Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:51:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Berni Ekleston u farmericama sa Kostunicom  (Pročitano 8295 puta)
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
BlackBerry bold 9000
manije bre,... kurva je 100 posto
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
Ko da je vazno sta je po nacionalnosti. Vazno je da je dovela ovog lika. Jos samo da ulozi nesto svog kapitala i zavrsila je posao...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
Citat
Bila je u Beogradu i pre godinu-dve bez Bernija, pojma nemam kojim povodom
ako ti kazem sjebacu joj brak!
a i ja nisam u fazonu da me slikaju paparaci!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
...ja znam da ona veoma veoma dobro Hrvatski prica...

Po ovoj logici i cica Drazo je voema veoma dobro zano da prica hrvatski,i Seselj i Milosevic,Mladic,Karadzic.......i svi mi sa foruma.

Dosta o njenom poreklu to smo resili i znamo sta je.
Ako neko hoce da veruje neka veruje i u to da je iz Albanije ali o njoj smo zavrsili.
Tema!
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Qui desiderat pacem praeparet bellum

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 921
Zastava Olduvay-naucna kolonija na Marsu :)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC Touch Pro
...ja znam da ona veoma veoma dobro Hrvatski prica...

Po ovoj logici i cica Drazo je voema veoma dobro zano da prica hrvatski,i Seselj i Milosevic,Mladic,Karadzic.......i svi mi sa foruma.

Dosta o njenom poreklu to smo resili i znamo sta je.
Ako neko hoce da veruje neka veruje i u to da je iz Albanije ali o njoj smo zavrsili.
Tema!

jeste, jeste ona je iz Albanije, od mog komsije Agima brat od strica ima sestru po trecem kolenu, a ona zna coveka ciji ujak tvrdi da je ona Albanka Smile Smile godinama zivela u Tirani, ali kad su joj pokrali ustedjevinu u onoj prevari tipa piramidalna stednja odlucila da ode u svet Smile Smile

nego sad ozbiljno, covek je biznismen i zna koje trziste je jos neiskoristeno i ima dobar potencijal, pogotovo sto je geografska pozicija odlicna.
ne znam koliko vas zna da je staza F1 trebala da bude pravljena na Palicu, kod Subotice, ali to propalo, nasi nisu dali jer je kao granica blizu(ovo je za vreme SFRJ). tako je onda umesto palica dobila madjarska- hungaro ring
IP sačuvana
social share
 
Don't take this personal...            Не берите этот персонал...
i'm just doing my job...                я только делаю мою работу...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
...ja znam da ona veoma veoma dobro Hrvatski prica...

Po ovoj logici i cica Drazo je voema veoma dobro zano da prica hrvatski,i Seselj i Milosevic,Mladic,Karadzic.......i svi mi sa foruma.

Dosta o njenom poreklu to smo resili i znamo sta je.
Ako neko hoce da veruje neka veruje i u to da je iz Albanije ali o njoj smo zavrsili.
Tema!

Mislio sam na to da sam je cesto cuo kako prica Mistreade u zivo....
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Resena dilema cija je Smile

http://www.srpskadijaspora.info/vest.asp?id=6262

- Moja krsna slava je Đurđevdan i svake godine na taj dan sa svojom familijom, po pravoslavnim običajima, proslavljamo slavu. Rodbinske veze se moraju održavati, a rođaci međusobno pomagati. Time što sam se udala za čoveka koga i danas volim kao i prvog dana ništa se nije promenilo u mojim porodičnim vezama.


- Kako ste me otkrili - zbunjeno se okrenula ka novinarima i skidajući naočare otkrila prijateljski pogled. - Pa, toliko sam puta dolazila u Beograd i nikad me niko nije prepoznao. Zaista sam sada iznenađena. Pa, eto kada ste me već "uhvatili" na ime moram reći da je ovo moja luka mira i opuštanja. Kad god imam prilike skočim u srpsku prestonicu kod rođaka i nikada dosad nisam imala neprijatnosti - ističe gošća iz Londona, dok nas njeni rođaci ljubazno upozoravaju da je ovo privatna poseta, da su mediji neočekivani...
Ipak, ono što je rođacima bilo neprijatno nije i Slavici Eklston koja se osmehnula i umirila ih, a zatim nastavila da ćaska sa novinarima "Vesti" dok smo je pratili do rođakovog automobila.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:51:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.