2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:21:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Biciklizam  (Pročitano 1708 puta)
02. Apr 2008, 21:41:17
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Mislim da je ovo pravo mesto za ovu temu, ako se admini ne slazu slobodno neka je premeste. Cudno je da na Bureku ne postoji tema o biciklizmu, kako sportskom, tako i rekreativnom, stoga bi trebalo da tema uspe, jer me zanimaju mishljenja ljubitelja dvotockasa, sportista i rekreativaca.

Ljudima su uglavnom poznati domaci proizvodjaci bicikala, od kojih bih ja kao najbolje izabrao Capriolo. Imaju sirok asortiman, mada prednjaci MTB klasa. Steta je sto se kod nas ne poklanja vise paznje Road i Trek biciklama, slicnim trkackim modelima koji mogu razvijati vece brzine. Zanimljivo je da Capriolo ima novu tehnologiju Hydroforming za oblikovanje rama i karbonska vlakna za izradu superlakih ramova. Gledao sam na njihovom sajtu novu seriju za 2008. godinu, Road, konkretno model Firebird (dole na slici, crveni) i cini mi se da je najbolji za ovu svrhu (Nemojte misliti da radim za Capriolo ili ih reklamiram, jednostavno mislim da su najbolji od domacih proizvodjaca).

Zanima me da li je neko kupovao bicikle koji mogu razvijati vece brzine, kao trkacki, gde ste kupili, koju marku, da li ste nadogradjivali bajs dodatnom opremom, za koju namenu vam prvenstveno sluzi (da li je to off-road voznja, klasicno krstarenje ili za trke, sto mene najvise zanima) koliko ste zadovoljni i sva slicna pitanja. Slobodno iznosite svoja iskustva u vezi ovoga. Nadam se da ce tema zaziveti, jer nema slicnih. Pozdrav!


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora latifovich (Vreme: 03. Apr 2008, 13:19:26)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

firebird.jpg
(73.41 KB, 690x440)
roadster_w.jpg
(213.98 KB, 1280x1024)
iguana_w.jpg
(229.35 KB, 1280x1024)
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
SonyEricsson K800i
Pozdrav za kolegu biciklistu  Smile
Evo ja se bavim rekreativno/amaterski biciklizmom vec 2 godine, vozim Capriolo Varanus 2006 godiste i zadovoljan sam njime. Koristim ga za gradsku voznju i van gradsku voznju.
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N95
da postavim sliku mog bicikla,poni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Marseille On t'Encule!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 253
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
Benq ef81
Evo  imao si  srece sto  sam  ovde.Prvo pozdrav.
Ja sam  veliki  ljubitelj  biciklizma,i svrstavam sebe  u kategoriju  najnizeg  profi-a.Da sam imao  vise vremena  trenirao  bi,ovako   kad nadjem  vremena,odnosno uvek isto,isplanirano,odvozam  velike  rute.Imam trenutno  klasican amaterski  polarov  bajs sa kojim sam  za 4 godine  presao  tacno  13400km,uz   dobro odrzavanje.Trenutno  sam u fazi  kupovine novog za  ovu  sezonu  i najverovatnije ce to biti cannondale xtr  oprema za  oko 600e  polovnjak,naravno jer se dobija bajs  dva puta bolji nego  novi  za  600  e.Ja samo  vozim MTB tako da  tu voznju  preferiram.Pozdrav..inace nisam vozio  bajs da  bi isao nesto  extra brzo al imam licni  rekord  sa ovim na zescoj,dugackoj nizbrdici  isao sam  65-70 km/h sto je  cool.Pozdrav jos  jednom  Smile
IP sačuvana
social share
Allez Rouge et Bleu!!! Notre ferveur est sans limite-Supras Auteuil 1991 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
LG L5 II
da postavim sliku mog bicikla,poni

 Smile Smile

Capriolo Cobra

IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:21:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.154 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.