Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:29:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bioloski sat!?  (Pročitano 12358 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
I cesto se pitam,zasto neko ko nije svestan olako dobije ono za sta se neko ko je svestan,bori i zeli?

To je dobro pitanje ,mozemo i temu da otvorimo ...Ja te stvari povezujem sa srecom ,a i sa nama samima.Za neke stavri u zivotu moramo bas dobro da se namucimo i izborimo za iste.Ti drugi sto ih olako dobiju ,verovatno i oni imaju svoju lekciju u zivotu koju treba da savladaju.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
To je dobro pitanje ,mozemo i temu da otvorimo ...Ja te stvari povezujem sa srecom ,a i sa nama samima.Za neke stavri u zivotu moramo bas dobro da se namucimo i izborimo za iste.Ti drugi sto ih olako dobiju ,verovatno i oni imaju svoju lekciju u zivotu koju treba da savladaju.

Potpuno se slažem ... Hvala Bogi ili sreći, ili meni samoj ... što sam imala prilike i snage da se borim i mučim za mnoge lepe stvari koje imam.
Najvažnija stvar, da nisam bila u situaciji da se borim za preživljavanje a kasnije za zdrav život svoga deteta možda mu se nikada ne bih toliko posvetila i možda nikada ne bi umela da se toliko borim za njega ...
Mislim da smo mi sami ipak najbitniji faktor  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

  Svakako da smo mi najvazniji faktor.Jer mi imamo mogucnost izbora.Za mnoge stvari u zivotu. 
Ali ne bas na sve.
E tu nastupa faktor srece.
Svakako da treba da verujemo i da se borimo,da ne posustanemo.Sreca prati hrabre!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
To sve moze da bude ali nemora da znaci..jebiga ajnstajn relativnost ovo ono...Mozes da se mucis do besvesti i da ne postignes nista.Uspeh i sreca nikad nisu zagarantovani.Ali posle duge ravne linije mora da dodje i neki impuls. Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Hm... čitam temu... Dotakli ste se filozofije za poneti... pa saveta za muvanje ili hvatanje mužjaka na razne (meni, neprihvatljive) načine.

Da li ti je (sad se obraćam ninalici) palo na pamet da lepo sedneš za jedan okrugli sto (metafora) sa svojim sadašnjim dečkom, i lepo mu kažeš sve ovo što si rekla i nama?
I pritom ga upitaš kakvi su njegovi planovi i namere?
Pokušate da napravite kompromis, dogovor?

Ako već misliš da je on slabić, da li si sigurna da želiš dete sa takvom osobom?
Pazi, nije to samo jedan stepenik gore.
To je (ne znam iz ličnog iskustva, pričali mi  Smile ) preokret od 180 stepeni u tvom životu.

Ne samo ''kuca mi biološki sat, daj da pravimo bebu''. Za to treba biti vrlo smpreman, psihički.
Mada, mislim da se za takve stvari nikada ne može biti dovoljno spreman.
Obično se pola toga rešava u hodu.

Dakle, da rezimiram: razgovaraj sa svojim momkom, pogledaj koje alternative imaš, a zatim izvagaj koje su ti želje a koje mogućnosti. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

   Draga Bambina,naravno da sam pre svega razgovarala saq svojim momkom.Iznela vrlo jasno sta zelim. Pa nismo mi od juce zajedno, nego dugi niz godina i za to vreme prosli mnogo toga vrednog zivljenja. Nas vezuju lepe i kvalitetne stvari,a i naravno osecanja..Nismo mi na razlicitim stranama bojnog polja.On nema strah od zivljenja samnom vec od dece . On ih zeli....samo...ako bi moglo jos malo pricekati....
   E to je ono sto mene muci!?Jer,ne zanemarimo , vreme prolazi,kao sto kazu tik,tak....
On je dobar covek , ja ga volim i postujem i naravno da bih volela da imam sa njim decu.
   Ne bih postavljala ovo pitanje na forumu,da nije tako.Jer me zanima iskustvo drugih zena na ovu temu. A verujem da su se mnoge nasle u nekoj slicnoj situaciji kao ja.
  Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ako si u takvoj situaciji, moraš zaštiti sebe. A ne da rađaš decu u 40-oj.
Pitaj ga da ti okvirno kaže, u konkretnim vremenskim terminima (meseci, godine, decenije) koliko bi on to još čekao.
Pa vidi da li ti odgovara njegov odgovor.

Ne bi trebala da mu postavljaš nikakve ultimatume, ali mu suptilno pomeni da nije jedini muškarac na svetu. Shvatiće poentu. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

  On kaze:"Neznam" i zatreperi svojim okicama nemocno....Smiley))
A tu rec najvise mrzim,pa onda pucam po svim savovima!!!
Naravno da nema ultimatuma,to je glupo i besmisleno.
Hvala u svakom slucaju:)))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Kako moze da nezna???Pitaj ga ti da uopste zeli decu.Odgovor neznam je u ovom slucaju znak neodlucnosti imati ili nemati decu u skorijem vremenu.Poksuaj da ga tripujes ..kako je imati decu prelepa stavar..davi ga malo ..Pokusaj da mu obajsnis da mu se nista nece promeniti u zivotu ako ima dete..kao mozda malo neke sitnice..lazi ga bre
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Jel trenira on rvanje grcko-rimskim ili ragbi? Ako trenira (ili je trenirao), veruj mi da je lik gej 99%. Samo ces jednog dana da se vratis kuci i zateknes ga na gomili sa njegovim 18-ogodisnjim deckom. Ali gledaj to sa pozitivne strane: Imacete nekog da igrate preferans! Smile
Eto sad sam ti olaksao jel da? Smile Idi i ne sekiraj se vise... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:29:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.