Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:39:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: bigamija -uslovno receno  (Pročitano 15306 puta)
04. Avg 2010, 09:18:26
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
jos sam u stanju soka tako da mi clanovi ne zamere ako napisem neku recenicu koja nije smislena  Smile
imam drugaricu kja je srecno udata 12 godina , ima 40 godina , zen muz 42 i cerkicu od 11 godina.
ima brak na kome bi joj svako pozaviodeo, muza koji joj obezbedjuje sve , zivi kao mali bog, postuje je i voli, svaki drugi dan dolazi kuci sa buketom cveca, pomaze joj , posveti joj svu paznju kad je kuci , savrsen otac ...bla bla bla...ne mogu mnogo da ga hvalim vise jer iskreno , sad da ga vidim upucala bih ga  Smile..ali znala sam cesto da skrenem svome muzu paznju da bi trebao malo na doticnog da se ugleda , ala sam pogresila. Smile
sinoc me ta ista drugarica zvala oko 9 i rekla da dolazi , do pola 3 smo pricale . a prica ide ovako: doticni je komercijalista , putuje po citavoj srbiji i izgleda da je u svom rodnom gradu imao jos jednu zenu kojoj je napravio dete koje ima 6 godina i uselio u ocev stan  Smile. moja drugarica koja nikad nije preturala po njegovom mobilnom iz neke puke radoznalosti uzme telefon i procita poruke . rekla mi je da bi mu Vronski pozavideo Smile, sem toga bilo je i poruka tipa :detetu treba to i to , kad dolazis , dete pita za tebe, tajo nedostajes nam  Smile Smile Smile :
idiot je priznao sve . nevencano "zivi" sa doticnom iz njegovog grada, to mu je bila prva devojka, nikako nije mogao da je zaboravi .... bla bla truc i na kraju "volim vas obe" Smiley 1
kakvi su ovo ljudi koji su sposobni da odglume godine i godine zivota , koji su u stanju da lazu godinama , koji znaju da se u ovoj maloj srbiji zna sve i svasta i koji i dalje glume na svojoj pozornici iako su svesni da ce strasno povrediti svoje najmilije  Smiley 1... ko je on ? sta je on?  Smile
ja sam i dalje u stanju soka , ovako nesto nikad nisam ocekivala da cu cuti iz njenih usta , sve mislim da je to sala  Smile...
napisala sam ovaj tekst mozda iz bog upozorenja svima nama koji smo se previse opustili u svojim vezama \brakovima . zlo ne spava  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
muza koji joj obezbedjuje sve , zivi kao mali bog, postuje je i voli, svaki drugi dan dolazi kuci sa buketom cveca, pomaze joj , posveti joj svu paznju kad je kuci , savrsen otac ...bla bla bla...

pa kad joj to nije bilo sumnjivo.... iz aviona se vidi da nešto fali...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Citat
muza koji joj obezbedjuje sve , zivi kao mali bog, postuje je i voli, svaki drugi dan dolazi kuci sa buketom cveca, pomaze joj , posveti joj svu paznju kad je kuci , savrsen otac ...bla bla bla...

pa kad joj to nije bilo sumnjivo.... iz aviona se vidi da nešto fali...

sta je tebi ? pa toliko su u braku zasluzila je tu paznju , divna je osoba ...ne razumem te uopste  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
 Smile

posle 12 godina braka, pažnja bi morala da olabavi, da si napisala samo taj deo, ja bih ti odmah rekao da  ima nešto sa strane. Verovatno se tako ponaša zbog griže savesti...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
Ovaki ljudi su najgori(ne racunajuci psihopate),jer kad tad ce se saznati i neko ce biti na najgori nacin povredjen Smile
Biti dobar prema nekome tj savrsen,a imati nekog sa druge strane je dno ljudskog morala,nzm kako je neko sposoban na to,to je u sustini varanje..Nadam se da ce ostati bez obe i trebale bi da ga prijave da ide u zatvor i da mu sve oduzmu Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
to nije kažnjivo...  Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
to nije kažnjivo...  Smile
znam treba da bude ozenjen i sa drugom..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
tačno
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
tačno
al mora da mogu nesto Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
tačno
al mora da mogu nesto Smile

 Smile

šta npr. ?

Naknadu nematerijalne štete zbog nanošenja psihičkog bola ? Mogu, u teoriji....

IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:39:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.