Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd ocima svajcarskih doseljenika: Prljav, haotican i prelep  (Pročitano 4932 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
cenovno su u istoj kategoriji
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Neko ko hoce veoma jeftin auto tipa Juga i Golf 1-2, sigurno nece nikad kupiti skup sportski bajs za slicne pare.
Nepojmljivo mu je iskesirati 300-400e za bajs.

Nece ni neko ko kupuje nesto skuplji Punto.

Nego kupice jeftin, nemarkiran, nesportski, 'obicni" bajs. Nesto na buvljaku za 50/100e.

I nece ga odrzavati sa "novim" gumama, brzinama, masinicama, torbicama i ostalom fensericom sto omladina kupuje za ozbiljno sportske bajseve (te od400-800e).

I takvom jeftinom bajsu je odrzavanje 5-20e. Ponekad. Nema goriva, ni registracije, skupih kvarova itd.

Naravno druga upotreba auta,za vece distance, ozbiljnije prilike, lose vrijeme.

Bajs bi mogao ipak veliki broj dnevnih potreba da pokrije, da nam je to navika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ekonomija prevoza je gubitak....

tako da...u tom smislu sve je jasno...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
mob
Nokia 
Citat
"Nekako kao da sam oduvek znao da neću oženiti Švajcarkinju, a ona je verovatno znala da se neće skrasiti sa Srbinom, tako da smo dobar spoj."

 Smile Smile

Bajo moj cim te je videla odmah se upiskila u gace  Smile  svrsila na prvi pogled .  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Сигурно би цитирали све тачно али би ставили нешто као "Главни град шкљ државе А је прелеп, све ми се свиђа а нарочито чорбаст пасуљ"

И зато смо ми говна и зато је лудак сасвим заслужено на власти. Писци оваквих наслова га само утврђују на тој власти.

Zasto, eto ti Svabije, i tu pisu kako je recimo glavni grad prljav (mislim, jeste prljaviji od Minhena ili Stutgarta)

Citat
koliko tako neko putovanje kosta i dali bi mogao da ga priusti sebi u mentalno slobodnoj drzavi kao sto je srbija

Pa radis u Svajcarskoj, odvojis svaki mesec iljadu, dve evrica i to je to, za godinu dana imas tu kintu  Smile

Citat
Sto sam se malo druzio sa "evropljanima" tj. raznim nacijama. Stedljivi su i tri picke materine.

Nigdje nema ko kod nas sirotinje koja opet nadje nacina da se izbahati na sitnicama.

Pa sad, recimo kad bi video Skandinavce, na prvi pogled zahebaniji od Skota, samo nema veze sa stednjom puno vec jednostavno kod njih nema bahacenja, to im je prihvatljivo ko cvarci u Teheranu  Smile

Citat
a kamoli to putovanje od jednog do drugog kraja sveta nebi mogo cak i od jednog do drugog kraja cilea a mozda ni od preseva do horgosa

Ima neki lik, do sada proputovo dosta iljada km, al ide peske, mislim da je iz Hr?

Citat
Radim u jednom dijaliznom centru, u Nemackoj. Jednom prilikom nam biro rada posalje medicinsku sestru za koju se ispostavilo da je i zemljakinja, iz Zrenjanina. Pitam je kako joj je uspelo da kao medicinska sestra zavrsi na birou rada. U Nemackoj je, ako ste medicinar, i hocete da radite, nemoguce biti nezaposlen, posla ima svuda. Kaze ona da nije valjda luda da radi, da sluzi Nemcima. Gde god je radila, svuda je namerno napravila neki problem da bi je otpustili jos u probnom roku. Onda pravac biro rada. Ima pravo dva puta da odbije ako joj biro nadje posao, a za sve to vreme kasira pare kao nezaposlena. Trecu ponudu od biroa mora da prihvati, ali onda-kao sto je i kod nas radila-pravi se malo luda, malo glupa, pravi se da nista ne kapira (boze kako je to bilo odvratno gledati je, kako sam se stideo zbog nje), pa onda bolesna 2-3 nedelje i tako dok joj se posle sest meseci probnog "rada" ne kaze da nece biti primljena. Mene je ismevala jer radim puno radno vreme. "I tako ti mislis da rintas do penzije?", govorila je.

Dobro, sad penzija je onako mislena imenica u Svabiji, ko ne steka lovu (ako moze) nece mu biti lako. Inace, svaka je cast ako moze da se spusti na taj nivo pa da se njaka sa biroom za zaposljavanje i da zivi u bedi  Smile

Citat
Гледам оне бициклистичке стазе на Новом Београду, па то треба избрисати колико јуче, чему то када нисам видео ни једног бициклисту, а људи навикли да шетају и по тим стазама

Bicikl je gay  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.