Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: БиХ енички подлијељена  (Pročitano 8482 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 464
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
Zasto bih se suprostavljala kada je iovako vise novca ulagala nego sto je dobijala od toga
Pa nemoj onda da SEREŠ o tome kako je Milošević uništio Jugoslaviju.
Citat
a to da je ta cijela kriza buknula sa Milosevicem to ti sigurno znas samo tesko ti reci...lijepo su se bili sastali svi predstavnici republika kao i tri covijeka Europske unije davali su im dosta novca i odma pristup u EU,ali da nije bilo Milosevica i njgeove politike koja je i Stambolica pokopala i oduzela protivustavno Autonomije nije se slagala sa drugim predstavnicima republika.
To što su tebe u školi učili da se sve to tako odvilo ne znači da da je to tako i bilo. Milošević je pokušao da sačuva Jugoslaviju. Kad ti se zemlja raspada, normalno je da kreneš vojskom da spašavaš tu zemlju.
Citat
a to ne seri tako se obracaj svome ocu jesi cuo koji te je tako lijepo odgojio
Auh, pazi da me ne isprovociraš Smile Smile Smile .
Ti si suviše nepismen da bi meni nešto prebacivao.
Ne piše se "zašto BIH se suprotstavljala" nego "zašto BI se....", nije "iovako" nego "i ovako", nije "odma" nego "odmah" ili "odma'", autonomije se piše malim slovom, a između znakova interpunkcije i sljedeće riječi ide prostor/verzal/spejs.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2007, 15:14:51 od beovulf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Zasto bih se suprostavljala kada je iovako vise novca ulagala nego sto je dobijala od toga
Pa nemoj onda da SEREŠ o tome kako je Milošević uništio Jugoslaviju.
Citat
a to da je ta cijela kriza buknula sa Milosevicem to ti sigurno znas samo tesko ti reci...lijepo su se bili sastali svi predstavnici republika kao i tri covijeka Europske unije davali su im dosta novca i odma pristup u EU,ali da nije bilo Milosevica i njgeove politike koja je i Stambolica pokopala i oduzela protivustavno Autonomije nije se slagala sa drugim predstavnicima republika.
To što su tebe u školi učili da se sve to tako odvilo ne znači da da je to tako i bilo. Milošević je pokušao da sačuva Jugoslaviju. Kad ti se zemlja raspada, normalno je da kreneš vojskom da spašavaš tu zemlju.
Citat
a to ne seri tako se obracaj svome ocu jesi cuo koji te je tako lijepo odgojio
Auh, pazi da me ne isprovociraš Smile Smile Smile .
Ti si suviše nepismen da bi meni nešto prebacivao.
Ne piše se "zašto BIH se suprotstavljala" nego "zašto BI se....", nije "iovako" nego "i ovako", nije "odma" nego "odmah" ili "odma'", autonomije se piše malim slovom, a između znakova interpunkcije i sljedeće riječi ide prostor/verzal/spejs.
Eh kako si pametannnnnnn...svaka ti cast.. vidim da ti je struka pametovati kada nema argumenata...ali opet ti kazem taj odgoj svoj prosipaj kod svojih u cetri zida,a ovdje te molim samo to tko kada sere i sta sacuvaj za sebe,nisam sa tobom cuvao krave pa da pricas samnom kao da sam ti familija..

Milosevic je unistio Jugoslaviju kada je poceo da pravi nju po svojim zakonima...nitko nije bio lud uz takve okolnosti da ostane u  SFRJ....zelio je intervenirati na Kosovu sto drugi nisu zeljeli onda je on to sa milom voljom htio...ukinuo je autonomije sto je PROTIVUSTAVNO!!...a tek onda su dosla odcepljenja kada su se sve republike sastale za stol i popricale oko daljnih postupaka,i naravno da je EU podrzavala referendume jer su u okolnostima kakvi su bili bili jedini put bez rata...samo Slobo je imao svoje vizije o Velikoj SRFJ=SRFASTICKOJJUGOSLAVIJI....

I nije Jugoslavija samo bila Miloseviceva i JNA Srpska,barem ne dok je dosao Sloba pa tako nije imao ni ti prava da on SACUVA bilo sta...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Ericsson T28
Kako o BiH su volili da pricaju kao maloj Jugi, ceka je ista sudbina, kao veliku Jugu, jer su sve zamlje postale zemlje samo jednog naroda, a ostale su nacionalna manjina! Tako i BiH treba biti drzava posebna , iz tri djela za svaki narod posebno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Ne moze Jugoslavija biti jebana a da Bosna ostane nevina...   SmileSmile...........
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Ericsson T28
Potpuno se slazem sa tobom !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 464
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02

Ja sam samo obrazovan, a moja familija je uglavnom takođe obrazovana. Meni je struka - profesor engleskog jezika i književnosti. Prijatelju, nisi ti došao na operu pa da samo sjediš i slušaš. Ti si na forumu, a tu se iznose razna mišljenja. Ako misliš da sam te uvrijedio, imaš lijepo ono dugme "prijavi moderatoru" pa ga lijepo upotrijebi.


