2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bilijar - igre i pravila  (Pročitano 37355 puta)
Svakodnevni prolaznik


You'll Never Walk Alone

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 394
Zastava Sabac; Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Pa izgleda da je tu ruzna fora sto ne igramo pravilno!
Pre neki dan gledam 8-ball turnir i pravilno je da se crna ubaca gde god ti hoces tj rupu koja ti najvise odgovara, nije bitno gde si ubacio poslednju (7-mu) lopticu!!Sto je najzesce igram ja GTA San Andreas i nadjem onaj bilijar pocnem da se zezam i onaj crnja me odradi na taj fazon sa crnom lopticom, ja se mislim, prezubila igrica
A i bela kada ti upadne, protivnik ima pravo da je namesti gde god hoce!A mi igramo kad bela upadne stavlja se na centar, odakle se razbijaju loptice i mozes da gadjas samo one loptice koje su preko polovine stola!!!!

Pravila po kojim igraju na tim turnirima se zovu "International"
Nije "nepravilno" to kako vi igrate, ali uz dogovor prisutnih mozete korigovati pravila: igrati sa penalima, bez, sa najavom, bez... i sl.
A kad se igra bas po tim pravilima, partija se zavrsi za minut jer se crna odmah ubaci...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
i još nešto za osmicu,kad belom dodirneš protivničku kuglu ne ubacuješ je u rupu(kao što mi radimo),nego se svira penal i onda igrač stavlja belu gde hoćei i onda igra. Crnu kuglu najaviš u koju hoćeš rupu ubaciti na kraju,znači možeš ubaciti u bilo koju ripu,ako je najaviš!
Prilikom razbijanja ako ubaciš nekoliko kugli u rupu(šarenih i punih) ili samo 1,sto je i dalje otvoren i opet ti igraš i onda koju ubaciš ta je tvoja.

I još neke stvari za devetku.Devetka je u suštini najlakša jer ubacuješ kugle redom.Prilikom razbijanja šta god da ubaciš u rupu(osim bele) ti igraš i gaćaš kuglu sa najmanjim brojem.Najveći fazon je u tome da se devetka ubaci na kraju,ko nju ubaci taj je pobedio.Ja mogu ubaciti sve ostale kugle,a ako protivnik ubaci devetku kao zadnju kuglu on je pobednik.Znači ja ubacim 8 kugli ,a on 1(devetku) on je pobednik.
Evo nekih primera u toku igra šta se dešava.
U slučaju da je kugla npr. 5 na redu da se ubaci u rupu,ja moram nju prvo da dodirnem i ako ona ne uđe a uđe neka druga to se računa i nastavljaš igru.Znači bitno je da prvo dodirneš onu kuglu što je na redu,a šta će posle biti to je stvar sreće.Zna da se dešava i kad gađaš kuglu npr.(opet) broj 5 i ako posle dodira te 5  9 uđe u rupu vi ste pobednik.
Nadam se da sam pojasnio neke stvari!
« Poslednja izmena: 30. Sep 2006, 19:02:49 od AcaN »
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


You'll Never Walk Alone

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 394
Zastava Sabac; Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
9-ku ne praktikujem, ali znam pravila i tu nema puno mozganja jer svi igraju isto  Smile

a na osmici moze da se koriguje, jer kad igras kao klinac, klinci obicno "lepe" crnu, ili sta vec, da im ne bi slucajno usla pre vremena. Kad porastes  Smile, na neka pravila se lakse naviknes, a na neka teze.

Hteo sam da postavim zvanicna pravila 8-ball bilijara ovde, ali iz nekog razloga ne mogu  Smile
ako nekog zanima, nek se javi na private
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Qtek HP h6300
Osnovna pravila u obicnom su ti :

1)Razbija onaj ko je blizi gornjoj martineli sa belom
2)Koju loptu ubacis 1. lopticu ubacis iz razbijanje ta je tvoja
3)Ako ne ubacis iz razbijanja onda ona koju prvo pogodis u sledecem taku
4)Ako pogodis crnu direktno izgubio si (ukoliko ti nije samo jos crna ostala)
5)Ako ti bela padne sa stola izgubio si
6)Kad upadne bela u rupu onda se stavlja na mesto sa kog si razbijao i ne smes da gadjas loptice koju su na polivini stola gde je bela...

Updejtujte nesto ako sam zaboravio , ali mislim da je to to...
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
nisam znao da si izgubo kad bela izleti sa stola.To su pravila bilijara koji mi igramo,a ne na turnirima
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia e72 + 6630
a sta se radi kad bijelom izbijes kuglu sa stola? mi je obicno vracemo prilijepljenu uz martinelu
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
Hmm...malo je off, ali me zanima da li neko zna pravila "bilijara" (ili kako se vec zove) koji se igra sa tri kugle (crvena, zuta i bela). Jeste da nema rupa, ali tu su sto, stapovi i kugle... i one figurice na sredini koje se obaraju (i tako dobijaju poeni). Ide relativno cesto na RAI Sport-u, pa ako neko zna nesto vise... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D600 1.0
Oce li mi ko poslati ikako ovu igricu na broj  069 565 584. Ne mogu je skinuti s interneta. Please! Marija!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D600 1.0
Ovo ime iznad mi je deckovo. Da se ko ne zbuni!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung D830
Danilo ima decka  Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.