Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Besplatne akcije za četiri miliona građana  (Pročitano 49991 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
BlackBerry bold
Citat
Pa ovo je lagarija kakvu svet nije video do sad      Da neko sa 18 godina ima prava na isti broj  besplatnih akcija kao onaj koji je radio 35 godina....
tu grešiš!
to je odlična stvar, samo da bude tako!

Citat
E у том случају ћу ја као неки Срби из ЦГ да лепо запалим своју акцију
da znaš kako sve to funkiconiše video bi da si odvalio glupost!

Citat
или у најгорем случају чекаћу до краја па нека пропадне, а не као сви да појуре за 40-50 евра да продају
opet si odvalio glupost, ovo su akcije za kojim postoji ogromna tražnja. što ih duže držiš više vrede!

pročitaj nešto o svemu tome pa bacaj komentare!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
tu grešiš!
to je odlična stvar, samo da bude tako!

Jel ti uopste znas kako je izvrsena privatizacija koju je radio G17+? Idi samo u Agrovojvodinu u Novom Sadu i pitaj zaposlene da li su zadovoljni sa cenom deonica.Jesi ti svestan da je Dinkicev G17+ dao predlog zakona koji je izglasan i  prema kome mozes da kupis 1 deonicu i da oboris njenu cenu.Znaci lik koji je kupovao preduzece je kupovao po 1 deonicu dnevno i tako stalno obarao cenu.Ako mi ne verujes pitaj zaposlene tamo i oni ce ti reci da je to istina.Znaci svako preduzece koje je privatizovano je prodato za male pare,radnici su posle toga otpusteni a privatnik je dobio poslovni prostor po smesnim cenama.Cika Dinkic je stavio lovu u dzep i sad ga boli k.... za radnike koji su na ulici.Drugo taj njegov predlog je najvece sr... koje je neko rekao.Tako ce deca i nezaposleni imati ista prava kao ljudi koji su rmbacili po 35 godina.   Smile Smile Besplatne akcije mogu da dobiju samo oni koji imaju radni staz i to je jedino normalno.A cika Dinkic je super sve izracunao.Ako ne donesu zakon onda ce reci"pa ja sam hteo ali mi zlotvori nisu dali" a naravno ako se izglasa zakon Dinkic racuna da ce dobiti bar 100-200 000 glasova imbecila  koji bi za soma evra glasali i za Hasima Tacija  Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Nov 2007, 19:23:07 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Qtek 小米
Citat
opet si odvalio glupost, ovo su akcije za kojim postoji ogromna tražnja. što ih duže držiš više vrede!
Kako то Црногорци и Срби из ЦГ нису знали него су сви полетели да продају своје акције за мале паре.
А и не мора да значи да што их дуже чуваш да ће више вредети, увек постоји максимум вредности, само треба знати када је дошао тај тренутак и продати их.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
BlackBerry bold
gambino,
Citat
ovo su akcije za kojim postoji ogromna tražnja.

Citat
Kako то Црногорци и Срби из ЦГ нису знали него су сви полетели да продају своје акције за мале паре.
sta zna nepismen narod?!

 
Citat
Besplatne akcije mogu da dobiju samo oni koji imaju radni staz i to je jedino normalno.
gresis, to je glupo. sta ima veze ko je radio ko nije.
sto se tiče matorih koliko su radili toliko i imaju!

Citat
esi ti svestan da je Dinkicev G17+ dao predlog zakona koji je izglasan i  prema kome mozes da kupis 1 deonicu i da oboris njenu cenu.Znaci lik koji je kupovao preduzece je kupovao po 1 deonicu dnevno i tako stalno obarao cenu.Ako mi ne verujes pitaj zaposlene tamo i oni ce ti reci da je to istina.Znaci svako preduzece koje je privatizovano je prodato za male pare,radnici su posle toga otpusteni a privatnik je dobio poslovni prostor po smesnim cenama.Cika Dinkic je stavio lovu u dzep i sad ga boli k.... za radnike koji su na ulici.
ovo neću da komentarišem. pročitaj nešto o berzanskom trgovanju!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia the best
dobicemo koliko nam sleduje.. ostalo da zaradimo...
« Poslednja izmena: 12. Nov 2007, 02:57:27 od glviki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
BlackBerry bold
kako si ti fina!
baš si fina!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone 5
Tako ce deca i nezaposleni imati ista prava kao ljudi koji su rmbacili po 35 godina.
Поука: немојте се више залагати за заједничку имовину, већ само приватну и онда се тачно зна шта је чије
и нико не може да буде оштећен кроз накнадне мутне приватизације.

Да сте пре тог рмбачења од 35 година, године 1972. извршили приватизацију,
тих 35 година бисте рмбачили у приватном сектору и убирали одговарајуће плодове свог рмбачења.

Али уместо извођења тог наравоученија, СРС и СПС се и даље залажу за постојање заједничке (државне) својине, и после им је ђаво крив када се та "свачија и ничија" имовина растргне на нефер начин.
« Poslednja izmena: 12. Nov 2007, 14:05:37 od Jaguar b. p. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Zanimljivo... ti koji su rmbacili 35 godina u komunizmu, kupili su 90-ih stanove za kutiju sibica...
Da su rmbacili 35 godina kod privatnika, pola plate bi davali za ratu kredita... Smiley (stan od 40kvm, 50.000e, na 35 godina)
« Poslednja izmena: 12. Nov 2007, 14:11:08 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone 5
Јако је важно да схватите да држава не ствара никакву вредност. Држава нема способност стварања било чега од вредности

Једина активност државе је да вредност конфискује од оних који је заиста праве.
И дакле једини начин да држава неком додели стан или било шта друго, је да претходно одузме исту толику вредност.

А друго: "држава" ни не постоји, него је само замишљени појам
тако да ако "држава" располаже вашим животом и приходом, то само значи да вашим животом и приходом располаже неки други грађанин.

Из свега тога је јасно да нема никакве сврхе поверавати живот и новац држави, јер се то своди само на преписивање сопственог живота некоме другом.

Ако слушате идиоте као што су Ивица Дачић, а богами и западне социјалисте типа Мајкл Мур, стичете утисак да "држава" има магични механизам стварања вредности ни из чега, и да онда тај новац може да дели у добротворне сврхе.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Zanimljivo... ti koji su rmbacili 35 godina u komunizmu, kupili su 90-ih stanove za kutiju sibica...
Da su rmbacili 35 godina kod privatnika, pola plate bi davali za ratu kredita... Smiley (stan od 40kvm, 50.000e, na 35 godina)

Eh.....Mani me tih prica  Smile Ti gledas 90 te godine kad je Zloba bio na vlasti i kad je vladalo bezakonje.Prvo nije tacno da su svi dobro prosli za otkup stana.Neko je debelo platio a neko skoro nista.Problem je sto mesas babe i zabe  Smile Jer mislis da ce Dinkicev predlog da bude posten jer cemo ja i ti da dobijemo 1000 evra  Smile Smile Pitaj bilo koga ko se bar malo razume u akcije i videces da je to sto prica Dinkic nebuloza....Mene ne cudi da to prodje u Srbiji ali to ce biti nebuloza ako bude usvojeno i primenjeno....

Citat
ovo neću da komentarišem. pročitaj nešto o berzanskom trgovanju!

Ja sam ti lepo rekao da je u slucaju privatizacije Agrovojvodine tako bilo a ti pricaj sta god hoces....  Smile
Nisam rekao da je to za obaranje cene deonica bilo svuda ali u Agrovojvodini jeste i G17+ je vrsio privatizaciju...
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.