Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:17:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd - uputstva  (Pročitano 5396 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Super!  Smile  Ovaj put izgleda 1A. Smiley Pa sigurno je mozno ovde ici avtobusom? Jer znam, da je mnogo puteva u centru zatvorenih za avtobuse (osim gradski promet).

Ma onaj dučan je malo veči sa pičem, hrano in sličnom. Pa nema veze, sigurno če bit otvoren 31.12. A kakvo vam je vreme tamo... košava več duva? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da mozete, posto je taj put oko Kalisa predvidjen za teski saobracaj Smiley
Hm.. mislim da kapiram na sta mislis... to je bivsi C-market, sada je Maxi, a radno vreme je do 18h 31.12. ... mislim da je tako Smiley

Elem... hladno jeste... u minusu smo ... nocu je -5, ostalo je jos malo snega, ne duva vetar (hvala bogu), a dnevna temp je oko 0... danas je malo padao sneg, ali nista ozbiljno...Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tezki saobracaj? A sto bi to trebalo znaciti? Smiley

Ako ti nije pretesko imam jos jedan dvije raskrnice o kojim nisam siguran. Na slici ( http://www.shrani.si/f/d/AG/2Byot1gr/skupstina-terazije.jpg ) nacrtao sam dva puta, pa me samo zanima da li je mozno skreniti levo tamo gde je nacrtano crvenom i zelenom. Naci - iz Blv. kralja Aleksandra na Kralja Milana(zelena) ili s Dečanske na u pravcu Terazij odmah posle ulazka u tunel? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Teski saobracaj - kamioni, autobusi..

Nije moguce ni jedno skretanje... potrebno je da se spustite do Doma Vojske, pa preko Trga Republike na Terazije i nazad ka Slaviji...

Inace, tamo gde si mislio da skrenes zelenom putanjom je jednosmerna ulica, a crvenom putanjom je zabranjeno skretanje levo u tom delu Makedonske...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

skupstina-terazije.jpg
(606.52 KB, 1280x790)
« Poslednja izmena: 30. Dec 2008, 16:04:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Samo bi se htio zahvaliti za sva uputstva. Bilo je lakse nego sam mislio i bas smo se dobro proveli! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:17:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.