Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: bhangra knights - husan - Gde naciI?  (Pročitano 1139 puta)
11. Maj 2003, 13:54:47
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
8O  Smile  8O
« Poslednja izmena: 19. Avg 2005, 04:07:08 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 63
ed2k://|file|Bhangra.Knights.VS.Husan.-.Husan.(Radio.Edit).mp3|3999744|BF0C52BCABB300C92ADF2B9117A4458B|/


Jel ti to taj Indijski glupan ?????
Ali evo ti (prethodni) link za Emule ili Edonkey.
Ako ims taj program kopiraj ovaj gornji list u tvij program , pa ce ti tu muziku za neko vrijeme to izvuciti.
IP sačuvana
social share
Bozdarevac moj, gde si. Hocu Kuci !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
ma da, to je taj indisjki glupan i pesma je skroz debilna, ali mi je usla u glavu i nemogu da je izbacim, a i svidela mi se kada sam je slusao u reklami za peugeot 206, kao i sama reklama. Nego ne znam kako da iskoristim taj link posto nemam te programe? Ima li neki drugi nacin da dodjem do pesme ili moram da skidam programe i ako nema gde da nadjem te rpograme i koliko su veliki?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 63
Emule ti je pomocni program ( od prilike 1,5 MB) da mozes muziku ili Filmove da vuces sa Sajta.

http://www.emule.de

Ides na Download exe pa ces morati da ubacis u tvoj Com.

Puno srece (to ti skoro sve na Nemacki jezik, ali  mozes menjati na englezki).
IP sačuvana
social share
Bozdarevac moj, gde si. Hocu Kuci !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.