Milošević  je mogao samo Srbiju da pravi "po svojim zakonima", a ne i Jugoslaviju. Na Kosmetu Srbi nisu živjeli u idili. Meni je slučajno majka rodom odatle pa znam, a da ne bih elaborirao, pročitaj temu o Kosmetu. Ne znam da li si napravio lapsus, ali si pogodio kao prstom - "zelio je intervenirati na Kosovu sto drugi nisu zeljeli." Tebi izgleda nije poznato da je Tito lično, kum albanske djece sa Kosmeta, u krvi ugušio šiptarsku težnju da odvoje Kosmet ubivši na stotine Balista POSLIJE RATA. Ovi nisu htjeli da se predaju jer, ako nisi znao Šiptari su bili na strani Fašista.
Evropa je htjela da završi sa Jugoslavijom jer je Jugoslavija bila čist primjer da komunizam (ili bar verzija komunizma koju smo mi imali) može da funkcioniše. U tome su imali saveznike Slovence, Hrvate i Muslimane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820

Ja sam samo obrazovan, a moja familija je uglavnom takođe obrazovana. Meni je struka - profesor engleskog jezika i književnosti. Prijatelju, nisi ti došao na operu pa da samo sjediš i slušaš. Ti si na forumu, a tu se iznose razna mišljenja. Ako misliš da sam te uvrijedio, imaš lijepo ono dugme "prijavi moderatoru" pa ga lijepo upotrijebi.


Milošević  je mogao samo Srbiju da pravi "po svojim zakonima", a ne i Jugoslaviju. Na Kosmetu Srbi nisu živjeli u idili. Meni je slučajno majka rodom odatle pa znam, a da ne bih elaborirao, pročitaj temu o Kosmetu. Ne znam da li si napravio lapsus, ali si pogodio kao prstom - "zelio je intervenirati na Kosovu sto drugi nisu zeljeli." Tebi izgleda nije poznato da je Tito lično, kum albanske djece sa Kosmeta, u krvi ugušio šiptarsku težnju da odvoje Kosmet ubivši na stotine Balista POSLIJE RATA. Ovi nisu htjeli da se predaju jer, ako nisi znao Šiptari su bili na strani Fašista.
Evropa je htjela da završi sa Jugoslavijom jer je Jugoslavija bila čist primjer da komunizam (ili bar verzija komunizma koju smo mi imali) može da funkcioniše. U tome su imali saveznike Slovence, Hrvate i Muslimane.

Eh ovo postujem od tebe....jer ja te nisam vrijedjao dok ti nisi poceo da pricas o sranju pa tako necu ni ja tebi tako da se obracam...hvala ti na tome.Neznam sta ti je struka Beowulfe i nije mi bitno sto radis, i Seselj je bio profesor u Beogradu pa opet nista normalno ni danas a ni prije nije pricao...jedno je znanje u svojem poslu a drugo prost jezik i vrijedjanje drugih....necu da prijavljivam moderatoru jer to neide ka Vladi ili Mistreatedu nego pravac Serbianfighteru i necu da ga zovem zbog ovakvih gluposti.....

Znam da Srbi nisu zivjeli u idili dole na Kosmetu ali on uopce nije stanje poboljsao kada je neznam sada 88 ili 89 otisao dole i kada je rekao niko nesme da vas bije....a poslije toga znas kako je doslo,on je zahtjevao jedno a druge republike su se protivile tome da vojno interveniraju dole,i ako vecina odluci onda se manjina mora nositi time! A on to nije htio shvatiti i nije zelio da slusa druge republike u saveznici SFRJ pa je odlucio svoj plan da napravi...neznam koje godine ali Europska Unija je se lijepo sastala sa svim predstavnicima u SFRJ i ponudila plan intergracije SFRJ u EU bez ikakvih uvijeta i jos bi dobila 5 miliardi $ bez uvijeta da to mora ikada da vrati....ili ako se nisu mogli oko toga dogovoriti onda su zahtjevali u svakoj repulici da se odrzaju referendumi pa neka narodi u republikama odluce kako zele....Slovenija je prva bila,Milosevic je poceo da salje tenkove da sprijeci to sa silom ali kada je vidio da nema tu nicega sto bi moglo da se pobuni protiv Slovenaca znaci nije bilo toliko Srba koji bi ustali da kao brane tu Jugoslaviju povukao je se i novi cilj mu je predstavljala Hrvatska koja je na demokratski nacin izasla na izbore i sa skoro ili cak 90% izabrala nezavisnost....da tu nije bio ustanak i balvan revolucija ja sam sto posto ubijedjen da bi Srbi i dan danas normalno zivjeli u Hrvatskoj...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 464
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Da počnemo od početka... ja mislim da si se ti previše iscimao na "ne seri" čemu bi ekvivalent bilo "ne lupaj" ili "nemoj pričati o nečemu u šta se ne razumiješ dovoljno", ali dobro sad. Što se tiče obrazovanja i familije bio sam ciničan na tvoj prethodni post jer si rekao da je moja struka da kontriram bez argumenata, ali ni to nije važno.

Kad imaš jedan veliki problem na dijelu svoje republike, kad ljudi nestaju, kada organizovani kriminal i separatizam cvjetaju, od predsjednika se očekuje da uradi sve što je u njegovoj moći da riješi taj problem. Da li je on prekoračio ovlaštenja? Nisam siguran. Ono što mene više interesuje jeste razlog zbog koga druge republike nisu podržale rješenje situacije. Šta su kao cilj imale ostale zemlje time što su se protivile ovom rješenju.
Evropska unija ne daje ništa a da nešto ne traži za uzvrat. EU je za uzvrat tražila da SFRJ ugasi komunističko uređenje i, ako se ne varam, da se preuredi struktura države u uniju nezavisnih država.
Referendum je bio N E L E G I T I M A N! Samo je SSSR u svom ustavu ostavio mogućnost republika da održe referendum. SFRJ to nije imala u ustavu. Ono što se desilo jeste da su EU i SAD dale republikama zeleno svjetlo i obećale priznanje ako to urade.
Mislim da je i u Hrvatskoj i u BiH bilo preko 90% za nezavisnost, ali i u jednoj i u drugoj republici Srbi su bojkotovali referendum.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
  Smile otprilike
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.