Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Biskup Bejns: Biblija je postala banalna, slušajte Bitlse i U2  (Pročitano 9428 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone 3Gs
Ma sta znaju katolicki svestenici,a i katolici uopste sta je Sveto Pismo,(naravno cast izuzecima). Pa koji je to bolestan um koji hoce tu svetu knjigu da zameni pesmama nekih bolesnika ,divljaka i narkomana!!!

 Smile
Covek je zeleo reci da je muzika ta koja obicnim ljudima moze da priblizi veru obzirom da su neke poruke pesama tih bendova slicne porukama koje se nalaze u Bibliji.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
da da lenon je rekao "popularniji smo od Hrista"  i nimu je dobro vishe. a cujem i zena mu se sudi sa potomcima.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Khm Smile Koliko sam ja upoznata, Bitlsi su pripadali sekti Maharišija Maheš Jogia, koji je propovedao transcedentalnu meditaciju i mnoge ljude poslao u ludnicu.

Ovakve izjave sam svojevremeno imao mogucnosti da cujem od jednog lika, inace studenta, buduceg akademskog gradjanina (studirao je FON) (  Smile  ... na sta ce to drustvo da lici, ako on bude akdemski gradjanin  Smile ... nije ni sad nesto bolje Smile ), koji je inace bio negde iz Priboja, Prijepolja ... znam da je stalno pominjao neki kamen, bespuce i manastire  Smile Smile ... Elem, covek je tvrdio kako u Bitlsima vidi Djavola i njegove sluge, da su Rolingstonsi Djavolja deca i da su im pesme odgovorne za veoma velik procenat samoubistava medju mladjom populacijom kroz decenije njihovog rada  Smile  Smile Verovali vi meni ili ne ...

Naravno, cak i ja sam posle svega ovoga ostao bez komntara i samo sam se mirno okrenuo i otisao svojim putem  Smile ... sta da mu kazem?
Posle ovakvih iskustava, samo sam praktikovao kratko i jasno "Cao, majstore", bez ikakve dalje diskusije sa njim  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
da da lenon je rekao "popularniji smo od Hrista"  i nimu je dobro vishe. a cujem i zena mu se sudi sa potomcima.

Kad uporedis koliko je hriscana, muslimana, jevreja i ostalih... a koliko su Bitlsi prodali albuma i koliko jos uvek prodaju...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
Енглези нису католици.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 603
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ја се извињабам ако сам некога увредила што не волим њему/њој јако драг бенд. Могли су да продају милијарду носача звука, мене њихова музика никада дотаћи неће. А у даље расправе да улазим нећу, видим да се овде сваком убацују речи које није изговорио. Факат је да су припадали тој секти, која везе са хришћанством нема, а то да имају ђавољске текстове, много ме боле бриге. Кажем, не слушам их, а ви се вређајте, ко вам брани.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
Uvreda, mrznja su mnogo teske reci...
Mislim da ljudi vecinom ne znaju njihovu tezinu, tako da ih olako koriste... Smiley
Sta ima da se vredjam sto neko ne voli Bitlse... mogu samo da se cudim...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 603
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Мислим да то нема везе с несхватањем нечије тежине, већ је до сензибилитета. Свесна сам њихове величине и утицаја, али немам слух за њихову музику (не мислим да није квалитетна), али имам за неке друге ствари, и то је природно. Надам се да ће на мајском концерту моје омиљене групе публику великом већином чинити они који их воле од срца, а не они који су ту само зато што су свесни њихове величине, продатих албума и сл. Јер, број продатих албума не чини нечију музику врхунском (Спирсова и Тимберлејк су пример).
Али да не идем у оф, жао ми је што су Ленон и компанија били једним делом средство манипулације људи као што је био тај Махариши. Јер све добре ствари се злоупотребљавају.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
S obzirom da su clanovi tvoje omiljene grupe svoje hitove stvarali pod uticajem teskih droga... pripadnost nekih clanova Bitlsa raznim budistickim sektama  60-ih i ranih 70-ih... tesko da moze da bude otezavajuca okolnost u slucaju preoruke biskupa Bejnsa Smiley

Uostalom.. ja sam osoba za koju je muzika pozadinska buka (ne doslovno), tako da nesto preterano ne mogu da se "vredjam" zbog osporavanja mog "bucnog" ukusa... Smiley
« Poslednja izmena: 28. Okt 2008, 00:21:04 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Bosch ima centrifugu
Zbog izjave "popularniji smo od Hrista" Lenon je ubijen od strane hriscanina, kome u svetom pismu pise "ne ubij". Da li je potrebno komentarisati ko pripada sekti a ko ne.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.