Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:24:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Biljeske o jednom skandalu  (Pročitano 9215 puta)
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Najgore je takve stvari koje se ne opravdavaju i ne tolerishu gurati pod tepih. Sve na kraju ispliva na povrshinu.
Josh gore je oslanjati se na tu laznu potporu koja je nishta do precutanog negodovanja. U tim situacijama teshko je naci pravog krivca za nastanak raskola. Iako sam ja shvatanja da "ko cuti ima pravo da trpi"

Ovo shto se "grubo" postavila prema njoj mozda i jeste najbolji potez prave prijateljice. Nema lazhi, nema prevare. Nije joj ona rekla da je sa njima zavrsheno, ali joj je i te kako stavila do znanja koliko je ta njena odluka "mudra".

Eventualnil dodatak mozhe biti da joj kaze da ce je podrzavati u svemu za shta ona misli da je ispravno i manje vishe trenutno u svemu ostalom, ali da u tom odnosu sa tim "dechkom" mora biti sama. Jednostavno, ne mozhe protiv sebe i to je to. Ne odriche je se kao lichnost shto kazhe Bambina (inache jako lepo srochen taj pasus), ali nece da uchestvuje u ponashanju koje bi i kod sebe najstroze osudila (kao prijateljica a i kolega profesor).

Necu reci da je nemoguce odrzati toliki period tajanstvenu romansu. Ali kao i sam romantik moram reci da su sanse minimalne za tako neshto. Ima toliko opcija u kojim smerovima ova nazovimo "veza" moze da krene.

Mlad je, pohvalice se drugovima, mala shkola, malo mesto - cuce se.
Ljubomoran je, pretpostavice da ako to radi tako sa njim, zashto ne bi ni sa nekim drugim.
Videce da postoje mladje i slobodnije sa kojima nece morati da se krije.
Imace zelju da neku dovodi i kuci ili izvodi u setnju.
Imace toliko obaveza oko drugih stvari pa chak i taj fax koji mu sleduje.
Ona ce se nadati a on ce se provoditi.

Dugachak je to "tunel" koji oni moraju preci da bi bili slobodni... I uzaludno je vec sada gledati u neku svetlu tachku na kraju istog kada ima josh toliko toga pred njima (a narochito pre njim).

I uvek, ma koliko mi tezili "modernizaciji" u tom pogledu... Postojace ta osuda sredine koja im nikada nece dati mira... Ipak... Vrlo su osetljivi ti pogledi na takve veze...

Izvinjavam se shto moram da skrenem paznju da svi mnogo blagoklono gledamo na ovaj odnos, mirno reagujemo, analiziramo prednosti i mane, pa chak se i donekle divimo klinji...

Uzmimo u obzir da je u pitanju neki srednjovechni profa sa nekom maloletnicom i situacija bi vrlo brzo promenila tok... i srazmeru...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
U mojoj sredjoj skoli je profesor ozenio ucenicu. On bio onako mladji, tek sa faxa, ona 18-19 i kada je zavrsila uzeli su se. Bio mali skandal kada su ovi iz skole saznali za njihovu vezu ali nista strasno jer nije popio nikakvu kaznu zbog toga. Evo, danas imaju divnog sincica koji bi sada trebao da bude pred upisom u srednju skolu. Smile

No, da budem malo ozbiljan.

Tvoja reakcija je normalna, skoro svako bi se zgrozio nad tako necim. veza profesor-ucenik je nesto sto je nezgodno kako sa moralne tako poneki put i sa zakonske strane(ako se sazna za tako nesto, verujem da ta tvoja drugarica ne bi bas prosla bez konsekvenci)

