Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:33:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: bigamija -uslovno receno  (Pročitano 15298 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
dulac ovo je najgora nocna mora svih udatih \ozenjenih ..tj jedna od ... niko nije imun na to , nema osobe koju ovo ne bi do kostane srzi povredilo  Smile
a paznja ? pa znaci tako treba da ocenim sledeci put kad mi muz nesto uradi ili mi kupi nesto ? griza savesti ? Smile
znas li ti koje je to destruktivno razmiljanje ? za ovakve slucajeve kad cujes pomislis u sebi : ju boze sacuvaj  Smiley 1...i stanes na tome , krenes misli podhitno na drugu stranu jer samo razmisljanje o tome razara  Smile

IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
pa znaci tako treba da ocenim sledeci put kad mi muz nesto uradi ili mi kupi nesto ? griza savesti

paaa... ne baš za svaki poklon, daleko od toga. Ali ono što si navela je preterano. Ej bre, realno, posle 12 godina  Smile

ne mogu da verujem da nije nešto posumnjala i ranije...

i u pravu si, čovek je monstrum, daleko od toga da ja ne osuđujem to, ako ništa, zbog te dece, samo kažem, imala je signale.
« Poslednja izmena: 04. Avg 2010, 09:47:13 od Дулаћ »
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Citat
pa znaci tako treba da ocenim sledeci put kad mi muz nesto uradi ili mi kupi nesto ? griza savesti

paaa... ne baš za svaki poklon, daleko od toga. Ali ono što si navela je preterano. Ej bre, realno, posle 12 godina  Smile

ne mogu da verujem da nije nešto posumnjala i ranije...

i u pravu si, čovek je monstrum, daleko od toga da ja ne osuđujem to, ako ništa, zbog te dece, samo kažem, imala je signale.

ne znam sad nista da ti odgovorim , nisam spavala, sokirana sam ....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
lepo je kad je partner pazljiv i to radi iz ljubavi..tako ljubav nece nestati vremenom
Ali raditi ovako nesto i ciniti nekog srecnim,a raditi to samo zato sto te grize savest DNO Smile
« Poslednja izmena: 04. Avg 2010, 09:50:00 od shke crew »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
lepo je kad je partner pazljiv i to moze raditi iz ljubavi..tako ljubav nece nestati vremenom
Ali raditi ovako nesto i ciniti nekog srecnim,a raditi to samo zato sto te grize savest DNO Smile

ko zna, možda i nije do toga... to mi je prvo palo na pamet... možda je jednostavno psihopata, koji uživa u porodičnom životu, pa sutra radi to isto sa drugom ženom...

ih ,pa šta smo sve videli u onom ... "Trenutak istine", više me ništa ne može iznenaditi...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
lepo je kad je partner pazljiv i to moze raditi iz ljubavi..tako ljubav nece nestati vremenom
Ali raditi ovako nesto i ciniti nekog srecnim,a raditi to samo zato sto te grize savest DNO Smile

ko zna, možda i nije do toga... to mi je prvo palo na pamet... možda je jednostavno psihopata, koji uživa u porodičnom životu, pa sutra radi to isto sa drugom ženom...

ih ,pa šta smo sve videli u onom ... "Trenutak istine", više me ništa ne može iznenaditi...
Mozda je i tako,samim tim je i gore..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Mene ovo uopšte ne iznenađuje..štaviše imala sam identičan slučaj u porodici (ne baš najužoj).
To su ljudi koji su raspolućeni, nesrećni sami sa sobom, emotivno šizofreni, a svojom šizofrenijom na kraju uvek unesreće druge.
Pretpostavljam da je ona druga žena znala za postojanje ove prve, zvanične jer samo tako je sve moglo ovako dugo da ostane u tajnosti.
Dvanaest godina života koje je provela sa njim svakako treba da gleda kao lepe godine i da nikako ne žali za njima jer su njegova osećanja bila iskrena, bio je dobar prema njoj i deci...pa makar i radio neke stvari iz griže savesti...njoj je bilo lepo.

Ova istina ne mora da znači kraj...može da bude samo otrežnjenje.
Ja i tog čoveka razumem u njegovoj sebičnosti i ljubavi prema dvema ženama.Da je pogrešio, pogrešio je...ali on sigurno nije mogao da napravi izbor.Da je mogao i sam sebi olakšao život, učinio bi to.
Neodlučnost, sebičnost, kukavičluk, laži i griža savesti...siguran su recept za dobijanje raka.

Ako misliš da je on negde uživao i naslađivao se mislima "kakav sam majstor i baja", mislim da grešiš.
Ne opravdavam, ne podržavam...samo razumem.

A tvojoj prijateljici želim mnogo hrabrosti, strpljena i trezvenosti da iz ove situacije izađe sa što manje štete po sebe i decu.

IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
odlično, slažem se, osim -

Citat
Ova istina ne mora da znači kraj...može da bude samo otrežnjenje.

ako je tolika ćurketina da pređe preko toga, onda i ne zaslužuje bolje
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
odlično, slažem se, osim -

Citat
Ova istina ne mora da znači kraj...može da bude samo otrežnjenje.

ako je tolika ćurketina da pređe preko toga, onda i ne zaslužuje bolje
slazem se!
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Pa sta reci osim "desava se"  Smile . Znam coveka koji potvrdjeno ima 3-4 vanbracna deteta a njegova sadasnja zena sa kojom je u braku 25 godina mislim da nema pojma o tome. Brak im je isto tako "skoro idilican"

Nije zgodna situacija ali stvarno meni u danasnje vreme nije ni toliko "cudna"  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:33:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.