su cudo. Kazu da su sva sranja kroz istoriju oni inicirali. Ja licno verujem da tu ima istine.
Ovo je interesantno http://www.galaksija.com/cofsadrzaj.htm
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Па довољно им је то што су Исуса убили...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.