Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Разлике између различитих раса код људи
Суштински не постоје
37.5%  (39)
Постоје, али се могу превазићи
32.7%  (34)
Постоје и непремостиве су
22.1%  (23)
Наука тек треба да открије
2.9%  (3)
Како већина каже
4.8%  (5)
Ukupno glasova: 104
Idi dole
Stranice:
1 ... 47 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Биолошке разлике међу људима  (Pročitano 56464 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Ehej, manite se politike i kategorisanja jedni drugih. Dajte malo zdravije atmosfere.  Smile
Ajd', ljubi Vas cica Light,  Smile  nazad na temu.  Smile

« Poslednja izmena: 25. Okt 2008, 15:55:31 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
Кад смо већ дотакли ватреног оружија, први су у борбене сврхе барут употребили Кинези, правили су бомбе, мине, ракете, бацаче пламене, пушке и др. Smile
« Poslednja izmena: 25. Okt 2008, 16:03:34 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Je li gottago, jel' ti krišom onanišeš na slike Nataše Kandić, pa je tako često pominješ?
A zastava Obraza ti je baš za ponos...do mojega Smile Obraz - navodno patriotska organizacija, u suštini grupa zaludnih, tupavih klinaca, koji pre podne mrze sebe, a posle podne celi svet. Vama je glavna zamena za mozak bejzbolka.
Misliš da si veliki patriota što pljuješ po svemu što nije belo, srpsko i pravoslavno. Grešiš. Ti i tebi slični, kao i tvoj saborac Duki ste najveće izdajice ove zemlje jer je blamirate tim svojim imbecilnim idejama i delima. Lepo ste se pokazali u martu - borili ste se za Kosovo krađom Najki. Jbg...Kosovo je srce Srbije, ali Najke su ipak Najke.
Pušku u životu nisi video, ukakio bi se kad bi ti neko prišao nožem.
Ma šta se ja sa vama ovde grudvam - od kukavica i patetičara se više bojim od bilo koga.
ha ha ha jel sam te iznervirao? ili je pms? ili si samo ne zadovoljna. no dobro tvoj problem. no ipak moram da izdvojim:
Citat
Pušku u životu nisi video, ukakio bi se kad bi ti neko prišao nožem.
ovo govori o tebi koliko si "savremena". sta ti znas o meni. dok si ti jos jela pacija **** ja sam ************************. tako da ipak napusti ovaj deo. ispadas ne obavestena.
« Poslednja izmena: 25. Okt 2008, 16:45:22 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Tema je bila privremeno zakljucana. Sledece sta sledi je trajno zakljucavanje, ukoliko se krene putem rasne mrznje, fasizoidnosti, ... i svega ostalog sto bi se moglo podvesti pod takvu ocenu. Naravno uvrede, svadja, ... su druga grupacija, zbog kojih tema moze otici pod loock.




Zalim Vam prijatan nastavak uz ugodnu diskusiju.



« Poslednja izmena: 25. Okt 2008, 19:09:34 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
mob
Samsung Z 240
Je li gottago, jel' ti krišom onanišeš na slike Nataše Kandić, pa je tako često pominješ?
A zastava Obraza ti je baš za ponos...do mojega Smile Obraz - navodno patriotska organizacija, u suštini grupa zaludnih, tupavih klinaca, koji pre podne mrze sebe, a posle podne celi svet. Vama je glavna zamena za mozak bejzbolka.
Misliš da si veliki patriota što pljuješ po svemu što nije belo, srpsko i pravoslavno. Grešiš. Ti i tebi slični, kao i tvoj saborac Duki ste najveće izdajice ove zemlje jer je blamirate tim svojim imbecilnim idejama i delima. Lepo ste se pokazali u martu - borili ste se za Kosovo krađom Najki. Jbg...Kosovo je srce Srbije, ali Najke su ipak Najke.
Pušku u životu nisi video, ukakio bi se kad bi ti neko prišao nožem.
Ma šta se ja sa vama ovde grudvam - od kukavica i patetičara se više bojim od bilo koga.
ha ha ha jel sam te iznervirao? ili je pms? ili si samo ne zadovoljna. no dobro tvoj problem. no ipak moram da izdvojim:
Citat
Pušku u životu nisi video, ukakio bi se kad bi ti neko prišao nožem.
ovo govori o tebi koliko si "savremena". sta ti znas o meni. dok si ti jos jela pacija **** ja sam ************************. tako da ipak napusti ovaj deo. ispadas ne obavestena.

Ne, totalno me nisi iznervirao, nemoj sebi da pridaješ toliki značaj. Očigledno je da si se osetio prozvan, pa si krenuo u kontranapad.
I btw, prestani da prodaješ muda za bubrege, ima ljudi koji te poznaju, nisi ti nikakav nacionalni heroj i borac za Srbiju i Srpstvo...ti si najobičnija lažovčina (ako ćeš i ovog puta da mi pretiš tužbom, učini sebi uslugu i uštedi pare za dobrog advokata, jer imam dokaze ko si ti zapravo).
Nadam se da mirno spavaš noću.
Doskočicu o pms-u neću ni da komentarišem, jer je to tipična primitivno-šovinistička izjava, a to nije tema.
Možda sam kao dete i jela pačja govna, ali nisam ograničena i neobaveštena.
Istina boli, znam, ali pošto si navodno zreo muškarac, trebalo je već da naučiš da se nosiš sa njom.
Sve najbolje  Smile
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ма ви сте сви прсли комплет... Оде тема у куац...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ма ви сте сви прсли комплет... Оде тема у куац... Smile

Zato bf više ne dolazi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Sta vise reci ??


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 47 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.