IN < - Beograd i Beograđani - >LO
(1/10) > >> :: Odgovori!
Autor: roko :
Pozdrav svima
Evo nakon 12 godina, otišao sam u Beograd i vratio se.
Tamo imam familiju koji su isto hrvati ali oni tamo žive.A ja u Zagrebu.
Pa da vam napišem moje dojmove o vama u Beograd, Begrađanima i građankama.Nemam namjeru vrijeđat. Prvo me je bilo malo strah neznam zašto (tj znam) , na granici kada sam vidio vašu policiju i na rukavima ambleme s 4 C, propao sam u zemlju, sve je prošlo ok dobro došli u YU, kaže on. Beograd je lijep grad, pogotovo noćni život, priznajem nešto je veći od Zagreba, ali je Beograd prljav grad što se tiće smeća.Bio sam u Sava centru , nije loše jako lijepo napravljeno. pa ona ada cingalija nešto slično kao naš Jarun, ali neusporedivo ovo je veće i bolje uređeno. E da noćni život ideš.. .  moja sestrična i njezina ekipa me je odvela neznam gdje ali bili su narodnjaci i dosta veliki disko u centru Beograda kada je ekipa čula da sam iz Zagreba ,dobio sam dojam da želie biti još pristojniji, kulturniji. Ambijent tipičan balkanski ali ima nešto što te vuče neka vibra u svemu tome.Beograđanke jako lijepe cure iznenadio sam se kultrnošću.Skužio sam da (možda sam u krivu) , da ako nemaš BMW a, nemaš ništa(nemožeš uloviti ni neku zgodnu curu ili nešto.) ,gledam po gradu najviše se voze BMW koja je to fora?ne kužim al i ajde .. E da puno sam čuo ¨Ma ko nas bre, zavadi¨. Javni prevoz vam je u komi, sa taxi stima se možeš cijenkat .Sve u svemu bilo je odlično dolazim opet
Autor: SmorenaOdStraneSveta :
Sto se tice riba i bembara, ima ih dosta ma takvih.... ali ima i dosta izuzetaka... takvih ima svugde....
Autor: Sasa_Petrovgradski :
Grad koji ti opisujes je grad u kome sam ja rodjen. Inace, zasmejavas me strahom od cetiri S i od Srba (daj, bre, sta ti je). Nisu Srbi koljaci i ne znam sta... oni imaju svoj sljam i svoju tragicnu istoriju (povijest), ali u sustini su prilicno miroljubivi, posebno kada treba jesti i piti (tada im ne smetaju ni Turci, ni Arapi, a kamoli ce Hrvati).

Naravno da te vuce vibra u svemu tome - znam da ce uslediti protest ovdasnjih Hrvata, ali ja tvrdim da su Srbi i Hrvati u sustini (biti) jedan te isti narod. Tako da je vibra ista, naravno, nista cudno.

Ko nas zavadi? Prvo nas je zavadila rimska biskupija svojom zeljom za svetskom dominacijom. Potom su nas zavadili Nemci jer su nas uvek mrzeli i bili smo prepreka stvaranju evropske pandrzave! A potom su nas zavadili i nasi "voljeni i dragi" i mnogoobozavani lideri, ocevi nacije, koji su jeli i pili u Karadjordjevu u potaji, dok su ostavili da se mrze Srbi i Hrvati koje su nahuskali jedni na druge! I sada se mi pitamo ko nas zavadi i njacemo kao magarci samima sebi zato sto cemo jednog dana OPET ziveti u jednoj drzavi i uzalud sve nase zrtve i borbe za "nacionalne" interese. U kranjoj liniji: nasa glupost nas je zavadila.
Autor: Zrenjaninac 79 :
Pa dobro dosao u Srbiju ... inace i ja da odem u Hrvatsku i da vidim policajce sa sahovnicom itd .. ne bi mi bilo prijatno ali nema se drugo ...  svako ima neke odlike pa tako i mi ... BMW , Mercedes su odlike nekakvog "vrha" ... znaci sponzorusice se lepe na to , momci ( sa dubljim dzepom ) vole da voze ok kola i eto ti ...
A slazem se sa Saletom da cemo jednog dana ponovo svi biti u jednoj drzavi ili nekakvoj zajednici , uniji ili kako vec da TO nazovemo ... ali opet cemo biti "braca" i onda ko ce biti kriv sto je na hiljade ljudi poginulo , ostalo invalidi , sirocici , udovice , udovci .... niko , zaboravice se i idemo dalje ... jebiga .... ma dobro dosao ti nama opet ....
Autor: SerbianFighter :
Svako sa malo mozga moze imati lepu normalnu devojku, ako hoces sponzorusu onda moras biti sponzor, to je jednostavno povezano
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana