Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:21:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bez iluzija o letnjoj ljubavi  (Pročitano 1060 puta)
27. Jun 2006, 11:55:43
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Bez iluzija o letnjoj ljubavi

On i ona (ubacite svoja omiljena imena) upoznali su se na moru, na letovanju. Imali su strastvenu letnju romansu, održali su poznanstvo i vezu i posle letovanja, neko vreme su imali vezu na daljinu, onda se jedno od njih dvoje preselilo u grad onog drugog, nakon još nekog vremena su se i venčali i živeli su srećno zauvek potom. A, da, i seks im je sve vreme bio apsolutno fantastičan. Istinita priča? Ne nego nešto što možete da pročitate u nekom ljubavnom vikend romanu ili možda da vidite u telenoveli. Nije da je ovakva priča apsolutno neostvariva u stvarnom životu, ali je vrlo malo verovatna.

Ono što se s letnjom ljubavi najčešće desi jeste da tu osobu, nakon letovanja, nikada više ne vidite niti čujete. Možda i bude nekih mlakih pokušaja da se veza održi, pa onda i ti mlaki pokušaji prestanu. Nekada se čak pokuša i nešto više, uloži se više truda u to da se veza održi - ali i vama i toj osobi ostaje u glavi ona romantična slika s letovanja, kada ste oboje bili bez obaveza, opušteni, i mogli lepo da se provodite.

Svakodnevica ipak nije letovanje. Ona pritiska, tako da ona vesela, nasmejana, opuštena osoba koju ste upoznali na moru neće uvek (moguće ni često) biti ni vesela, ni opuštena, ni nasmejana. Na letovanju je možda bila impulsivna - a onda otkrijete da je zapravo veoma organizovana i da ništa ne radi bez prethodnog plana; na letovanju je ta osoba nesebično davala - a kada nije na letovanju, otkrijete da ume da bude i te kako proračunata. Možda i ne otkrijete ništa od navedenog, već otkrijete da je simpatična i bezbrižna osoba s kojom ste na letovanju uživali zapravo prilično neambiciozna i da se neće buniti ako uspe da vas navede da je izdržavate i da vam čak ni oko kućnih poslova ne pomaže.

Da li sve ovo znači da treba bežati od letnje ljubavi, od romanse na moru? Ne, nema razloga za to - samo budite svesni da to u šta se upuštate neće postati velika ljubavna priča, već samo letnji flert i uživanje. Ako se opustite i ako ste skloni takvoj zabavi, možete prilično da uživate, naročito ako ne očekujete da se bilo šta veliko izrodi iz toga. Ostaće vam prijatna uspomena, poneka slika te šarmantne osobe - i nastavićete svojim uobičajenim životom.

A ako ipak od vaše letnje romanse ispadne velika ljubav? Super! Čestitamo!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
prezirem letnje ljubavi....prezirem jer su mi vecito bile sve i sva za vreme puberteta..i uvek sam mislila e to je to..i na kraju ali uvek niceg od toga nije bilo...sada ovako iz nekog zrelijeg ugla gledam na stvari....pa u sustini kad u glavi razvrstas sta je sta i kome je gde mesto..i nisu losa stvar..samo se psihicki pripremis na kraj pre samog pocetka i to je sve Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
meni su super letnje ljubavi...lepo njoj lepo meni....plaza, gacice, bez gacica, sunce pivo....

Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile  ... u nekom svom zargonu , tu pojavu sam prozvala 'morska ljubav' jer podseca na morsku bolest-
traje dok si na moru  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
pa posto je naslov letnje ljubavi ne mora se desi na moru jel' te Wink

meni su te letnje "forice" bas oki

samo treba biti svestan toga sta je sta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ne mora, ne mora...
moze i na selu, u banji... u poseti ovima i onima... bilo gde Smile
ali morske su morske
mnogi ljudi kada tako negde otputuju, bas i ocekuju i traze tu prolaznu euforiju... vazan je segment turisticke ponude
imam dosta rodbine na moru, onaj muski deo mladje populacije se jako raduje svakoj kupalisnoj sezoni Smile

    Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
da da
poznato mi to
mislim, nemam musku rodbinu na moru
ali poznat mi "fenomen"

isti "fenomen" je odlazak u banje i sl.
ja nisam verovala pricama dok nisam videla svojim ocima sta se desava
dobor kazes M. kao deo tj. segment turistickek ponude
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Letnji flert
Pošaljite prava signale osobi koja vam se sviđa

Letnji Flert.....

Odeća koja više otkriva nego skriva, plaža, sunce i žurke samo su neki od razloga zbog kojih leti ne možemo da odolimo povremenom flertu. Ako želite u tome da budete uspešni, važno je obratiti pažnju na govor tela.
Zasigurno već znate da prekrštene ruke znače "ne prilazi mi", a pogled propraćen osmehom daje "zeleno svetlo". Već svojim ulaskom u prostoriju pošaljite pravi signal. Zastanite na vratima visoko uzdignute glave i zabačenih ramena. Pogledom polako pređite po prostoriji, odajući utisak da tražite nekoga. Tako ćete svakome dati priliku da vas dobro osmotri dok izgledate najbolje. Pogledajte u oči one koji vam stoje najbliže i nasmešite se. Ako vam ne uzvrate, pomerite glavu tako da izgleda kao da se smešite nekome iza njih. Tek tada uđite, krenite pravo prema sredini prostorije, jer ćete tako ostaviti utisak samopouzdanja.
Slučajni dodiri na plaži:
Slučajni sudari u vodi odličan su način za upoznavanje. Dovoljno je da se izvinite onome koga ste okrznuli rukom, a on će započeti razgovor ako je raspoložen za flert. Ako ste sportski tip, pronađite loptu, vruć bikini i opasne protivnike za improvizovanu odbojkašku utakmicu na pesku.
Priroda prolazi najbolje:
Budite na lako dostupnom mestu kako bi mogli da vam priđu. Samouvereno gledajte oko sebe i uhvatite poglede osobe koja vam se sviđa. Nemojte baš da zurite, ali nemojte da se pravite da ste nezainteresovani. Ponašajte se prirodno i postići ćete najbolje rezultate. U tome je možda i razlika između ljubavi i romanse. Maske kad-tad padnu.
Važan je govor tela:
Ako ste u društvu prijatelja suprotnog pola, govorom tela dajte do znanja da niste par - ne sedite preblizu i blago se okrenite prema drugima. Možete da nagovorite i prijatelja da prođe pokraj osobe koja vam se sviđa i kaže nešto poput: "Moja prijateljica misli da si divan." Detinjasto, ali pali.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:21:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.