Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Best Music Fon  (Pročitano 2664 puta)
17. Nov 2006, 22:42:34
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 90
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung d520
konacno sam shvatio da mi treba music fon,a ja trenutno imam k800,nemam memorijsku,i ziv se kidam
platio sam ga 370e,a nemam memorijsku,fan sam nokije i sonyericssona,ali i sam sung mi nije los,mada ga nikad nisam imao,prednost dajem monobloku,slajder mi izgleda krhko,kao i preklop,drug mi ima w810,pa ne bi to da uzmem iz tog zarloga i zato sto mu displej ima nisku rezoluciju,kamera bar da je 2 mpx,memorijske da su dostupne u velikim kapacitetima,dobar zvuk,glasan zvucnik,,,do 300e

(01. May 2007, 10:38:55)
« Poslednja izmena: 18. Nov 2006, 09:59:52 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 608
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Samsung i900
Mislim da je pravi tel za tebe nokia n91, ali posto je ona oko 500 evra, a ti trazis do 300, moja preporuka ti je 32 50 koji kosta 240 evra?
IP sačuvana
social share
Tandrcak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
Mislim da je pravi tel za tebe nokia n91, ali posto je ona oko 500 evra, a ti trazis do 300, moja preporuka ti je 32 50 koji kosta 240 evra?
pa ako trazi do 300evrica onda Samsung i300  Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 608
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Samsung i900
evo je 3250.nokia zakon?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

nahled_nokia_3250_-_09.jpg
(3.33 KB, 120x119)
IP sačuvana
social share
Tandrcak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
3250










« Poslednja izmena: 17. Nov 2006, 23:28:20 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 90
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung d520
sta kazete za w850,cini mi se da je dobar ali kazu da je izuzetno tesko koristiti navigacione tastere,pre bi uzeo i300,zato sto je kao svemirski brod.dzojstik je jos jedan razlog zbog kog hocu da menjam k800,nije mu nista,nema prasine ,kolko ja vidim,a lik koji je bio u svedskoj u sonyericssonovom centru za pomoc kaze da mu je covek koji je zaduzen za pomoc rekao da nema veze sa prasinom ,jer je fon savrseno zasticen,vec je u pitanju firmware koji pocinje vremenom da zeza,cini mi se da je to neobicno ali tip se bas potrudio i dao dobro obrazlozenje,novi firmware jednako brzi fon sa boljim odzivom dzojstika...ovo je pomalo off,ali ipak sam u dilemi,,k800 mi je ekstra,kvalitetno je uradjen ,symbian fon kao mp3 sem n91 mi se cini kao promasaj,hocu nesto sto nemaju svi kao w800/810,n91 skace i pada cena svakog drugog dana,cena nije opravdana,,koliko je n73 dobar kao music fon nisam siguran,zale se na kvalitet izrade,zato pitam za w850 kakav je


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
nega uzmi w850,dobar ekran,kamera,ima sve sto i k800i samo sto u w850i ide starija verzija Memory stick kartica,nisu ove nove tako da ces ove lako naci.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone
predlazem 3250.... jeftin a dobar zvuk
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC ONE
do  300 evra music phone  Smile Nokia 3250 ...
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Kako ne bi ispalo da preporučujemo samo telefone sa operativnim sistemom, evo ja ću lepo reći liku da kupi Sony Ericsson W850.
Osnovna svojstva ovog SE telefona su:
Key features:
High quality 2 megapixel camera
Memory card slot with hot swap functionality
Comes with 1GB memory card included - ovo ipak nešto znači kada se dobije kartica od 1Gb uz telefon!
3G support with video calls
Great MP3 player
FM radio with RDS
Infrared port
Bluetooth stereo support (A2DP)
Multi-tasking support
TrackID music service
Light Effects mode for the backlighting
Included headset has a standard 3.5 mm audio adapter

Na kraju krajeva ja nikada i ne bih preporučio mobilni telefon kao Mp3 plejer već samostalni Mp3 plejer jer danas se može kupiti plejer od par giga ispod 100€ i biti zadovoljniji 100 puta + pride će mobilnom duže trajati baterija za osnovnu namenu kojoj je i namenjen -> razgovoru i primanju poziva.

No, ako se zahteva "sve u jednom" onda obavezno treba obrati prvenstveno pažnju na trajanje baterije u toku rada.

SE modeli su poznatiji po "dužem radu" do narednog punjenja no, ovde ne mora biti pravilo. Treba još saveta ovde da se dodje do idealnog telefona koji najvalitetnije reprodukuje muzičke materijale i ima dobro trajanje baterije. Tu je sad uvek i pitanje različitih muzičkih i video formata što opet povlači telefon sa operativnim sistemom Symbian, no, .....  Smile nikada kraja željama za jednim savršenim mobilnim telefonom, zar ne?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Fon Best Music

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.