Verujem da su prijatelji tu ne da bi nas podrzavali vec da nam daju svoje iskreno misljenje i savete kada nam je to najpotrebnije. Obavi jedan dugacak razgovor sa njom na tu temu i kazi joj svoje misljenje. Ako ti je pravi prijatelj prihvatice ga a ono sto ce ona da uradi posle je njena stvar. Nemoj da se distanciras ali kazi da ne zelis da se mesas u sve to, da je to njen zivot, a da ces biti tu za nju ako si joj potrebna. Lepo preseci i probajte da nastavite druzenje i dalje.
« Poslednja izmena: 27. Jun 2011, 17:24:31 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Marko,

mi smo taj razgovor vec obavile.

hvala vam svima, u svakom slucaju, mnogi su bili bas temeljni...
meni ovo bas znaci u ovom trenutku...daje mi prostora da uvidim i prepoznam nacine kako da odigram i mudro i prijateljski... Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2011, 17:57:21 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Pazi, posto si ti moj davno izgubljeni blizanac, sve sto si joj rekla je iz ljubavi prema njoj i cinjenica je da ce to pre ili kasnije shvatiti, a na tebi je da stisnes zube i drzis je za ruku dok oluja ne prodje. To rade prijatelji. Valjda je to neki opis posla.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
 Smile

jasno. to rade prijatelji. potpuno jednostavno u komplikovanoj situaciji.
na trenutak i u svoj zbrkanosti... ucinio mi se pretezak pravac u kome treba da idem.

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Ah.. pazi.. sad krece ta oluja.. posebno ako "pukne bruka"... a nadam se da nece... tj. da ce mali da odleprsa svojim putem...

I znam kako je tesko kada vidis nekog dragog kada srlja u ko zna sta... posebno kada se u sve to uplete i to da je tvoj licni stav negativan... i kad moras da pokusas da razdvojis sebe kao prijatelja i sebe kao osobu imena A i prezimena B koja ima misljenje o svemu tome...

Mah... prosla sam kroz to... nije nista slicno ovome, ali svi mi u zivotu imamo neke lomove i dragi ljudi imaju lomove... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
 .......au jbt auuu  Smile ono sto smo ja i moji ortaci samo sanjali neko ih zivi  Smile jebem li mu mamicu srecnu

No ajde da kazem svoje misljenje .. objekticno misljenje ..

Kako ti treba da regujes  Smile Moj ti je savet nikako .. Ali i nemoj da joj dajes podrsku  Smile
Kazes misljenje da ti bude mirna savest i to je to.
A da ce bruka da pukne hoce sigurno ... Ko jos opali profesorku a cuti o tome ?! Realno..Kad na to jos i dodas ono cuveno "Ako ne ispricas kao da nisi ni ..." .
Budi spremna na to da ce da pukne bruka..pa je zastiti..jbg ipak ti je prijatelj.


 
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia N97
Kao što je ljubav samo reč, godine su samo broj. Same po sebi ništa ne znače. Jedna mlada žena uživa u dobrom seksu sa mladim muškarcem sa kojim je uspostavila nekakvu konekciju. On živi fantaziju svakog svog vršnjaka.
Uostalom da je rođen u Starom Rimu, bio bi u braku već godinu dana.

Ovde je jedina žrtva tvoja drugarica koja će patiti kad je klinja bude otkačio.

A ako mu je zbog toga dala bolju ocenu, spaliti kurvu.  Smile Smile (i onako danas svi dobijaju ocene na poklon)
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Kao što je ljubav samo reč, godine su samo broj. Same po sebi ništa ne znače. Jedna mlada žena uživa u dobrom seksu sa mladim muškarcem sa kojim je uspostavila nekakvu konekciju. On živi fantaziju svakog svog vršnjaka.
Uostalom da je rođen u Starom Rimu, bio bi u braku već godinu dana.

Ovde je jedina žrtva tvoja drugarica koja će patiti kad je klinja bude otkačio.

Ne bih nista vise dodala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Citat
a na tebi je da stisnes zube i drzis je za ruku dok oluja ne prodje. To rade prijatelji. Valjda je to neki opis posla.

све ће ово једном бити јуче ... и кад тај клинац буде давно заборављен то шта и како си ти урадила неће бити  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:24:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.